Işıklı Kalp Balonlu Cam Fanus

49,90 ₺139,90 ₺


IŞIKLI KALP BALONLU CAM FANUS Işıklı cam fanus, romantik bir atmosfer yaratmak için tasarlanmış..

Aşık Flamingolar Kar Küresi

119,90 ₺249,90 ₺


AŞIK FLAMİNGOLAR KAR KÜRESİAşık Flamingolar kar küresi, egzotik ve zarif bir atmosfer yaratır. İçind..

Sevimli Unicorn Kar Küresi

119,90 ₺249,90 ₺


SEVİMLİ UNICORN KAR KÜRESİ Unicorn kar küresi, sihirli bir atmosfer yaratarak hayal gücünü canl..

Bebek Unicorn Kar Küresi

119,90 ₺249,90 ₺


BEBEK UNICORN KAR KÜRESİUnicorn kar küresi, sihirli bir atmosfer yaratarak hayal gücünü canlandırır...

Romantik Aşıklar Kar Küresi

119,90 ₺249,90 ₺


ROMANTİK AŞIKLAR KAR KÜRESİIşıklı ve müzikli kar küresi, romantik bir atmosfer yaratarak sıcak bir h..

Kavuşan Aşıklar Kar Küresi

119,90 ₺249,90 ₺


KAVUŞAN AŞIKLAR KAR KÜRESİIşıklı ve müzikli kar küresi, romantik bir atmosfer yaratarak sıcak bir hi..

Sonsuz Aşk Kar Küresi

119,90 ₺249,90 ₺


SONSUZ AŞK KAR KÜRESİ Işıklı ve müzikli kar küresi, romantik bir atmosfer yaratarak sıcak bir h..

Kış Masalı Kar Küresi

119,90 ₺249,90 ₺


KIŞ MASALI KAR KÜRESİ Işıklı ve müzikli kar küresi, romantik bir atmosfer yaratarak sıcak bir h..

İstridye İçinde İnci Kolye

74,90 ₺99,90 ₺


İSTİRİDYE İÇİNDE ORJİNAL İNCİ KOLYESıradanlıklardan sıkıldınız ve marjinal bir hediyelik düşünüyorsa..

Unicorn Kar Küresi Orta Boy

138,00 ₺0,00 ₺


UNİCORN KAR KÜRESİ ORTA BOYÜrün ÖzellikleriÜrün gövdesi polyester malzemeden üretilmiştir.Gövde üzer..

Mini Kamera Fotoğraf Makinesi Mavi

249,90 ₺399,90 ₺


MİNİ KAMERA FOTOĞRAF MAKİNESİ1080P Projeksiyon Video Kamera !LCD: TFT2.0 inç ekran (720x320)Sensör: ..

Dilek Feneri Dilek Balonu

29,90 ₺59,90 ₺


Dilek Feneri Dilek BalonuDilek Feneri sayesinde düğün, nişan ve diğer özel günlerinizi unutulmaz kıl..

Dilek Feneri (10 Adet)

299,90 ₺499,90 ₺


Dilek Feneri (10 Adet)Dilek Feneri sayesinde düğün, nişan ve diğer özel günlerinizi unutulmaz kılmak..

Dilek Feneri

29,90 ₺49,90 ₺


DİLEK FENERİDilek Feneri; festivallerin, konserlerin, kır düğünleri ve kutlamaların adeta vazgeçil..

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)
Özel Gün Hediyeleri

Özel Gün Hediyeleri Çeşitleri

özel günler her birimiz için hediye seçimleri esnasında büyük kararsızlık yaşadığımız, ne alacağımıza bir türlü karar veremediğimiz ve günün anlam ve önemine uygun bir hediye bulmakta çok zorlandığımız zamanlardandır. Özel günlerde hediye seçmek zordur zira karşı tarafın zevklerini tam olarak tutturmak ve buna uygun alakalı bir hediye seçmek gerekir. Hediye seçebilmek için ilk yapılması gereken karşı tarafın zevklerine ve sevdiği şeylere odaklanmaktır. Özel günlerde özel anlamlar içeren hediyelik eşyalar seçilmek istenir. Buna uygun olarak seçilecek hediyelik eşyalara karar verilirken hem karşı tarafın zevklerini iyi bilmek hem de bu zevkleri alınacak olan hediyelik eşyaya uydurmak isabetli olacaktır.

Özel Hediye ne olabilir?

Özel hediye denince akla anlamlı, karşı tarafta hoş bir etki ve unutulmaz bir anı bırakacak bir hediye akla gelecektir. Bu etkileri yaratacak hediye çeşidini bulabilmek için uzun uğraşlar vermenize gerek yok. Hem kadınların hem de erkeklerin kendine has doğasında farklı eşyalardan, farklı çeşitlerdeki hediyeliklerden hoşlandığı bilinir. Her kadının veya her erkeğin kullanmayı sevdiği bir takısı, evinde özel ve severek kullandığı bir eşyası veya eksik bir ihtiyacı olabilmektedir. Resim ve fotoğrafları çok seven kadın ve erkeklerde vardır, bir bilezik veya takıdan, bir tesbihten veya okumayı sevdiği bir kitaptan söz etmiş olabilirler. Özel günlerde verilecek hediyelik eşyaları satın alırken tüm bunları göz önüne almak gerekir. Eğer özel bir günde, evlilik yıl dönümünde veya bir doğum gününde; yeni bir işe girildiğinde veya akademik, eğitim hayatında bir başarın sağlandığında bir hediye satın almak istiyorsanız ilk yapmanız gereken karşınızdaki kişinin sevdiği renkler, sevdiği eşyalar veya sevdiği hobiler hakkında bilgi edinmek olacaktır. Bu bilgiler ışığında alınacak bir özel hediye yıllarca muhafaza edilir ve sevgiyle hatırlanır.

Kişiye Özel hediye fikirleri

Kişiler birbirinden farklıdır ve herkes birbirinden bağımsız hediyelerden hoşlanmaktadır. Kişiye özel bir hediye demek herkesin ortak kullanacağı bir eşya demek değildir, yalnızca o kişinin kullanımına özel bir hediyelik demektir. Bir kişi için alınacak kişiye özel bir eşya yalnızca onun kullanımı için özel olarak tasarlanmış bir hediyelik eşya olmalıdır. Seramik veya cam bir kupa, kaliteli bir kalem, el yapımı fotoğraf çerçeveleri, gece lambaları, müzik kutuları, sihirli ve elektronik resim çerçeveleri gibi seçenekler artırılabilir. Kişiye özel hediyelerde fikir bitmez, önemli olan o hediyelikten karşı tarafın hoşlanması ve yıllar boyunca severek kullanabilmesidir. Bir kişiye özel hediyelik eşya alırken tüm bunlara dikkat edilerek seçenek oluşturulması elzem bir konudur. Kişiye özel hediyelik konusunda bol çeşitliliğe sahip özel gün hediyeleri kategorimizde özel hediyelik eşyaları seçebilirsiniz. Özel günlerde kişiye özel hediyeler ve hediye fikirleri saymakla bitmeyecektir, kişiye özel hediyelik eşyalar herkesin zevklerine ve tercihlerine göre yüksek çeşitliliğe sahiptir.

Tahtakale toptan olarak sevdikleriniz için özel günlerde hediye edebileceğiniz yüzlerce özel gün hediyeliklerine ev sahipliği yapıyoruz. Toptan alışveriş konusunda da tercih noktanız olacak satış kanalımızda hediyelik eşya dükkanlarınızda satışa sunmanız için birbirinden güzel, birbirinden orijinal ve birbirinden şık özel gün hediyeliklerini satışa sunmaktayız. Tüm alışverişlerinizde toptan ve dilediğiniz adetlerde satın alım yapabilir, özel zamanlarınız için dostlarınıza hediyelik eşya çeşitliliği bulabilirsiniz. Yapacağınız tüm alışverişlerde taksitli alışveriş imkanı ile beraber özenli paketleme ile herhangi bir hasar görmeden tüm satın alımlarınızı adresinize kadar teslim ediyoruz. Taksitli alışveriş, kapıda ödeme imkanı, hızlı kargolama süreçleri ile keyifli ve konforlu bir alışverişi ayağınıza getiriyoruz. 

 İletişim