Ahtapot Motorsiklet Telefon Tutucu

82,90 ₺169,90 ₺


AHTAPOT MOTORSİKLET TELEFON TUTUCUGüvenli ve Esnek Kullanım**Ahtapot Motorsiklet Telefon Tutucu, güv..

Araç Torpido Telefon Standı

7,00 ₺9,10 ₺


ARAÇ TORPİDO TELEFON STANDI1. Kolay kurulum, yatay ve dikey olarak monte edilebilir ve cep telefonun..

Araç Gösterge Üstü Telefon Tutucu 360 Derece

33,00 ₺69,00 ₺


ARAÇ GÖSTERGE ÜSTÜ TELEFON TUTUCU 360 DERECEGösterge panosunun kenarına klipsleyin.Üst mandalı açın ..

Akrobat Telefon Tutucu Oynar Başlıklı (SİYAH) (KUTUSUZ)

39,90 ₺69,90 ₺


Akrobat Telefon Tutucu Oynar Başlıklı (SİYAH) (KUTUSUZ)Spiral Gövdeli Oynar Başlıklı Akrobat Telefon..

Torpidoya Yapışan Telefon Tutucu

15,00 ₺19,50 ₺


TORPİDOYA YAPIŞAN TELEFON TUTUCU FİLEFile şeklinde tasarlanmış olan bu telefon tutucu, araçların tor..

Oto Koltuk Arkası Telefon Tutucu Askılık

69,90 ₺89,90 ₺


OTO KOLTUK ARKASI TELEFON TUTUCU ASKILIKÜrün ÖzellikleriYüksek kalite malzemeden üretilmiştir.Malzem..

Retro Telefon Tutucu ve Peçetelik

129,90 ₺299,90 ₺


RETRO TELEFON TUTUCU VE PEÇETELİKÜrün ÖzellikleriKağıt mendili çıkarmayı daha kolay hale getiren gen..

Çok Fonksiyonlu Araç İçi Telefon Tutucu

64,90 ₺89,90 ₺


ÇOK FONKSİYONLU ARAÇ İÇİ TELEFON TUTUCUÜrün ÖzellikleriAraç içi Torpido Kaydırmaz Telefon Tutucu Num..

Dikiz Aynasına Takılan Telefon Tutucu

25,00 ₺32,50 ₺


ABS Plastik ve Metal malzemelerden oluşan Telefon Tutucu sarsıntılara ve darbelere dayanıklıdır.Birç..

Oto Bardak Tutucu

24,90 ₺49,90 ₺


Oto Bardak TutucuARAÇ İÇİ BARDAK VE İÇECEK TUTUCUAraç sürüşü esnasında kutu içeceklerimizi kolayca i..

Araç İçi Telefon Tutucu File

14,90 ₺19,90 ₺


TELEFON TUTUCU FİLE Telefon Tutucu File, kullanım formu ile diğer telefon tutuculardan kendi..

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)
Araç İçİ Telefon Ve Tablet Tutucular

Araç İçi Telefon Tutucu Modelleri

telefonlarımızı hem araçlarımızda, hem ofisimizde, hem evimizde veya çalışma alanlarımızda konforlu bir biçimde kullanmak isteriz. Telefonu en konforlu şekilde kullanabilmek adına çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemler telefonlarınızı herhangi bir alana sabitlemek adına kullanılan tutuculardır. Telefon tutucular konforlu ürünlerdir. Telefon tutucuları zamana ayak uydurarak ihtiyaca göre şekillenen bir portföyü bulunmaktadır. Pek çok alanda, pek çok farklı amaçla ve düzenekle üretilmiş olan telefon tutucular aklınıza gelebilecek tüm mekanlar için üretilmekte olup, en çok satışı yapılan telefon tutucu türü ise arabalar için özel olarak üretilenlerdir. Araç içi telefon tutucu ürünler kolay bir biçimde monte edilebilirler, farklı bölümler için farklı şekilde takılabilen araç içi telefon tutuculara ulaşabilmek mümkündür. Aracınızın marka ve modeli önemli olmayıp, iç akşamlarda pek çok farklı alana monte edilebilecek araç içi telefon ve tablet gibi akıllı cihazları sabitleyebilmenize olanak veren ürünler bulabilmek mümkündür.

Vantuzlu Araç İçi Telefon Tutucu Fiyatları

Telefon tutucular arasında en çok talep gören ürünler arasında vantuzlu telefon tutucular bulunmaktadır. Vantuzlu telefon tutucular araçlarınızın ön konsolu ve ön camı gibi bölümlere güçlü vantuzlarla yapıştırabileceğiniz telefon tutuculardandır. Vantuzlu sistemi sayesinde aracın konsol veya ön camında herhangi bir iz bırakmaksızın sağlıklı ve sağlam bir tutuş sergilerler. Bu sayede hem telefon veya tabletlerinizi göz hizanızda tutabilir, hem de aracınızı kullanırken telefonunuzu rahatlıkla görebilmenizi sağlamaktadır. Araç içi telefon tutucular arasında en sık tercih edilen tür vantuzlu telefon tutuculardır. Vantuzlu telefon tutucular yalnızca araçlarınızın ön camı için değil, konsol üzeri içinde tasarlanmaktadır. Camında herhangi bir ize rastlamak istemeyen ve görüş kapasitesini düşürmek istemeyenler için konsol üzeri tasarlanmış olan telefon tutucular daha uygun alternatiflerdir. Konsol üzeri vantuzlu telefon ve tablet tutucular hem görüş alanınızı daraltmazlar hem de konforlu kullanım sağlamaktadırlar. Her iki türdeki vantuzlu telefon tutucular telefonlarınızı dilediğiniz açılarda sabitleyerek araç kullanımınız esnasında güvenlik sağlarlar, telefonunuzu veya tabletinizi tam olarak görebilmenize ve tüm fonksiyonlarını kullanabilmenize olanak sağlarlar.

Mıknatıslı Araç İçi Telefon Tutucu Satın Al

Mıknatıslı telefon tutucular telefonlarınızın arkasına yerleştireceğiniz mıknatıslarla güçlü bir biçimde tutucuya cihazınızı sabitlemeyi sağlar. Genellikle havalandırma kanallarına monte edilmektedir. Telefon tutucuyu monte ettikten sonra klima kullanımına engel olmayacak bir aksesuardır. Her açıda telefonu tutabilmekte ve kullanım olanağı sağlamaktadır. Yan taraflarını da kapatmaması bir artıdır, telefonunuzu kolaylıkla kullanabilmenize olanak verir.

Araç içi içecek tutucu

Bazı araçlardaki en büyük sorunlardan biri içerisinde içecek tutacak akşamların bulunmamasıdır. Özellikle uzun soluklu seyahatlerde içecek tutucunun varlığı sürüş esnasında konsantrasyonunuzu bozmadan içeceklerinizi tüketmeniz için oldukça gerekli bir aksesuardır. Özellikle uzun sürelerde yapılan seyahatlerde kahve, çay, asitli içecek ihtiyaçları ile beraber, uzun molalar vermeden yola devam etmek ve sürüş esnasında içeceklerinizi müdahalesiz bir biçimde sarsılmadan tutabilecek araç içi içecek tutucular araçlarınızın pek çok farklı noktasına yerleştirilebilir özelliktedirler. Araç içi içecek tutucuların montajı basittir, sabitlendikleri alanda içeceklerinizi açık bir biçimde sabit korurlar ve sürüş esnasında tüketebilmenize olanak sağlarlar.

Sitemizde satışa sunulmakta olan araç içi telefon ve tablet tutucular konforlu bir seyahat için ideal ürünler arasında yer almaktadır. Yalnızca telefon ve tablet tutucu değil, sıcak veya soğuk içecek tutucu gibi farklı amaçlarla tutuş sağlayan ürünlerde ihtiva etmekteyiz. Yapacağınız tüm alışverişlerde birinci sınıf ürün garantisi ile alışveriş yapabilir, toptan satın alma imkanı ile ürün çeşitliliğinizi artırabilir, stok problemi olmadan ve adrese teslim imkanı ile konforlu alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.
 İletişim