Peluş Aslan Maskesi

74,75 ₺125,00 ₺


PELUŞ ASLAN MASKESİ NO 20Peluş aslan maskesi, yumuşak ve konforlu bir peluş malzemeden üretilmiştir...

KEDI MASKESI - SEVIMLI KEDI MASKESI PEMBE KULAKLI YETIŞKIN ÇOCUK UYUMLU

51,75 ₺70,00 ₺


KEDI MASKESI - SEVIMLI KEDI MASKESI PEMBE KULAKLI YETIŞKIN ÇOCUK UYUMLUÜrün ÖzellikleriKoruyucu mask..

KÖPEK MASKESI - KURT MASKESI - ASLAN MASKESI YETIŞKIN ÇOCUK UYUMLU

51,75 ₺70,00 ₺


KÖPEK MASKESI - KURT MASKESI - ASLAN MASKESI YETIŞKIN ÇOCUK UYUMLUÜrün ÖzellikleriHayvan Maskeleri i..

KAPLAN MASKESI - ASLAN MASKESI - KURT MASKESI YETIŞKIN VE ÇOCUK UYUMLU

51,75 ₺70,00 ₺


KAPLAN MASKESI - ASLAN MASKESI - KURT MASKESI YETIŞKIN VE ÇOCUK UYUMLUÜrün Özellikleri:Karakterinizi..

ASLAN MASKESI - KÖPEK MASKESI -KURT MASKESI YETIŞKIN ÇOCUK UYUMLU

51,75 ₺70,00 ₺


ASLAN MASKESI - KÖPEK MASKESI -KURT MASKESI YETIŞKIN ÇOCUK UYUMLUÜrün Özellikleri:Eğlenceli kostüm p..

ORANGUTAN MASKESI - MAYMUN MASKESI - GORIL MASKESI YETIŞKIN ÇOCUK UYUMLU

51,75 ₺85,00 ₺


ORANGUTAN MASKESI - MAYMUN MASKESI - GORIL MASKESI YETIŞKIN ÇOCUK UYUMLUÜrün Özellikleri:Maymun Mask..

ORANGUTAN MASKESI - MAYMUN MASKESI - GORIL MASKESI YETIŞKIN ÇOCUK UYUMLU

51,75 ₺85,00 ₺


ORANGUTAN MASKESI - MAYMUN MASKESI - GORIL MASKESI YETIŞKIN ÇOCUK UYUMLUÜrün Özellikleri:"Orangutan ..

ORANGUTAN MASKESI - MAYMUN MASKESI - GORIL MASKESI YETIŞKIN ÇOCUK UYUMLU

51,75 ₺85,00 ₺


ORANGUTAN MASKESI - MAYMUN MASKESI - GORIL MASKESI YETIŞKIN ÇOCUK UYUMLUÜrün Özellikleri:Orangutan m..

MAYMUN MASKESİ

51,75 ₺85,00 ₺


MAYMUN MASKESİÜrün Özellikleri:Bu ürün, eğlenceli ve komik bir şekilde kostümünüze ve etkinliğinize ..

YÜZE YAPIŞAN KAFAYA TAM GEÇMELI BEZ MASKE

51,75 ₺75,00 ₺


YÜZE YAPIŞAN KAFAYA TAM GEÇMELI BEZ MASKE Ürün Özellikleri:"Yüze yapışan, kafaya tam geçmeli, s..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
Parti Maskeleri

Parti Maskeleri Çeşitleri

Partiler pek çok farklı sebeplerle organize edilebilir. Eğlence dünyasında parti organizasyonlarını farklı sebeplerle organize edebilmek ve buna uygun malzemeleri seçebilmekte oldukça önemlidir. Günümüzde organize edilen partilerde kullanılmak üzere pek çok farklı malzeme ve araç gereç bulunuyor, bunları satın alarak parti organizasyonlarında kullanmak ise hazırladığınız partiye hem şıklık, hem de düzenleme yapılan partiye uygun farklı materyaller kullanmanızı sağlıyor. Eğer parti düzenliyor veya parti organizatörü bir firma iseniz partilerinizde kullanılmak üzere çok çeşitli malzemeler bulmanızda mümkündür. Parti malzemeleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri parti maskeleridir. Parti maskeleri pek çok parti çeşidinde kullanılabilen bir üründür. Özellikle çocuklar için organize edilmiş olan doğum günlerinde parti maskelerine sıklıkla rastlamak mümkündür.

Balo Parti Maskeleri

Balo maskeleri parti maskeleri arasında en sık tercih edilen ürünlerden biri olarak bilinmektedir. Balo maskeleri çok fazla süs ile oluşturulan, tüylü veya boncuk işlemeli çeşitleri de bulunan ürünlerdir. Genellikle yalnızca göz kısmını kapatırlar ama tüm yüzü kapatan çeşitleri de bulunmaktadır. Hemen hemen her renkte temin edilebilirler. Mezuniyet balolarında, farklı balo çeşitlerinde ve maskeli balolarda en sık tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Balo maskeleri kullanışlıdır, gözün görüşünü engellememektedir. Görüşü engellemediği içinde rahatlıkla kullanılabilirler. Aynı zamanda balo maskeleri bazı balolarda tanınmamak içinde kullanılmaktadır. göz kısmına farklı bir ifade katarak daha şık ve gösterişli bir görüntü sergilemenizi sağlarlar. Balo maskeleri ile aradığınız çekici ve tarz görüntüye rahatlıkla kavuşabilirsiniz. Balo maskelerini balo organizasyonlarında dağıtmak üzere satın alabilirsiniz, aynı zamanda kişisel olarak kullanabilirsiniz. Balo maskeleri özellikle stüdyo çekimlerinde kullanılmaya müsait bir üründür aynı zamanda. Farklı çeşitleri ile kişisel çekimlerinizde zarif bir görüntü ortaya koyabilirsiniz.

Korku Parti Maskeleri

Korku maskeleri son yıllarda sıklıkla karşılaştığımız bir maske türüdür. Partilerde korku maskeleri ile yapılan organizasyonlar oldukça eğlenceli bir tema olarak karşımıza çıkmaktadır. Korku maskeleri genellikle korku filmlerini konu alarak tasarlanan ürünlerdendir. Korku filmlerinde kullanılan ana temalar ile ortaya çıkan korku maskeleri ile korku filmlerinden çıkmış bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Korku maskelerini yalnızca parti organizasyonlarında değil farklı organizasyonlarda da kullanabilir, parti malzemeleri satan işletmelerinizde farklı bir ürün türü olarak satışa sunabilirsiniz.

Kostüm maskeleri

Kostüm maskeleri kostümlerinize uygun olarak tasarlanan ürünlerdir. Örnek vermek gerekirse, korksan kostümüne uygun kostüm maskeleri, Venedik maskeleri, dantel maskeler, takma sakal veya bıyıklar, seramik parti maskeleri, farklı hayvan maskeleri buna örnek verilebilmektedir. Kostüm maskeleri ile benzemek istediğiniz karaktere uygun maskeleri seçebilir ve kullanabilirsiniz. Kostüm maskeleri kostüm partilerinde sıklıkla kullanılan ürünler arasındadır. Çocuk parti organizasyonlarında daha sık kullanılmakta ve özellikle tiyatro oyunlarında da tercih edilmektedir. Kostüm maskeleri ile dilediğiniz karaktere benzemek oldukça kolaydır. Bu sayede kolaylıkla farklı materyaller ile benzemek istediğiniz karaktere uygun maskelerle o karakterin tıpatıp aynısı olabilirsiniz. Organizasyon şirketleriniz, toplu parti alışverişleriniz, çocuk tiyatro oyunlarınız için kostüm maskelerimiz arasında toplu alışverişler yapabilirsiniz.

Tahtakale toptan olarak tüm parti maskelerinde en uygun fiyat garantisi, organizasyonlarınız için, organizasyon firmalarınız için veya parti malzemeleri işletmeleriniz için toplu alışveriş imkanını ayağınıza getiriyoruz. Dilediğiniz adetlerde parti maskesi satın alabilir, gerekli yerlerde kullanabilirsiniz. Yapacağınız tüm alışverişlerde uygun fiyat garantisi, kolay ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat garantisi ile konforun tadını çıkarabilirsiniz. Kredi kartı ile alışveriş, kredi kartına taksit seçenekleri ve kapıda ödeme seçenekleri ile alacağınız tüm parti maskelerinde kolaylığın ve adrese kadar teslimatın konforunu yaşayın!

 İletişim