8 sayfa
Showing 1 to 9 of 10 (2 Pages)

El Ve Ayak Bakım Ürünleri

Vücudumuzda en çok dikkat ettiğimiz, yıllar içerisinde dış etkenlere en fazla maruz kalan ve en çok problem yaşayan organlarımız ellerimiz ve ayaklarımızdır. Ellerimizi ve ayaklarımızı en iyi şekilde korumak, onlara hak ettiği bakımı ve iyileştirme işlemlerini yapmak daha genç ve sağlıklı görünmemize olanak sağlayacaktır. Ellerimize ve ayaklarımıza bakım yapmanın, onları genç ve sağlıklı bir görünüme kavuşturmanın pek çok yolu bulunur. Bunların en başta geleni ise manikür ve pedikür işlemleridir. Manikür ve pedikür hem ciltteki ölü deriyi arındırmaya hem de tırnak bakımını kusursuz bir biçimde yapmaya olanak sağlayan bir rutindir. Düzenli olarak yapılması gerekir. Manikür ve pedikür işlemlerini bir kuaförden yardım alarak yapabileceğiniz gibi evde kendi malzemelerinizi temin ederekte yapabilirsiniz. Aynı zamanda bir güzellik merkeziniz, bir kuaför salonunuz veya bunlara benzer bir işletmeniz varsa, manikür ve pedikür malzemelerinin tek kullanımlık ürünler olduğunu bilerek, toplu olarak bu malzemeleri temin etmeniz gerekebilir.

El Ve Ayak Bakım Ürünleri Çeşitleri Fiyatları

Ayak ve el bakımında yapmanız gereken ilk iş bir manikür pedikür seti satın almak olmalıdır. Bu setler el ve ayak bakımında başlıca rutin malzemeleriniz olacaktır. Tırnak kesmek ve düzeltme işlemleri, tırnak etlerini almak, tırnaklardaki ve el ayaklardaki nasırları temizlemek bu setle mümkün olmaktadır. Manikür pedikür setleri tek kullanımlık ürünler olmamasına rağmen mutlaka kişisel ürünler olmalı veya kullanıldıktan sonra çok iyi bir biçimde dezenfekte edilmelidirler. Aynı zamanda derinin hassasiyetini artırmayacak, deriye zarar vermeyecek materyallerden seçilmeleri gerekmektedir. Manikür pedikür setlerini satın alırken kendi koruma kabı olmasına da özen gösterilmelidir. Bunun yanı sıra evde basitçe kullanabileceğiniz tırnak bakım setleri ile sağlam bir törpü, tırnak eti itici ve tırnak makası temin edebilirsiniz. bu setler hem kullanışlı hem de özenli ürünlerdir. Uzun yıllar boyunca kullanılabilecek türden ürünlerdir. Manikür pedikür setlerini set halinde temin edebileceğiniz gibi ayrı ayrı da temin edebilir, ihtiyacınız olan ve kullanabileceğiniz kadarını satın alabilirsiniz.

El Ve Ayak Bakım Ürünleri Satın Al

Özellikle el bakımında, daha doğrusu el estetiğinin ön plana çıkarılmasında takma tırnaklar kullanılıyor. Zayıf ve kırılmaya müsait olan tırnaklarda daha fazla bakımı ve özeni hak ediyor, hem bakımını aksatmamak, hem ojeden yorulan tırnakları dinlendirebilmek için takma tırnaklar daha fazla tercih ediliyor. Kendinden ojeli takma tırnaklar bulunduğu gibi renksiz takma tırnaklarda kullanılarak zevkinize uygun ojeler sürebilmenize olanak sağlanıyor. Tek seferlik, bir düğün veya parti için takma tırnak kullanacaksanız takma tırnak stricker yapıştırıcılardan faydalanabilirsiniz. Kaliteli bir takma tırnak yapıştırıcısı satın alarak takma tırnaklarınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Takma tırnak yapıştırıcıları doğru bir biçimde kullanıldığında hem uzun ömürlü hem de tırnağa zarar vermeyen ürünlerdir.

Topuk taşları uzun yıllardan beri ayak bakımında kullanılan bir üründür. Ayaklardaki ölü deriyi almak konusunda uzman bir araçtır. Ayakların bakımlı ve sağlıklı görünmesine olanak sağlar. Topuk taşı veya topuk törpüsü olarak bilinen bu ürünler sayesinde topuklarınızdaki ölü deriyi kolaylıkla giderebilir ve düzenli kullandığınızda bakımlı, sağlıklı ve düzgün ayaklara sahip olabilirsiniz. Topuk törpüleri metal veya taştan üretilebilmektedirler.

Kuaför salonlarınızda, estetik merkezlerinizde, güzellik salonlarınızda veya güzellikle alakalı kliniklerinizde kullanabileceğiniz ayak bakım ürünlerini ve el ve ayak bakım malzemelerini Tahtakale toptan olarak, toptan alışveriş imkanı ile en kaliteli ürünlerle bir araya getiriyoruz. Sizlere ve müşterilerinize sunduğumuz el ve ayak bakım ürünlerimizin tamamı birinci sınıf malzemelerden üretilmiş olup, dilediğiniz adetlerde satın alabileceğiniz ürünlerdir. Yapacağınız tüm alışverişlerinizde taksitli ve kolay ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. 

 Sipariş