19 sayfa
Showing 1 to 9 of 10 (2 Pages)

KÖPEK BAKIM ÜRÜNLERİ

Evcil dostlarımız bizler için çok önemli zira bakımları ve hayatlarını doğru bir biçimde idame ettirebilmeleri için gerekli olan her malzeme ve eşyayı özenle seçiyoruz. Evcil hayvanlarımızı doyurmak kadar tüy bakımlarını, tırnak bakımlarını, deri bakımlarını ve ağız bakımlarını da yapmamız çok önemlidir. Yalnızca beslemek doğru değildir, yanı sıra belli başlı bakımlarını da düzenli bir biçimde yapmamız gerekir. Evcil hayvan bakımı kolay değildir fakat çok zor işlemleri de gerektirmez. Bazı işlemlerin doğru ve belli bir sıraya uygun olarak yapılması yeterli olacaktır. Evcil hayvan bakımlarında en çok dikkat edilmesi gereken husus doğru ürünlerin uzman hekim tavsiyesi ile seçilmesidir. Bu ürünler hayvanınızın yaşına, tüy yapısına, ağız sağlığına uygun bir biçimde seçilmesi gerekmektedir.


Köpek Bakım Ürünleri Çeşitleri ve Fiyatları

Evde köpek en çok beslenen ve bakılan evcil hayvanlar arasında bulunmaktadır. Köpekler evlere uyumlu hayvanlardır. Eğitim ve komut alabilmektedirler. Komut alabildikleri için ev içerisinde istemediğiniz bir durumla karşılaşmanız neredeyse imkansızdır. Köpeklerin evcilleştirilmesi için bir takım eğitimlere tabi tutulması gerekmektedir. Bu eğitimler belli başlı oyuncaklar, eğitim topları, ve oyunlar ile mümkün olabilmektedir. Bu sebeple evde evcil hayvan olarak seçeceğiniz hayvanın eğitimi için toplar seçmeniz önemlidir. Bu topların eğitime özel toplar olması için özel olarak üretilmeleri, belli başlı komutları öğrenebilmesi için bu tarz toplarla oynaması gerekmektedir. Sitemizden evcil hayvanlarınız ve her boyuttaki köpekleriniz için evcil hayvan eğitim toplarından temin edebilirsiniz.


Köpek Bakım Ürünleri Satın Al

 

Köpekleriniz için bir diğer önemli aksesuar ise tasmalardır. Kaybolma ihtimaline göre daha sık kullanılan tasmalar isimlikli veya isimliksiz olarak üretilmektedir. İsimlikli tasmalar daha sık kullanılırlar ve daha fazla tercih edilen ürünler arasında yer alırlar. Köpekleriniz için özel olarak üretilmekte olan kedi köpek yıkama eldivenleri ise en revaçta olan ürünler arasında yer almaktadır. Köpeklerinizi yıkarken tüylerini de bu eldivenler yardımı ile aynı zamanda taramış olur ve eldivenlerin özel yapısı sayesinde masajda yapmış olursunuz. Temizlikleri için düzenli olarak yıkanmaları şart olan köpeklerimiz bu eldivenler sayesinde hijyenik ve konforlu bir yıkama işlemine tabi tutulmuş olurlar. Köpeklerin dişlerini kaşımaları özellikle büyüme çağında olanlar için çok önemlidir. Isırma reflekslerini köpek diş kaşıma oyuncağında rahatlıkla giderebilirler. Diş kaşıma oyuncakları sağlam ürünlerdir, dilediğiniz boyda köpeğin kullanımına uygundur. Köpekler için gerekli olan bir diğer ürün ise onların boyutlarına uygun olarak üretilen mama kaplarıdır. Küçük ırk köpekler için ayrı, büyük ırk köpekler için ayrı üretilmiş olan mama kapları sayesinde köpeklerinizin genel beslenme ihtiyaçlarını tek bir kap ile halledebilirsiniz. Kuru mamasını veya yaş mamasını, verdiğiniz diğer takviye gıdaları tek bir ürün ile sağlayabilirsiniz.

Köpeklerin tüy bakımları için özel olarak üretilmiş olan taraklar ise her ırktan, cinsten ve tüm cinslerdeki köpekler için uygundur. Evcil hayvan fırçaları set olarak farklı işlevlerdeki taraklardan oluşturulacağı gibi dilediğiniz tarağı tekil olarakta satın alabilirsiniz. köpekleriniz için almanız gereken bir diğer ürün ise tırnak makası ve törpüsüdür. Sağlıklı gelişimleri için tırnak bakımlarının düzenli bir biçimde yapılabilmesi oldukça önemlidir.

Evcil hayvanlarınız için yapacağınız tüm alışverişleri toptan olarak satın alabileceğiniz sitemiz ile, aynı zamanda veteriner kliniklerinizde veya petshoplarınızda satışa sunabileceğiniz şekilde düzenli ve devamlı olarak toptan alışveriş yapmanıza olanak sağlıyoruz. Tüm köpek bakım ürünlerini dilediğiniz adetlerde satın alabilir, taksitli alışveriş imkanı ile dilediğiniz alışverişi kolaylıkla yapabilirsiniz. Satın aldığınız tüm köpek bakım ürünleri özenle paketlenerek adresinize kadar teslim edilmektedir. konforlu toptan alışverişin adresindesiniz!

 Sipariş