LASTİK DESTEKLI STANDLI BISIKLET TELEFON TUTUCU

45,00 ₺58,50 ₺


LASTİK DESTEKLI STANDLI BISIKLET TELEFON TUTUCUÜrün ÖzellikleriBisikletin demir kısmına gelen plasti..

Araç İçi Ön Cam Şemsiye Güneşlik

239,90 ₺299,90 ₺


ARAÇ İÇİ ÖN CAM ŞEMSİYE GÜNEŞLİKÜrün ÖzellikleriTitanyum gümüş kaplamalı ve 10 çelik kemikli, güçlü..

MOTOSIKLET KASKI İÇIN YAĞMUR KAYDIRICI

30,00 ₺39,00 ₺


MOTOSIKLET  KASKI İÇIN YAĞMUR KAYDIRICIÜrün Özellikleri:Kaskınızı yağmur geçirmez hale getirin ..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Araç Güneşlikleri

Güneşlikler

Otomobillerimiz ve diğer taşıtlarımız bizler için oldukça özel, özen gösterilmesi ve uzun yıllar kullanılabilmesi için dayanıklı ve yeni kalabilmesi için korumamız gereken yatırımlarımızdır. Otomobillerimizi ilk günkü gibi kalması için ve tekrar satmamız gerektiğinde ederinden düşmemesi için özel olarak korumak isteriz. Otomobillerin hem dışının hem de iç aksamlarının korunması için pek çok farklı malzeme ve koruyucu ekipman bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise güneşliklerdir. Güneşlikler bir otomobilin ön konsolunun güneşten yanmasının, bozulmasının, boyasının hasar görmemesi için özel malzemelerden üretilmiş koruma kılıfıdır. Güneşlikler siperlik olarakta adlandırılmaktadır ve arabanın tüm camları için özel olarak üretilebilmektedir. Güneşlikler araçların özel olarak ön konsollarının hasar görmesini minimize ederler. araçların ön konsolları en çok güneş alan bölgelerden biridir. Aracınızı kapalı otoparka koyamıyorsanız veya aracınızı gün içerisinde uzun süreli olarak güneş altına park etmek zorunda kalıyorsanız güneşlikler aracınızın konsol gibi özel ve göze çarpan bölgelerini güneş yanığı olmasından koruyacaktır.

Güneşlik Modelleri

Güneşlikler yalnızca ön konsol için değil, arka camlar ve arka yan camlar için perdeleme sistemi olarakta düşünülebilir. Özel olarak üretilmiş olan ve görüş mesafesini azaltmayan güneşlikler sayesinde seyahat esnasında dahi kullanabileceğiniz, arka camlar ve arka yan camlar için özel olarak üretilmiş olan güneşlik ve perdeler mevcuttur. Çocuklarınızı dışarıdan görünmeyecek şekilde perdelemek istediğinizde, uzun seyahatlerde arka koltukta oturan kişileri güneşten korumak için veya arka aksamları park halinde iken güneşten koruyabilmek için otomobil güneşliklerini kullanabilirsiniz. Camları tamamen kapatan veya kısmen kapatan bu güneşlikler sayesinde pek çok amaçla perdeleme yapmanız mümkün olacaktır. Aynı zamanda otobüs veya kamyon camları için sürgülü özel perdelerde satışa sunulmaktadır. Uzun yolculuklarda yarım olarak kapatarak görüş mesafesini daha kaliteli hale getirebilir, uzun yolculuklarda araç içerisinde dinlenmeniz gerektiğinde yine güneşliklerden destek alarak araç içerisini perdeleme imkanına sahip olabilirsiniz. Güneşlik tercih ederken kaliteli, camlara yapışma yapmayacak özel malzemelerden üretilmiş olan güneşlikleri tercih etmelisiniz. Bu sayede araç içerisine güneşin girmesini engellemek, araç içindeki boyalı veya deri kaplamalı aksamları rahatlıkla koruyabilir, güneşten etkilenmesini veya yanmasını en aza indirebilirsiniz.

Araç içi güneş koruma ürünleri yalnızca güneşliklerden ibaret değildir. Özel filmli ürünler araç camlarına zarar vermeden yaz aylarında aracınızın hem içini hem de dışını profesyonel bir biçimde koruyacaktır. Ara sıra araç kullanan ve çoğunlukla aracını park halinde bırakan biri iseniz aracınız için daha kolay ve kapsamlı bir koruma yöntemi ise aracı tamamen kapatacak brandalardır. Branda ürünler aracın yalnızca içini değil, tamamını koruyabilirler. Bu şekilde kullanımlarda aracın yalnızca içi değil dış boyası da çok iyi bir şekilde korunur, yağmurdan, doludan, rüzgardan etkilenmesi en aza indirgenir, diğer araçlar ile teması halinde veya herhangi bir yabancı cisim ile sürtme gibi problemlerde aracın hasar görmesini en aza indirir. Aracınızı hangi şekilde korumak istediğinize bağlı olarak çok farklı amaçlarla kullanılan onlarca farklı ürün bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sitemizde gece görüşünde problem yaşıyorsanız uzun yola özel olarak üretilen gece görüş gözlükleri, seyahat esnasında ihtiyaç duyacağınız boyun yastığı ve koltuk arkası özel katlanır tepsilerde satışa sunulmaktadır.

Güneşlikler  Satın Al

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde toptan olarak alışveriş imkanını da ayağınıza getiriyoruz. Filolarınıza özel toplu sipariş verebilir, uygun fiyatlı fakat en kaliteli araç içi güneşliklere ve diğer ürünlere ulaşabilirsiniz. Yapacağınız tüm alışverişlerde kolay ödeme seçenekleri ve kredi kartı ile taksitli alışveriş imkanlarından kolaylıkla faydalanabilir, kapıya kadar teslimat ile konforlu bir alışveriş yapabilirsiniz. 

 İletişim