Oyuncak Sümüklü Böcek

44,90 ₺189,90 ₺


OYUNCAK SÜMÜKLÜ BÖCEKYüksek kaliteli plastik malzeme, birleşik kısımlar arasındaki esnek bağlantılar..

Kar Tanesi Moleküller Plastik Kutu 250 Adet

139,90 ₺209,90 ₺


KAR TANESİ MOLEKÜLLER PLASTİK KUTU 250 PARÇA Kar Taneleri Moleküler Oyunu, 250 adet özel eğitic..

Kar Tanesi Moleküller 250 Parça

119,90 ₺179,90 ₺


KAR TANESİ MOLEKÜLLER 250 PARÇA Kar Taneleri Moleküler Oyunu, 250 adet özel eğitici ve yapı oyu..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Plastik Oyuncak

PLASTİK OYUNCAK

Oyuncaklar her dönemde çok kıymetli, gerek çocuklara gerekse büyüklere hitap edebilen bir eğlence aracı çeşididir. Oyuncaklar çok farklı materyallerden üretilmektedir. Bu materyaller oyuncağın kaderini, daha doğru bir tabirle ne işe yarayacağını belirler. Oyuncak tasarımlarında hangi malzemenin kullanıldığına göre farklı amaçlara hizmet etmesi amaçlanmaktadır. Oyuncaklar yalnızca çocuklar için tasarlanıyor gibi algılansa dahi çoğunlukla hem çocuklar hem de büyükler için tasarlanmaktadırlar. Oyuncak çeşitleri hitap ettiği alana göre çocuklara da yetişkinlere de hazırlanabilirler, oyuncak dendiği zaman akla yalnızca çocuklar için olan oyuncaklar gelmemelidir. Oyuncaklar pek çok insan için yalnızca keyifli vakit geçirmek gibi düşünülse bile, zekaya, görsel ve işitsel hafızaya hitap edebilmektedir. Oyuncak çeşitlerine bakıldığı zaman, evet küçük çocuklar için daha fazla çeşitlilik olsa bile yetişkinlerin de oyuncaklara ılımlı yaklaştığı gözlemlenmektedir.

Plastik Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Oyuncak çeşitleri arasında yer alan plastik oyuncak çeşitleri en çok tercih edilen ve kullanılan oyuncak çeşitleri arasında yer almaktadır. Plastik oyuncaklar kolay renklendirilebilir, çok basit bir biçimde şekillendirilebilir, geri dönüştürülebilir, montajı ve yedek parçası kolaydır, aynı zamanda daha ekonomiktir. Plastikten tasarlanan oyuncaklar çok çeşitlidir, bu sebeple belli bir sınıflandırma yapılamaz. Plastik oyuncaklar renkli, ışıklı ve sesli materyalleri bir araya toplayabilen, ev dekorasyonunda bile kolaylıkla dizayn edilebilecek türden ürünlerdir. Plastikten farklı türlerde çok çeşitli oyuncaklar üretilmektedir. Özellikle geçmişte, çocukluğumuzda oynadığımız, değişik ve kimsede olmayan bazı oyuncaklar günümüzde profesyonel bir biçimde yeniden dizayn edilerek çok seveceğimiz oyuncaklar haline getiriliyor. Işıklı fanuslar hem çocuklar hem de yetişkinler için özel olarak tasarlanan, gece lambası olarak, ev dekorasyon ürünü olarak kullanılabilen ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle çocuk odaları için çok orijinal bir tasarım fikri olacaktır. Kar küreleri geçmişten günümüze kadar pek çok insanın çok severek kullandığı bir üründür. Kar küreleri özellikle hediye etmek için çok iyi bir fikirdir, tamamı plastikten üretilen kar küreleri aynı zamanda romantik bir dekorasyon ürünü olarak özel alanlarınızı süsleyebilir. Hem çocuklar hem de yetişkinler için farklı tasarımda kar küreleri üretilmektedir. Pinart apple ile hem çocukların hem de yetişkinlerin gönlünü fethedebilir, şifreli farklı tasarımlardaki kumbaralar için güvenle para biriktirebilir, müzik kutuları ile ilk gençliğinizdeki romantik anıları tazeleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra en bilindik film yıldızlarının figürleri, lüks arabaların taklidi ola tasarım oyuncaklar sayesinde şık köşeler yaratabilirsiniz. Koleksiyonerler için özel olarak tasarlanan plastik figürler hem kolay bozulmayacak ürünlerdir, hem de birebir tasarımlar olduğu için koleksiyon parçaları sayılabilirler. Küçük masaüstü oyunlarda genellikle plastik malzemelerden üretilmektedirler. Bu sebeple taşınması kolay, zamanla yıpranması zor olan plastik oyuncaklar arasında yer almaktadır. Çocuklar için özel olarak üretilen oyuncak bebeklerde plastik malzemelerin çeşitleri kullanılarak üretilir. Bu ürünler kanserojen madde içerebilir lakin kaliteli malzemelerden üretilmiş olan plastik aksamlı oyuncak bebekler kanserojen madde içermezler ve küçük çocukların kullanımına da uygun olan oyuncak türlerindendir.

Plastik Oyuncak Satın Al

Sitemizde satılmakta olan tüm plastik oyuncaklar en kaliteli malzemelerden üretilmiş olup yaş gruplarına göre ayrılmış özel oyuncaklardır. Tamamı kanserojen madde içermemektedir. Bu sebeple her yaş grubu için uygundur. Plastik oyuncaklar kullanışlı ürünlerdir. Renklerinde ve dokularında kolay bozulma olmayacağı için darbelere ve dış etkenlere de mukavemetlidir. Bu sebeple oyunca tercihinde en fazla tercih edilen türlerden biridir. Sitemizden plastik oyuncak çeşitlerini toptan satın alabilir, taksitli ödeme imkanlarından ve kredi kartı ile alışveriş seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Tüm toptan plastik oyuncak siparişleriniz adresinize kadar teslim edilmektedir. 

 İletişim