7 sayfa
Showing 1 to 9 of 10 (2 Pages)

Promosyon

Şirketler ve işletmeler özel günler gelip çattığında müşterileri için sundukları, hem müşterilerin şirketlere ekstra ilgi duymasını sağlayan, hem de müşteriler aracılığı ile diğer müşterilere ulaşmayı daha kolay kılan; kısaca reklamın en basit halini müşterilere hediye vermek için promosyon ürünlerini kullanırlar. Promosyon ürünler çok çeşitli olabilir, bu tamamen promosyon ürünü kitlesine sunmak isteyen şirketlerin ve işletmelerin tercihine kalmış bir durumdur. Bir şirketiniz veya işletmeniz varsa ve müşterilerinize promosyon ürünlerle şıklık yapmak, promosyon ürünlere yapılacak ufak tefek baskılarla küçük reklamlar yürütmek istiyorsanız, yılbaşlarında, bayramlarda veya tamamen doğaçlama olarak promosyon ürünleri kullanabilirsiniz. Promosyon ürünler kullanışlı ürünlerdir, kırtasiye ürünlerini, kupa bardakları, ofis masasında kullanılabilecek aksesuarları veya kişisel ürünleri tercih edebilirsiniz. Promosyon ürünler kendini hatırlatan, rahatlıkla kullanılabilen, şık, üzerine rahatlıkla baskı yapılabilen ürünlerden seçildiği takdirde şirketiniz için güzel bir reklam yüzü olabilmektedir.

Promosyon kalem

Promosyonlar arasında en çok tercih edilen ürünler arasında hepimizin de bildiği üzere promosyon kalemler bulunmaktadır. Promosyon kalemler kullanımı kolay, baskı yapılmaya müsait, kullanışlı, her ofisin, her şirketin ve kişisel bir ürün olarak herkesin yanında mutlaka bulunan bir üründür. Hem kişisel olarak hem de şirketler kalemleri sürekli olarak kullanırlar, her işletmenin bolca kaleme ihtiyacı olur. Gün içerisinde sık sık kullanılan kalemler doğru bir biçimde seçildikleri ve promosyon olarak üretilecekse doğru bir biçimde baskısı yapıldığı takdirde elden düşmeyecek şık bir reklam yüzü haline gelir. Promosyon kalemler kaliteli seçilmelidir, kolay kırılmayan, yazısı düzgün olan ve dayanıklı kalemler uzun süre boyunca hediye edildikleri işletmelerde veya noktalarda kullanılabilirler. Bu sebeple promosyon ürün seçiminde en sık kalemler tercih edilmektedir. Renkli veya tükenmez kalemler, işaretleme kalemleri, kurşun kalemler veya uçlu kalemler promosyon ürünler olarak rahatlıkla tercih edilebilirler.

Promosyon defter

Promosyon defterler veya promosyon ajandalar şirketlerin en sık tercih ettiği promosyon ürünler arasında yer alır. Özellikle promosyon ajandalar özel olarak üretildiklerinde hediye edildikleri noktada bir yıl boyunca not alınan, kullanışlı ve sürekli göz önünde olacak ürünlerdir. Doğru ve kaliteli bir promosyon defter seçimi ile bir yıl boyunca müşterileriniz için şık bir hediye vermiş olursunuz, kullanıldığı süre boyunca doğru yapılmış bir promosyon baskısı ile sizlerin tanıtımı yapılırken, kullanan kişide şık bir intiba yapılır. Baskısız olarak ta hediye edebileceğiniz şık promosyon defter veya ajanda çeşitleri bulunmaktadır. Promosyon defter ve ajandalar çok kullanışlı promosyon çeşitleri arasında yer almaktadır.

Promosyon bardak

Bardaklar ve kupalar ofislerin vazgeçilmez kullanım ürünleri arasında yer alırlar. Özellikle kişiye özel hazırlanan bardaklar ile bir şirketi temsil eden bardaklar en sık karşılaştığımız promosyon ürünleri arasında yer almaktadır. Promosyon bardaklar herkese hitap eder, kaliteli bir promosyon bardak uzun yıllar boyunca sevilerek kullanılabilir. Eğer promosyon olarak hediye etmek istediğiniz bir ürün arıyorsanız promosyon bardaklar tam da sizin aradığınız ürünler arasında yer alacaktır. Promosyon bardaklara dilerseniz istediğiniz bir baskıyı uygulatabilir, veya hazır olarak alacağınız promosyon bardakları şirket çalışanlarınıza veya müşterilerinize hediye edebilirsiniz. en çok tercih edilen promosyon bardak çeşidi kahve kupalarıdır. Kahve kupaları kişilerin gün içerisinde sık sık kullandığı ve neredeyse ayrılmaz kişisel eşyası haline geleceği için kullanan kişiye kullanışlı bir ürün olarak yansıyacaktır. Promosyon ürün seçiminde bardakları, kupaları veya kahve fincanlarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Promosyon Ürünler Çeşitleri ve Fiyatları

Promosyon ürünler arasında aynı zamanda masa üstü süs eşyaları, bez çantalar, divit hokka setleri, dolma kalemler, taraklar, çanta aynaları, fihristler, cüzdanlar veya kartvizitlikler kullanılabilir. Masa üstünde kullanılabilecek kalemlikler veya kişisel eşya olarak kullanılabilecek çakmaklar, şemsiyeler, yağmurluklar gibi ürünlerde alternatif olarak çok şık promosyon ürünleri arasında yer alır. Tahtakale Toptan Ticaret olarak hayalinizdeki promosyon ürünü oldukça uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz. Seçeceğiniz herhangi bir promosyon ürünü dilediğiniz adette sizler için özel olarak hazırlıyor, stok sorunu olmadan kapınıza kadar teslim ediyoruz. Tahtakale Toptan Ticaret olarak çok çeşitli promosyon ürünleri yenilemeye ve çeşitlendirmeye, stokları sürekli tazelemeye, dilediğiniz adette satın alım yapabilmeniz için sürekli ürün teminine devam ediyoruz. Kategorimiz altında sunmuş olduğumuz promosyon ürünlerimiz birinci sınıf promosyon ürünlerden seçilmiş olup şirketiniz veya işletmeniz için doğru seçimler yapabileceğiniz bol çeşitli ürünler arasından organize ediliyor. Alacağınız tüm promosyon ürünleri daha sonra dilediğiniz gibi baskıya aldırabilir, şirketiniz veya işletmeniz için küçük değişiklikler yaptırabileceğiniz segmentte ürünler arasından özel olarak seçmekteyiz. Tüm alışverişlerinizde kredi kartı ile, kredi kartına taksit imkanları ile ve kapıda ödeme seçenekleri ile güvenli ödeme alt yapısını kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. 

 Sipariş