1 sayfa
Showing 1 to 9 of 10 (2 Pages)

KURUMSAL GÜVENLİK

Güvenlik herkes için çok gerekli, gerek ev için, gerek işyerleri gerekse kurumsal alanlar için çok önemli bir durumdur. Güvenliği sağlamak özellikle toplu hareket edilen alanlarda çok zor bir hale gelebilmektedir. Güvenliği sağlayabilmek ve sürdürebilmek emek isteyen, organizasyon gerektiren ve pek çok farklı ekipmanı bir araya getirmeniz gereken bir durumdur. Kameralar, sensörler, alarmlar, sesli ve görüntülü kayıt cihazları, özel tasarım kasalar, kapı ve pencere alarmları özellikle kurumsal güvenlikte sıklıkla kullanılan güvenlik ürünleri arasında yer alır. İşyerlerinin, işyerlerindeki nakit veya maddi değeri olan varlıkların güçlü bir biçimde korunabilmesi için pek çok farklı yöntem kullanılmaktadır. özellikle mesai dışında boş bırakılan kurumsal alanların daha fazla güvenliğe ihtiyacı bulunmaktadır. Bu sebeple kurumsal alanlarınızın sağlıklı bir biçimde, teknolojiden de faydalanılarak korunması gerekir. Hem uygun fiyatlı hem de en kaliteli güvenlik ürünlerine ulaşmanız şirketlerinizin ve işyerlerinizin en iyi şekilde korunmasını sağlayacaktır.

Kurumsal Güvenlik Ürünleri Çeşitleri ve Fiyatları

Kameralar bir işyerinde olmazsa olmaz güvenlik ekipmanları arasında yer almaktadır. Kameralarla bir ortamı korumak, düzenli kayıt yapabilmesi, caydırıcı olması, izlenme hissine kapılma sebebiyle pek çok hırsızlık ve diğer asayiş olaylarını engeller, herkesin güven içerisinde çalışmasını ve mesai saatleri dışında da bölgenin en iyi şekilde korunmasını sağlar. Kameralar çeşitlidir. Düzenli kayıt yapabilirler, bazılarını cep telefonundan yönlendirebilmek mümkündür. Pek çoğu yüksek çözünürlükte görüntü aktarımı yaparlar. Satın alım adetine göre işyerinizin pek çok noktasına yerleştirebileceğiniz güvenlik kameraları sayesinde ayrıntılı olarak düzenli bir biçimde izleme yapabilir, kayıt alabilir ve oluşabilecek tüm güvenlik sorunlarının önüne geçebilirsiniz. Kameralar işyerlerindeki en önemli güvenlik malzemeleridir ve olmazsa olmazdır. Şayet daha küçük dükkanlara sahipseniz ve güvenlik kameralarına ihtiyaç duymuyor iseniz caydırıcı güvenlik kameralarından uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. caydırıcı güvenlik kameraları yalnızca makettir ve kamera fonksiyonu bulunmaz. Bu sayede sürekli çekim yapılıyor hissi verecek ve hırsızları alanlarınızdan uzak tutacaktır. İşyerlerinde en çok ihtiyaç duyulan güvenlik ürünlerinden bir diğeri ise kasalardır. Kasalar her ne kadar güvenli ve özel olurlarsa olsunlar bazen hırsızlar bir yolunu bulur ve maddi değeri olan özel eşyalarınıza ulaşabilir. Bu durumun önüne geçebilmek için profesyonel olarak tasarlanmış olan gizli kasaları öneriyoruz. Gizli kasalar pek çok farklı görsele sahip olabilirler ve dikkat çekmezler. Görüntüsünün dışında bir amaca hizmet ederek özel ve değerli eşya ve evraklarınızı saklayabilmenize olanak sağlarlar. Bu sayede eşya ve evraklarınız daima kilit altında ve gizli kalırlar. Kapı ve pencere alarmları oldukça basit, uygun fiyatlı fakat etkili ürünlerdir. Kapı ve pencere içlerine montajını yapacağınız mıknatıslı alarmlar sayesinde istenmeyen biri evinize veya işyerinize girmeye çalıştığında alarmı fark etmeyecek ve böylece istenmeyen bir durumla karşılaşma olasılığı en aza inecektir.

Kurumsal Güvenlik Ürünleri Satın Al

Kurumsal güvenlik ürünlerinizi hem uygun fiyata hem de en kaliteli ürünler arasından seçmenize olanak sağlayarak güvenliğinizi en iyi şekilde korumanızı amaçlıyoruz. Güvenlik ürünlerimiz bilindik ve kaliteli ürünler arasından özel olarak seçilmiş olup, en uygun fiyat garantisi ve toptan satış olanağı ile sunulmaktadır. Şirketleriniz ve iş yerlerinizin en iyi şekilde korunabilmesi için satın alabileceğiniz güvenlik ürünlerimizi, dilerseniz büyük ölçekli şirketlerinizde toplu satın alarak kullanabilirsiniz. Elektronik ürünlerimiz garantili ürünler arasından özenle seçilmektedir. Ayrıca toptan olarak satın aldığınız güvenlik ürünlerini kredi kartı, kredi kartına taksitli olarak veya kapıda ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz. tüm siparişleriniz anlaşmalı kargo şirketleri aracılığı ile kapınıza kadar özenle paketlenmiş bir biçimde teslim edilmektedir. 

 Sipariş