KIRMIZI GÖSTERİ PONPONLARI 12 ÇİFT

483,00 ₺540,00 ₺


KIRMIZI GÖSTERİ PONPONLARI Enerji ve Coşkunun Simgesi: Kırmızı Gösteri PonponlarıKutlamalarınız..

Gezici Korsan Seti

166,75 ₺250,00 ₺


ÜRÜN DETAYLARI Çocuk Korsan Şapkası Maske Sakal Seti Şapka Üzerinde korsan logosu mevcuttur ..

3 lü Korsan Set Çocuk Boy Altın Renk

166,75 ₺250,00 ₺


3 lü Korsan Set Çocuk Boy Altın RenkÜRÜN DETAYLARI Korsan Şapkası Maske Sakal Seti Şapka Üzeri..

Rönesans Tüylü Parti Maskesi

66,99 ₺108,33 ₺


Rönesans Tüylü Parti MaskesiÜRÜN DETAYLARI Tüylü Dekoratif Seramik Maske Kırmızı Renk Kalit..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Parti Organizasyon Ürünleri

En İyiler

Partiler genel anlamı itibariyle yapılan bir takım kutlamaları içerir, pek çok anlamda kutlama yapılabilir, eş dost ve sevdiğimiz insanlarla herhangi bir amaç ile kutlamalar yapabiliriz. Kutlama yapmak, yani parti vermek çok özenli ve detaylı bir iştir. Hangi amaçla yapılıyor olursa olsun özellikle mekanların süslenmesi, bir takım değişiklikler yapılması, ikramlıklar oluşturulması, kullanılacak tabak ve çatala kadar pek çok detay oldukça önemlidir. Partiler bir ev satın aldığınızda, çocuğunuzun veya eşinizin doğum gününde, yeni bir bebeğiniz olduğunda, evlendiğinizde veya nişanlandığınızda ve buna benzer radikal değişimler yaşadığınız zaman organize edebileceğiniz kutlamalardır. Bu kutlamalar yapılırken en önemlisi hazırlık aşamasında kullanılacak malzemeler ve kullanılacak detaylardır. Yemek masasından, ikram edilecek yiyeceklerin organizasyonlarına, tüm mekanın giydirilmesi ve süslenmesinden kullanılacak olan süslemelerin temasına kadar pek çok ayrıntının yine ayrıntılı olarak düşünülmesi ve organize edilmesi gereken bir durumdur. Parti malzemeleri bu açıdan çok önemlidir, kaliteli tercihlerin yapılması da mühimdir. Eğer evde bir parti organizasyonu yapıyorsanız, örneğin çocuğunuzun ilk yaş gününü kutlayacaksanız buna özgü malzemeler alarak organizasyonu yapmalı, pek çok farklı malzeme ile partiye renk katmalısınız.

En İyi Ürünler Çeşitleri ve Fiyatları

Parti malzemeleri arasında en iyiler genellikle en çok tercih edilen ve kullanılanlardır. Bir doğum günü organizasyonunda en büyük külfetlerden biri bulaşık yıkama telaşıdır ve partiden sonraki yorgunluk içerisinde bunu yapmak çok zahmetli olacaktır. Karton servisler ve plastik çatal bıçaklar bir partinin olmazsa olmaz ve tasarım olarak en iyi düşünülmüş malzemeleri arasında yer alır. Kullanıldıktan sonra yıkanması gerekmez ve çöpe atılarak temizlik yükünü ortadan kaldırır. Rengarenk tasarımları sayesinde her yaş grubu için yapılmış karton servisler ve plastik çatal bıçak gibi servis malzemeleri ile partinin en iyi parti malzeme grubunu satın alarak şık tasarımlı bir organizasyon yapabilir ve hayalinizdeki, tam da düşündüğünüz gibi bir organizasyo0n gerçekleştirebilirsiniz.

En İyi Ürünler Satın Al

Parti malzemelerinin en iyileri arasında harf ve sayı şeklindeki balonlarda yer alıyor. Helyum gazı ile şişirilen bu balonlar hem havada sabit olarak kalabiliyor, hem de özellikle doğum günleri ve evlilik organizasyonlarında isim yazma, isimlerin baş harflerini yazma, sayılarla yaş yazma gibi işlere yarıyor. Çocuklar için özel ve farklı tasarımlara sahip olan bu balonlar farklı çizgi film karakterlerine sahip olabiliyor, farklı ve çarpıcı renklerden üretilebiliyor. Aynı zamanda daha büyük yaş gruplarının oluşturduğu parti, düğün, nikah, söz ve nişan organizasyonlarında farklı tasarımlar yapmanıza yardımcı olacaktır. Figürlü, isimli, harfli balonlar çok fonksiyonel malzemeler olup, daha sonra kullanılmak üzere yeniden kullanıma saklanabilmektedir. Bu sebeple parti malzemeleri arasındaki yerini en başta çekmektedir.

Pasta ve ikramlıklar için hazırlanan servis ekipmanları, farklı form ve karakterdeki balonlar, duvar ve perde süslemeleri, peri ledler, ledli süslemeler gibi farklı süsleme malzemeleri sıklıkla tercih edilen parti malzemeleri arasında yer almaktadır. Şayet parti malzemelerine ihtiyacınız var ise, parti organizasyonu yapan bir kuruluş iseniz veya çok sayıda parti malzemesine eksiksiz bir biçimde ve dilediğiniz sayıda ihtiyaç duyuyorsanız doğru adrestesiniz. Tahtakale toptan ticaret olarak parti malzemeleri konusunda en iyileri kategorilerimizde bulunduruyor, dilediğiniz adette toplu olarak satın almanıza olanak sağlıyor, en kaliteli parti malzemelerini en uygun fiyat garantisi ve toptan satın alma imkanları işle ayağınıza getiriyoruz. Üstelik parti malzemelerinin yıldızlarını birinci sınıf malzemelerde bir araya getiriyor ve uygun ödeme imkanları, kredi kartı ile veya kredi kartına taksitle ödeme imkanlarından faydalanmanızı sağlıyoruz. Aldığınız tüm en iyi parti malzemelerini adresinize kadar teslim ediyoruz. 

 İletişim