Renk Değiştiren Alarmlı Dijital Küp Saat

69,90 ₺89,90 ₺


RENK DEĞİŞTİREN ALARMLI DİJİTAL KÜP SAATÜrün Özellikleri7 Renk Değiştiren Alarmlı Dijital Saat ile o..

Harry Potter Kazan Kupa Bardak

195,50 ₺195,50 ₺


HARRY POTTER KAZAN KUPA BARDAKÜrün ÖzellikleriAğız Genişliği 9,5 cm Yükseklik : 11,5 cm Çapı 34 cm d..

Çift Cidarlı Kupa Bardak

59,90 ₺109,90 ₺


ÇİFT CİDARLI KUPA BARDAKÇift katmanlı cam malzemeden üretilmiştir.85 ml. iç hacime sahiptir.Paket İç..

Taşlı Zikirmatik Tesbih Seti

29,90 ₺39,90 ₺


TAŞLI ZİKİRMATİK TESBİH SETİÜrün Özellikleri5 Hanelidir.99999'a Kadar Sayar.Parmağa Yüzük Gibi Takıl..

Tek Kullanımlık Yağmurluk

8,50 ₺12,90 ₺


TEK KULLANIMLIK KULLAN AT YAĞMURLUKTek Kullanımlık Kullan At Yağmurluk, kapüşonlu ve çıtçıtlı olup, ..

Yağmurluk - Kullan - At

8,50 ₺12,90 ₺


Yağmurluk - Kullan - AtTEK KULLANIMLIK KULLAN AT YAĞMURLUKTek Kullanımlık Kullan At Yağmurluk, kapüş..

Tek Kullanımlık Kullan At Yağmurluk

8,50 ₺12,90 ₺


..

Tek Kullanımlık Yağmurluk

8,50 ₺12,90 ₺


Tek Kullanımlık YağmurlukTEK KULLANIMLIK KULLAN AT YAĞMURLUKRENKLER STOK DURUMUNA GÖRE KARIŞIK GÖNDE..

Tek Kullanımlık Yağmurluk 10 Adet

89,90 ₺109,90 ₺


Tek Kullanımlık Yağmurluk 10 AdetTEK KULLANIMLIK KULLAN AT YAĞMURLUKTek Kullanımlık Kullan At Yağmur..

Çarklı Masa Saati

998,04 ₺962,40 ₺


Çarklı Masa SaatiÜrün ÖzellikleriMasa Saati Roma Rakamlı Köstek modelidir.Tamamı metal malzemeden ür..

Sarkaçlı Yuvarlak Duvar Saati

916,86 ₺794,54 ₺


SARKAÇLI YUVARLAK DUVAR SAATİ Ürün Özellikleri Duvar saati ferforje desenli sarkaçlı modelidir. ..

Cep Aynası

55,87 ₺91,89 ₺


CEP AYNASI Ürün Özellikleri Cep Aynası Standlı Dikdörtgen modelidir. Tek taraflı normal aynası ..

Champ Elysees Hareketli Duvar Saati

2.815,26 ₺2.438,00 ₺


CHAMP ELYSEES HAREKETLİ DUVAR SAATİ Ürün Özellikleri Duvar Saati Kol Saati modelidir. Metal ve..

Yüzük Zikirmatik

7,50 ₺9,90 ₺


YÜZÜK ZİKİRMATİK Yüzük zikirmatik ile çektiğiniz tesbihatın sayısını ayrıca saymak ile uğraşma..

Uyku Göz Bandı Seti 12 Adet

172,50 ₺208,33 ₺


Uyku Göz Bandı Seti 12 AdetUyku Göz Maskesi Fantazi Maskeleri Pakette 12 Adet Bulunmaktadır ..

Cep Parfüm Şişesi

14,90 ₺29,90 ₺


CEP PARFÜM ŞİŞESİGünlük hayatımızda, işe giderken ya da seyahata çıkarken parfüm şişemiz hep çant..

Işıklı Sahte Para Kontrol Kalemi

20,00 ₺32,00 ₺


IŞIKLI SAHTE PARA KONTROL KALEMİ Piyasada sahte para dolaşımı bir hayli arttı.  Artık sahte pa..

Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)
Promosyon Ürünleri

Promosyon

Şirketler ve işletmeler özel günler gelip çattığında müşterileri için sundukları, hem müşterilerin şirketlere ekstra ilgi duymasını sağlayan, hem de müşteriler aracılığı ile diğer müşterilere ulaşmayı daha kolay kılan; kısaca reklamın en basit halini müşterilere hediye vermek için promosyon ürünlerini kullanırlar. Promosyon ürünler çok çeşitli olabilir, bu tamamen promosyon ürünü kitlesine sunmak isteyen şirketlerin ve işletmelerin tercihine kalmış bir durumdur. Bir şirketiniz veya işletmeniz varsa ve müşterilerinize promosyon ürünlerle şıklık yapmak, promosyon ürünlere yapılacak ufak tefek baskılarla küçük reklamlar yürütmek istiyorsanız, yılbaşlarında, bayramlarda veya tamamen doğaçlama olarak promosyon ürünleri kullanabilirsiniz. Promosyon ürünler kullanışlı ürünlerdir, kırtasiye ürünlerini, kupa bardakları, ofis masasında kullanılabilecek aksesuarları veya kişisel ürünleri tercih edebilirsiniz. Promosyon ürünler kendini hatırlatan, rahatlıkla kullanılabilen, şık, üzerine rahatlıkla baskı yapılabilen ürünlerden seçildiği takdirde şirketiniz için güzel bir reklam yüzü olabilmektedir.

Promosyon kalem

Promosyonlar arasında en çok tercih edilen ürünler arasında hepimizin de bildiği üzere promosyon kalemler bulunmaktadır. Promosyon kalemler kullanımı kolay, baskı yapılmaya müsait, kullanışlı, her ofisin, her şirketin ve kişisel bir ürün olarak herkesin yanında mutlaka bulunan bir üründür. Hem kişisel olarak hem de şirketler kalemleri sürekli olarak kullanırlar, her işletmenin bolca kaleme ihtiyacı olur. Gün içerisinde sık sık kullanılan kalemler doğru bir biçimde seçildikleri ve promosyon olarak üretilecekse doğru bir biçimde baskısı yapıldığı takdirde elden düşmeyecek şık bir reklam yüzü haline gelir. Promosyon kalemler kaliteli seçilmelidir, kolay kırılmayan, yazısı düzgün olan ve dayanıklı kalemler uzun süre boyunca hediye edildikleri işletmelerde veya noktalarda kullanılabilirler. Bu sebeple promosyon ürün seçiminde en sık kalemler tercih edilmektedir. Renkli veya tükenmez kalemler, işaretleme kalemleri, kurşun kalemler veya uçlu kalemler promosyon ürünler olarak rahatlıkla tercih edilebilirler.

Promosyon defter

Promosyon defterler veya promosyon ajandalar şirketlerin en sık tercih ettiği promosyon ürünler arasında yer alır. Özellikle promosyon ajandalar özel olarak üretildiklerinde hediye edildikleri noktada bir yıl boyunca not alınan, kullanışlı ve sürekli göz önünde olacak ürünlerdir. Doğru ve kaliteli bir promosyon defter seçimi ile bir yıl boyunca müşterileriniz için şık bir hediye vermiş olursunuz, kullanıldığı süre boyunca doğru yapılmış bir promosyon baskısı ile sizlerin tanıtımı yapılırken, kullanan kişide şık bir intiba yapılır. Baskısız olarak ta hediye edebileceğiniz şık promosyon defter veya ajanda çeşitleri bulunmaktadır. Promosyon defter ve ajandalar çok kullanışlı promosyon çeşitleri arasında yer almaktadır.

Promosyon bardak

Bardaklar ve kupalar ofislerin vazgeçilmez kullanım ürünleri arasında yer alırlar. Özellikle kişiye özel hazırlanan bardaklar ile bir şirketi temsil eden bardaklar en sık karşılaştığımız promosyon ürünleri arasında yer almaktadır. Promosyon bardaklar herkese hitap eder, kaliteli bir promosyon bardak uzun yıllar boyunca sevilerek kullanılabilir. Eğer promosyon olarak hediye etmek istediğiniz bir ürün arıyorsanız promosyon bardaklar tam da sizin aradığınız ürünler arasında yer alacaktır. Promosyon bardaklara dilerseniz istediğiniz bir baskıyı uygulatabilir, veya hazır olarak alacağınız promosyon bardakları şirket çalışanlarınıza veya müşterilerinize hediye edebilirsiniz. en çok tercih edilen promosyon bardak çeşidi kahve kupalarıdır. Kahve kupaları kişilerin gün içerisinde sık sık kullandığı ve neredeyse ayrılmaz kişisel eşyası haline geleceği için kullanan kişiye kullanışlı bir ürün olarak yansıyacaktır. Promosyon ürün seçiminde bardakları, kupaları veya kahve fincanlarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Promosyon Ürünler Çeşitleri ve Fiyatları

Promosyon ürünler arasında aynı zamanda masa üstü süs eşyaları, bez çantalar, divit hokka setleri, dolma kalemler, taraklar, çanta aynaları, fihristler, cüzdanlar veya kartvizitlikler kullanılabilir. Masa üstünde kullanılabilecek kalemlikler veya kişisel eşya olarak kullanılabilecek çakmaklar, şemsiyeler, yağmurluklar gibi ürünlerde alternatif olarak çok şık promosyon ürünleri arasında yer alır. Tahtakale Toptan Ticaret olarak hayalinizdeki promosyon ürünü oldukça uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz. Seçeceğiniz herhangi bir promosyon ürünü dilediğiniz adette sizler için özel olarak hazırlıyor, stok sorunu olmadan kapınıza kadar teslim ediyoruz. Tahtakale Toptan Ticaret olarak çok çeşitli promosyon ürünleri yenilemeye ve çeşitlendirmeye, stokları sürekli tazelemeye, dilediğiniz adette satın alım yapabilmeniz için sürekli ürün teminine devam ediyoruz. Kategorimiz altında sunmuş olduğumuz promosyon ürünlerimiz birinci sınıf promosyon ürünlerden seçilmiş olup şirketiniz veya işletmeniz için doğru seçimler yapabileceğiniz bol çeşitli ürünler arasından organize ediliyor. Alacağınız tüm promosyon ürünleri daha sonra dilediğiniz gibi baskıya aldırabilir, şirketiniz veya işletmeniz için küçük değişiklikler yaptırabileceğiniz segmentte ürünler arasından özel olarak seçmekteyiz. Tüm alışverişlerinizde kredi kartı ile, kredi kartına taksit imkanları ile ve kapıda ödeme seçenekleri ile güvenli ödeme alt yapısını kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. 

 İletişim