1 sayfa

Tesbih erkekler arasında en çok kullanılan aksesuar çeşitleri arasında yer almaktadır. Tesbihler aslında dua edebilmek, zikir çekebilmek ve namazın ardından edilen rutin duaları sayabilmek için kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Tesbihin amacı edilen duayı saymaktır. Bu duaları sayabilmek için geleneksel olarak kullanılan yöntem ise tesbih kullanımıdır. Tesbihler genel olarak 33’lük veya 99’luk olarak kullanılmaktadır. kullanım amacına göre üzerinde kullanılan materyallerde değişkenlik gösterebilen tesbihleri ister aksesuar olarak ve isterseniz de zikir amaçlı kullanabilirsiniz.

Tesbih çeşitleri

Kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösteren tesbihler hangi amaçla kullanılacağına bakılarak alınmalıdır. Tesbihler pek çok farklı ortam için gerekebilir. Bir tesbihi örneğin camiler için satın alacaksanız değerli taşlarla yapılmış tesbihleri satın almanıza gerek olmaz. Cami veya ibadethanelerde tercih edilen tesbihler plastik malzemelerden üretilirler. Genellikle 99’luk olanlardan kullanılmaktadırlar. Cami veya ibadethaneler için tesbih temin etmek istiyorsanız temin edeceğiniz tesbihlerin kolay bozulmamasına, sağlam iplere dizilmiş olmalarına, renklerinin ve dokularının çabuk atmayacak cinsten olmalarına dikkat etmeniz en doğrusu olacaktır. Plastik boncuklardan üretilmiş 99’luk tesbihler bunun için yeterlidir. Bir cami veya ibadethane için alınacak tesbihler çok sayıda satın alınacağı için fiyat olarakta bütçeyi sarsmayacak cinsten temin edilmeli ve toptan satın alınabilmelidir. Sitemizde plastik boncuklardan üretilmiş rengarenk 99’luk tesbihi temin edebilirsiniz.

Cemiyetler için tespihler

Cemiyetlerinizde gelen misafirlerinize hediyelik mi satın almak istiyorsunuz? Cemiyetlerde gelen misafirlere bir anı olarak kaliteli tespihler mi satın almak istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz. Sitemizde cemiyetlerinize özel en kaliteli tesbih modellerini bulabilirsiniz. Sünnet mevlütleri, bebek mevlütleri, yeni ev mevlütleri gibi özel günlerde tercih edebileceğiniz, gelen misafirlere hediye edebileceğiniz bol çeşitlilikte birbirinden kaliteli tesbihleri sitemizde bulabilirsiniz. Cemiyetlerde, mevlütlü düğünlerde veya ev mevlüdlerinde misafirleriniz için çok iyi bir hediyelik eşya olan tesbihleri standart tesbih çeşitlerinden daha kaliteli seçmeniz uygun olacaktır. Bu gibi organizasyonlarda gül kokulu silikon tesbihler, doğal taş tesbihler veya ahşap tesbihler sıklıkla tercih ediliyor. Tüm tesbih çeşitlerinden ve farklı renklerdeki teşbihlerden misafirleriniz için tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda toptan alışveriş imkanı sayesinde cemiyetleriniz için beğendiğiniz tespihleri dilediğiniz adetlerde satın alabilirsiniz.

Kehribar tesbih

En fazla tercih edilen tesbih çeşitleri arasında yer alan kehribar tesbihler doğal taş tesbihler arasındaki en bilindik, en sık tercih edilen ve en ekonomik tesbih çeşitleri arasında yer almaktadır. Kehribar tesbihleri gerek hediyelik olarak, gerek kişisel kullanımınız için temin edebilirsiniz. kehribar tesbihlerin pek çok farklı çeşidi bulunmaktadır. Kehribar tesbih tek çeşit değil, farklı pek çok çeşidi olan, farklı renklere sahip özel bir tesbih çeşididir ve erkekler arasında en çok kullanılan aksesuar tesbihler arasında yer alırlar. Özel bir tesbih tercih etmek isterseniz kehribar tesbihler tam da sizlere özel tesbih çeşitleri arasında yer almaktadır. Kehribar tesbihleri arkadaşlarınıza, iş yeri çalışanlarınıza veya özel bir günde hediyelik olarak satın alabilirsiniz.

Toptan tespih ihtiyaçlarınızda, dilediğiniz adetlerde, dilediğiniz renklerde ve farklı malzemelerden üretilmiş olan tesbihleri satın alabileceğiniz sitemizde, farklı ve özel günleriniz için, mevlüd ve cemiyetleriniz için çeşitli tesbihleri satışa sunuyoruz. Dilediğiniz adetlerde satın alım yapabilir, stok sorunu olmadan temin edebilirsiniz. ayrıca işletmelerinizde satışa sunabilmek adına birbirinden farklı, birbirinden özel ve kaliteli tesbih çeşitlerine kategorimiz altından ulaşabilirsiniz. Tüm tesbih çeşitlerimiz en uygun fiyat garantisi, taksitli ödeme seçenekleri, kredi kartı ile alışveriş imkanı ile vereceğiniz adrese kadar sağlam bir şekilde paketlenerek en kısa sürede teslim edilmektedir. 

Showing 1 to 9 of 10 (2 Pages)