Oto Koltuk Arkası Organizer

59,90 ₺69,90 ₺


OTO KOLTUK ARKASI CEPLİ ORGANİZEROto Koltuk Arkası Organizer İle Seyahatlareniz Artık Daha Düzenli V..

Oto Koltuk Arkası Telefon Tutucu Askılık

69,90 ₺89,90 ₺


OTO KOLTUK ARKASI TELEFON TUTUCU ASKILIKÜrün ÖzellikleriYüksek kalite malzemeden üretilmiştir.Malzem..

Pratik Araba Güneş Gözlüğü Tutucu

5,00 ₺8,00 ₺


PRATİK ARABA GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ TUTUCUGözlük Tutma Klipsi – Aracınızda Tarz ve Düzen!Gözlüklerinizin kayb..

Araç Boyun ve Seyahat Yastığı

27,90 ₺29,90 ₺


  SEYAHAT BOYUN YASTIĞI Boyun yastığı, boyun ve ense kaslarınızın yükünü hafifletir ve u..

Flourish Lama

5,00 ₺8,00 ₺


FLOURİSH LAMATelefon ve tabletlerinizi, kumanda, anahtar, kalem, halı, bardak çeşitli eşyalarınızı y..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Araç İçi Organizerler

Araç İçi Organizer Çeşitleri 

Araçlarımız hepimiz için çok kıymetli, evimiz kadar düzenli olmasını istediğimiz alanlarımız. Bir aracı hangi amaçla kullanırsak kullanalım temizlik ve düzenine çok dikkat ederiz. Bir aracın düzeni ve genel durumu, içerisinde kullanılan ürünlerin kalitesi çok önemli. Sürekli seyahat edenlerinde bileceği gibi bir aracın içerisinde kullanılan her detay çok özel olmalı, özellikle düzenli olarak uzun yola giden kişiler için seyahat esnasındaki konfor mutlaka düzenli bir biçimde sağlanmalı. Bu sebeple en çok araç içerisindeki düzenle ve organizasyon ile alakalı düzenlemeler gerekli olmaktadır.

Araç İçi Organizer Ürünleri ve Fiyatları

Araç içi organizer en çok tercih edilen organizerler koltuk arkasına asılabilen, seyahat esnasında gerekli olan ürün ve ihtiyaç malzemelerini bir araya toparlayan, yerlere veya koltuklara herhangi bir eşya koymadan konforlu seyahatler gerçekleştirmemizi sağlayan ürünlerdir. Koltuk arkası organizerler birden fazla kumaş cebin bir arada bulunduğu bir askı sistemidir. Koltuk başına bağlanarak kullanılır. Güvenlidir, savrulma yapmaz. İçerisine ağır veya hafif pek çok ürün koyulabilmektedir. Yolculuk esnasında ihtiyacınız olan yiyecek içecekleri, telefon tablet veya bilgisayarınızı, gazete ve kitaplarınızı en az yer kaplayacak biçimde düzenlemenizi sağlarlar. Araç içerisinde veya yalnızca yolda iken kullandığımız gözlüklerimizi genellikle araç içerisinde tutmayı severiz fakat torpido gözünde veya üzerinde gereksiz yer kaplayacaktır. Özellikle kabı olmayan korunaksız gözlükler için özel gözlük tutucu klipsleri aracınızın dilediğiniz bölgesine tutturarak kullanabilirsiniz. Gözlük tutucu klipsler gözlüklerinizin zemin ile temasını keser, bu sebeple hasar almasını engeller. Çizilme veya bozulma yaşamaz, uzun süre gözlüklerinizi kullanabilirsiniz. Araç peçete tutacağı, araç  bardak tutacağı, araç küllük tutacağı, araç telefon, navigasyon cihazı veya tablet tutacakları ile araçlarınızda oluşturacağınız cam veya torpido üstü bölgelerinde tutacaklar için alan yaratabilirsiniz. Tutacakları olmayan araçlar için oldukça kullanışlı olan bu ürünler sayesinde elektronik eşyalarınızı veya seyahat esnasında ihtiyacınız olan ürünleri organize edebilirsiniz. direksiyon veya koltuk arkası sehpalar sayesinde araç içerisinde yemek yemek istediğiniz zamanlarda yiyeceklerinizin etrafa dağılması engellenmiş olur ve konforlu bir yeme içme gerçekleştirebilirsiniz. Xd çantaları sayesinde müzik arşivinizi düzenleyebilir, mobil organizerler sayesinde araç evraklarınızı, paranızı, kişisel eşyalarınızı organize edebilirsiniz.

Araç İçi Organizer Ürünleri Satın Al

Araç bagaj organizerleri bagajını bir türlü toplu tutamayan sürücüler için uygun bir üründür. Bagajın bir kısmını veya tamamını kaplayarak aklınızdaki organizasyonu yapar, aracınızda sürekli bulundurmak isteyeceğiniz eşyalarınız bir araya toparlar, gerektiğinde kolayca bulmanıza olanak sağlar. Bol bol kamp veya piknik yapan sürücüler için kurtarıcı bir organizer çeşididir. Bagaj organizerleri bol cepli, çok gözlü ürünlerdir. Pek çok farklı boyutta eşyayı düzenli bir biçimde ve dağılmadan muhafaza etmenize olanak sağlarlar. Su veya araç için gerekli olan kimyasal ürünlerin bagaja dökülmemesi için dik durmasını da sağlayacaktır. Ani fren durumlarında bagajınızdaki eşyaların zarar görmesini engelleyecek, acil durumlarda yangın tüpü veya ilk yardım seti kitlerine kısa sürede ulaşmanızı sağlayacaktır.

Tüm araç içi organizerleri Tahtakale toptan olarak sizler için bir araya topladık. İhtiyacınız olan tüm araç içi organizerlere tek tıkla ulaşabilir, araç ürünleri satan işletmeleriniz için toptan olarak satın alabilirsiniz. tüm araç içi organizer ürünlerinde uygun fiyat garantisi, kolay alışveriş imkanı ve kolay ödeme seçenekleri ile müşterilerinize yeni ve kaliteli ürünler sunabilirsiniz. Tüm araç içi orgnizerlerimiz birinci sınıf ürünler arasından sizler için özel olarak seçilmektedir. Yapacağınız alışverişlerde en uygun fiyatlar, toplu satın alma imkanı, taksitli ödeme seçenekleri ve vereceğiniz adrese kadar anlaşmalı kargo şirketleri aracılığı ile teslimat alternatifleri sayesinde konforlu toptan alışverişin tadını çıkarın.

 İletişim