4 sayfa

Masaj Topu

12.90 TL 14.19 TL

Ocean Fondöten Fırçası

6.25 TL 6.88 TL

Ocean Makyaj Süngeri Seti

4.90 TL 5.39 TL

Ocean Allık Fırçası

7.90 TL 8.69 TL

Ocean Makyaj Süngeri Seti

5.90 TL 6.49 TL

Ocean Makyaj Süngeri Seti

3.90 TL 4.29 TL

Bebek Banyo Lifi

9.50 TL 10.45 TL

Ocean Makyaj Süngeri Seti

8.90 TL 9.79 TL

Ocean Kontür Fırçası

9.90 TL 10.89 TL

Oval Fondöten Fırçası

7.90 TL 8.69 TL

Masaj Tabancası Şarjlı

119.90 TL 131.89 TL

Silikon Yüz Temizleme Pedi

2.45 TL 2.70 TL

Cilt Masaj Aletleri Çeşitleri

Masaj cildi rahatlatan, gözenekleri açan, kas ağrılarını azaltan, cildin toparlanmasına yardımcı işlemler bütünüdür. Profesyonel kişiler ve ürün grupları yardımı ile yapılan masajlar cilt, kas ve eklemler için çok faydalıdır. Masaj alanında yapılan çalışmalar ve geliştirilen yöntemler çok eskiye dayanmakta, herkesin sevdiği bir aktivite olması sebebiyle farklı yöntemler geliştirilen bir alan olarak bilinmektedir. Masajı profesyonel kişilere yaptırabilirsiniz, esasen bu yöntem en doğrusudur, fakat masaj sadece medikal anlamda ve profesyonellere yaptırılan bir aktivite değildir. Masaj evde de bir takım alet ve araç gereçlerle yapılabilmektedir. cildin genç ve sağlıklı kalması, kırışıklık oluşmaması, ciltteki ve cilt altındaki sorunların giderilebilmesi için masaj aletleri bilindik en faydalı araç gereçler arasında yer almaktadır. Cildin farklı bölümleri için farklı masaj aletlerinden destek alınarak cilt sağlığı desteklenebilir, yaş sebebiyle oluşan cilt kusurları engellenebilir ve en önemlisi de cilt ve vücudun ihtiyacı olan, stresten ve kötü enerjiden arınmasını sağlayan temel masaj ihtiyaçları karşılanmış olur.

Titreşimli Cilt Masaj Aletleri Çeşitleri

Titreşimli masaj aletleri dünya üzerinde en yaygın kullanıma sahip olan cilt masaj aletleri arasında başı çekmektedir. Yaydıkları titreşim deri altına doğru akarak arada bulunan yağ tabakasını kırmakta, dolayısı ile zayıflamaya da yardımcı olmaktadır. Zayıflamayı destekleyici ürünler günümüzde en sık kullanılan ve tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bunlardan en çok tercih edileni ise masaj aletleridir. Elektrikle, pille veya şarjla çalışan elektrikli masaj aletlerinin faydaları saymakla bitmez. Hem cilt bariyerini koruyup elastikiyetini artırmak, hem zayıflamaya yardımcı olmak ve yağ dokusunun titreşim yöntemi ile kırılmasını sağlamak hem de selülit görünümünü azaltmak için kullanabilirsiniz. Titreşimli masaj aletleri dünya üzerinde çok sık kullanılan bir yöntem ve araçtır. Yüz için, boyun veya bel sağlığı için, yağ fazlalığı olan bölgelerde kullanabilmek için farklı türleri bulunmaktadır. Bu tamamıyla sizin tercih edeceğiniz yol ve yöntem için değişkenlik gösterebilmektedir. İhtiyacınız olan masaj aletini kaliteli ürünlerden tercih etmeli, gerçek etkilerini araştırarak satın almalısınız.

En İyi Cilt Masaj Aleti Hangisi?

Bir masaj aletini satın alırken en iyisini bulabilmek için mutlaka bir ön araştırma yapmalısınız. Vücudunuzun masaja ihtiyacı olan bölgesi için özel olarak seçmeniz gereken masaj aletinin etkinliğini, denenmiş ve kanıtlanmış faydalarını araştırarak, ihtiyacınız olan en doğru masaj aletini seçmeniz yeterli olacaktır. En iyi masaj aletini markasına, etkisine, üretilmesi esnasında kullanılan malzemelerin kalitesine bakarak karar verebilirsiniz. Cildinizin genç kalabilmesi ve gençlik aktivitesini sürdürebilmesi, cilt bariyerinin korunabilmesi ve arındırılabilmesi için, özellikle yüz bölgesinde kullanacağınız ürünlerin kaliteli olmasına da ekstra dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda özellikle güzellik merkezleri, estetik ve güzellik kliniklerinde masaj aletleri, temizleme pedleri, yüz temizleme fırçaları, selülit ve yağ birikmelerini önleyici bir takım ekipmanlar, kulak, siyah nokta vakumlu temizleme aletleri her daim kullanılan ürünler arasında yer almakta ve kaliteli ürünler arasından özenle seçilmelidir.

Tahtakale toptan olarak gerek medikal klinikleriniz ve güzellik merkezleriniz için, masaj salonlarınızda kullanabilmek adına ve gerekse ev kullanımınız için en kaliteli, en etkili, en iyi malzemelerden üretilmiş olan çeşitli masaj aletleri ile tanışmanızı sağlıyoruz. En kaliteli ve güvenli ürünler arasından seçebileceğiniz masaj aletlerinizi toplu olarak satın alabilirsiniz. farklı özelliklere sahip, kas yapısını iyileştirmek için, yüz ve cilt bakımını gerçekleştirmek için, selülitlerinizden ve cilt kusurlarınızdan kurtulabilmek için çeşitli masaj aletlerinden seçim yaparak dilediğiniz adette, stok sorunu olmadan siparişler verebilir, uygun fiyat – kaliteli ürün garantisi ile satın alabilirsiniz. 

Showing 1 to 9 of 10 (2 Pages)