2 sayfa

Manyetik Bel Korsesi

20.90 TL 22.99 TL

Sporcu El Bilekliği

6.90 TL 7.59 TL

Korseler Çeşitleri

Günümüzde vücudun daha iyi görünmesi en büyük kaygılarımızdan biridir. Görünüşlerine dikkat eden bireyler vücutlarını fit ve sağlıklı bir biçimde tutabilmek için düzenli olarak Spor yapmakta ve sağlıklı beslenmektedir. Spor yapmak bir vücudun sağlıklı bir biçimde kalabilmesi için en önemli aktivitelerden biridir. Yaşam şekilleri, çalışma ortamları, duruş bozuklukları veya gün içerisinde belli bir pozisyonda uzun süre kalma zorunluluğu, vücuttaki bazı bölgelerin deforme olmasına sebep olmaktadır. Sağlıksız beslenme vücudun belli bölgelerinde yağ birikmesi vücut şeklinin düzgün görünmemesine neden olabilmektedir. Vücudun her fit hem de düzgün gösteren bir icat olan korseler yüzyıllardır kadınlar erkekler tarafından kullanılan bir kıyafet ürün grubudur. Korseler yalnızca ince görünmek için değil medikal sağlık içinde kullanılmaktadır. Bel ve boyun fıtıklarında, dik durmak için, bazı vücut kaslarında problem olan insanlar için özel üretilmiş korseler bulunmaktadır. Korseler vücuttaki bazı problemlerin giderilebilmesi için en uygun kıyafet gruplarından biridir ve kullanıcısı kullanma amacına göre doğru korseyi seçmelidir.

Korse alırken beden seçimi nasıl olmalıdır?

Korse satın alırken kendi bedeninizi satın almalısınız. Korseler vücudun belli bölgelerini sıkarak çalıştıkları için bu sıkıştırma işleme bedenin dış dokusuna yansıdığı gibi iç organlara da etki etmektedir. Bu sebeple korse satın alırken kendi bedeniniz neyse o bedeni satın almalısınız. Daha küçük bedenler de korseler almak daha küçük beden görünmenizi sağlayacaktır ama ciddi bir sıkıştırma yaratacağı için sağlık problemlerine neden olabilir. Medikal korse seçerken de beden seçiminizi mevcut bedeninize göre yapmalısınız. Daha küçük bedenler veya daha büyük bedenler almak korsenin göstereceği etkiyi azaltacaktır. Korsenin sizi vücudumuzun hangi bölgesine göre seçiyorsunuz alt veya üst beden için uygun olan bedenleri tercih etmelisiniz. Estetik amaçlı kullanılan korselerde tam beden tercih etmek en uygun olacaktır.

Korse modelleri ve Fiyatları

Sitemiz üzerinde farklı amaçlarla üretilmiş korseler bulunmaktadır. Zayıflamak için, dik durmak için, bel için veya sırt ağrıları için, manyetik veya şekillendirici korseleri farklı amaçlarla kullanmak adına satın alabilirsiniz. Korseler zayıflamak için veya vücut kaslarındaki ağrılar için kullanabilmektedir. Hem kadınlar için özel olarak üretilmiş inceltici korseler hem de erkek bedeni için uygun olan korseler satışa sunulmaktadır. Erkek ve kadın bedeni bölgesel olarak farklı olduğuna cinsiyetinize uygun bir korse seçmelisiniz kadınların en sık tercih ettiği korseler arasında özellikle göbek bölgesini incelten korseler bulunmaktadır. Erkekler ise atlet tipi slim lift göbek korselerini daha sık tercih etmektedir. Dik duruş problemi yaşayan kişiler için ise son yıllarda erkek ve kadınlar tarafından sık sık tercih edilen dik duruş korseleri ön plana çıkmaktadır. Dik duruş korseleri bel ve boyun destekleyerek dik duramayan veya refleks olarak eğik duran kişiler için tasarlanmıştır. Dik duruş korseleri vücudun dik durmasını sağlar, özellikle bilgisayar başında çalışan kişiler için kurtarıcı bir korse çeşididir.

Korseler Satın Al

Tahtakale toptan olarak aradığınız tüm korse çeşitlerini bir arada bulundurmaktayız. İhtiyacınız olan tüm korse çeşitlerine kategorimiz altından ulaşabilir, medikal mağazalarınız için, güzellik merkezleriniz için veya işletmelerinizde satmak üzere toplu olarak satın alabilirsiniz. Toptan satın alma garantisi ve uygun fiyat seçenekleri ile piyasada favori olan korse çeşitlerini sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. Yapacağınız tüm alışverişlerde en uygun fiyat garantisi ve en kaliteli ürün çeşitliliği ile hem konforlu hem de garantili alışveriş yapmanıza olanak tanıyoruz. Taksitle alışveriş garantisi ve toptan alışverişte stok imkanı ile, kolay ödeme seçenekleri, güvenli altyapısı garantisi ile Bir tıkla güvenilir alışverişin adresiyiz.

Showing 1 to 9 of 10 (2 Pages)