16 sayfa
Showing 1 to 9 of 10 (2 Pages)

Kedi bakım ürünleri

Evcil hayvanlarımız hepimizin hayatının büyük bir alanını kaplar, can dostumuz olur, sevdiğimiz ve çok kıymet verdiğimiz yoldaşımız haline gelirler. Evcil hayvanlar iyi beslenmeli, düzenli temizlikleri yapılmalı, ihtiyaç duydukları oyuncak, tasma, bakım ürünleri, ek gıdalar gibi ürünler mutlaka temin edilmelidir. Bu evcil hayvanların doğal gelişimlerine katkı sağlar, sağlıklı tüy, sağlıklı diş, sağlıklı görme yetisi gibi önemli sağlık durumları için tüm evcil hayvanların ihtiyaç duyduğu bir takım ürünler bulunmaktadır. Evlerde en çok bakılan evcil hayvanlardan biri olan kediler, özel olarak bakıma ihtiyaç duyan bir evcil hayvan çeşididir. Kedilerin kendine has özel bir doğası vardır. Diğer evcil hayvanlardan ayrı tutulması gereken tabiatı sebebiyle özel olarak beslenmesi, özel olarak bakılması ve bakımının özel olarak yapılması gerekmektedir. Kediler evlerde en rahat bakılabilen hayvan türlerinden birisidir, tuvalet ihtiyaçları için dışarı çıkarılması gerekmez fakat yaradılışı gereği ihtiyacı olan pek çok farklı ve özel ürün bulunmaktadır.

Kedi bakım ürünleri Çeşitleri ve Fiyatları

Bir yavru veya yetişkin kedi sahiplendiğiniz zaman bilmeniz gereken, kediler ev ortamına kolay ayak uydurdukları gibi kaçma ihtimali en fazla olan evcil hayvan grubu arasında yer almaktadır. Uzman kişiler tarafından bakımı tamamlandıktan sonra ilk olarak yapmanız gereken bir tasma temin etmektir. Kedi tasmaları onların doğal alanını ve konforunu bozmayacak şekilde üretilmektedir. Kedinize tasma takmak olası evden kaçma durumlarında kolaylıkla bulunmasını sağlamaktadır. Renk ve yapısal olarak farklılık gösteren yüzlerce çeşitte kesi tasması bulunmaktadır. Doğru bir biçimde ayarlandığında kedi tasmaları kedileri rahatsız etmez. Aynı zamanda kedileri ev dışında gezdirebilmek için özel gövde tasmaları da bulunmaktadır.

Kediler oldukça enerjik hayvanlar oldukları için mutlaka oyuncağa ihtiyaçları vardır. Ev gibi kısıtlı bir alanda oynayabileceği, gün içerisinde enerjisini atabileceği oyuncaklarla daha mutlu ve sakin olacak, doğası gereği ihtiyacı olan avlanma ve oyun oynama güdüleri tatmin olacaktır. Tüylü, ipli ve kendi kendine hareket eden oyuncakları çok severler, bu tür oyuncaklarla daha fazla zaman geçirmeyi severler. Kedilerin beslenme ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için anatomilerine, damak yapılarına ve vücut şekillerine uygun mama ve su kapları seçilmelidir. Mama ve su ihtiyaçlarında onlara zarar vermeyecek, keskin olmayan, plastik veya metal mama kapları tercih edilmelidir. Aynı zamanda kedileri düzenli olarak taramak gerekir. Özel olarak üretilen kedi tarakları hem ölü ve dökülmeye yüz tutmuş olan tüylerinden kurtulmalarına, hem de tüylerinin düzenli ve parlak olmasına sebep olacak taraklarla düzenli olarak taranmaları gerekmektedir. Kedi tarakları kedileriniz için bir ihtiyaçtır. Eldiven şeklinde veya elle tutularak taramaya yardımcı taraklarla kedilerinizin taranma ihtiyacını giderebilirsiniz. Şayet kedilerinizin basit bakımlarını evde gidermek istiyorsanız tırnak makası almanız ve evde iken tırnaklarını düzenli olarak kesmeniz doğal bir kedi bakımı ihtiyacıdır. Kaşınma aparatları, tırmala tahtası çeşitleri, kedi tuvaleti önü paspasları, kapalı veya açık kedi tuvaletleri, kedi yatakları, tüy toplama ürünleri ise kedilerinizin bakımları için mutlaka almanız gereken ürünler arasında yer almaktadır. Eğer kedileriniz banyo yapmaya alışkın ve banyo yapmaktan hoşlanıyorsa banyo kitlerinden faydalanarak evde banyosunu yaptırabilirsiniz.

Kedi bakım ürünleri Satın Al

Kedi bakım ürünlerini kategorimiz altından bulabilirsiniz. En kaliteli kedi bakım ürünleri ile kedilerinizin oyun, beslenme, dışkılama, ve günlük konfor ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Aynı zamanda sitemizden gerek evcil hayvanlarınız için gerek mağazalarınızda satışa sunabilmek için dilediğiniz adetlerde sipariş verebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz birinci sınıf malzemelerden üretilmekte olup, taksitli alışveriş imkanı ile vereceğiniz adrese kadar anlaşmalı kargo şirketlerimiz aracılığı ile eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmektedir. 

 Sipariş