11 sayfa
Showing 1 to 9 of 10 (2 Pages)

OTO AKSESUAR TOPTAN

Otomobillerimiz bizi evimize, işimize, küçük kaçamaklarımıza, haftasonu ve yıllık tatillerimize götüren, akraba ziyaretlerine aracı olan, uzun seyahatlerimizde bize eşlik eden taşıtlarımızdır ve özel bir özeni ve işçiliği hak eder. Otomobilimiz hangi çeşitte olursa olsun marka ve modeli her ne olursa olsun, binek veya ticari, küçük veya büyük olsun; yükümüzü bizimle paylaştığı için özel bir ilgi ve alaka bekler. Otomobilimizi satın aldığımız andan itibaren en çok kıymet verdiğimiz ve özel bir alanımız olmasına sebep olacak şekilde dizaynını yapmak isteriz. Otomobil aksesuarları da bu sebeple ortaya çıkmış, aracın konforunu artırmaya yönelik kullanılan ufak tefek değişikliklerin yapılmasına yardımcı olan ürünlerdir. Otomobil aksesuarları zevke ve ihtiyaca yönelik olarak çok çeşitli olabilmektedir. Oto aksesuar toptan satın almak ve aracınıza uygun olarak seçeceğiniz oto aksesuarları bulabilmekte önemli bir detaydır. Aracın marka ve modeline uygun olarak değil, oto aksesuarları çoğunlukla universal olarak üretilmektedir. Bu sebeple beğendiğiniz ürünü aracınızın marka ve modeli her ne olursa olsun satın alabilirsiniz. aynı zamanda oto aksesuar satışı yapıyorsanız, oto ürünleri veya otomobil alanında işlettiğiniz bir işletmeniz varsa oto aksesuarlarını yan ürün olarak müşteri beğenisine sunabilirsiniz.

Araba Modifiye Aksesuarları

Modifiye pek çok insanın araçları için özel ve uzun uğraşlar sonucu oluşturdukları bir dizayn çeşididir. Kişinin tarzına uygun bir biçimde yapılacak modifiyeler kişiler için sevilecek , uzun süre kullanılacak birer şahesere dönüşecektir. Modifiye yapabilmek için ne istediğinize karar vermeli ve ona göre seçimler yapmalısınız. En sık kullanılan modifiye aksesuarları cam filmleri, led ampuller, karartmalar için kullanılacak filmler, koltuk kılıfları, yapışkanlı ürünler, araçların iç dizaynları için yapılacak küçük değişikliklerde kullanılan ve marka modele göre satın alınan yapıştırma ürünler, aynalar, kaplama ürünleri gibi pek çok farklı ürün kullanılır. Modifiye aksesuarları için en önemli detay renk çeşitliliğidir. Gerekli renk çeşitliliği sağlandığı zaman çok kaliteli modifiyeler ortaya çıkabilmektedir. Eğer modifiye yaptıran değil, modifiye yapan taraftaysanız belli başlı ürünleri toplu bir biçimde ve bol renk çeşitliliği ile satın almanız gerekir. Tahtakale toptan olarak araba modifiye aksesuarları konusunda bol çeşitliliğe, bol renk seçeneğine ve toptan satın alma imkanına sahip bir ürün ağımız bulunmaktadır.

Oto Dış Aksesuarları

Otomobillerin dışı için yapılan değişikliklerde, aydınlatmada, renklendirmede, bazı plastik aksam değişikliklerinde, araca desen ve model vermede kullanılan yapıştırma işlemlerinde kullanılan ürünler çok sık satılmaktadır. elbette arabayı ilk gösteren dışıdır ve aksesuar alımı dışarıdan başlamalıdır. Rüzgarlıklar, cam filmleri, stickerlar, kapı kenar koruyucuları, kapı açma sensörleri, kapı altı aydınlatmaları, aydınlatma karartmaları gibi aksesuarlar aracın dış kısmına uygulanan aksesuarlar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda silecek, ayna gibi gerekli ve kural bağlamında mecburi olan aksesuarlar en kaliteli olanlarından seçilmeli ve bu şekilde uygulanmalıdır. Doğru ve kaliteli seçimler yapıldığı zaman araçlarda kaliteli bir görüntü yaratmaktadır.

Araba Aksesuarları Oto Aksesuar Toptan

Araba aksesuarları genellikle iç akşamlarda kullanılan, şık ve temiz bir görüntü sağlayan aksesuarlardır. Araç içi dizaynı sağlamak, kullanım alanlarını artırmak, konforu yükseltmek, şık bir görüntü çıkarmak için araba aksesuarlarına sıklıkla başvurulur. Direksiyon kaplamaları, navigasyon araçları, koltuk ve döşeme aksesuarları, temizlik ve çöp toplama ürünleri, iç aydınlatmalar gibi detaylar araba aksesuarları anlamında çeşitlilik gösteren ve uyumlu – doğru bir biçimde seçildiğinde çok yardımı olan favori ürünler arasında yer almaktadır. Araba aksesuarları seçimi yaparken arabanızın rengi, modeli ve tarzı ile beraber karar vermeli, arabalara aksesuar ve dizayn uygulamaları yaparken müşterilerin tarzına ve zevkine uygun seçimler yapmayı ihmal etmemelisiniz. Tüm bunlar için kaliteli ürünler seçmelisiniz. Renkleri solmayacak, desenleri daim kalacak, markalı ve kaliteli ürünler seçmek aracınızda ve dizayn ettiğiniz araçlarda üst segment ve kaliteli tasarımlar ortaya koymanıza yardımcı olacaktır.

Tahtakale Toptan Ticaret olarak en kaliteli oto aksesuarları toptan olarak tarafınıza temin ediyoruz. Yapacağınız tüm alışverişlerde kaliteli ürün garantisi, en beğenilen markalarda en uygun fiyat garantisi, ürün renk ve desen çeşitliliği imkanları sağlamaktayız. Dilediğiniz adette oto aksesuar satın almanız, beğendiğiniz oto aksesuarları gelecekte de uygulayabilmeniz için ürün devamlılığını sağlama garantisi ile satın almanın devam edebilmesi imkanlarını sağlıyoruz. Beğendiğiniz bir ürünü sürekli bulabilme imkanı ile tasarımlarınızı devam ettirebilmenizi sağlıyoruz. Dilediğiniz adette ve toptan olarak yapacağınız alımlarda taksitlendirme, kredi kartı ile ödeme gibi güvenli ödeme yöntemleri ile güvenli ödeme alt yapısı sayesinde zevkli ve rahat bir alışveriş yapabilir, alacağınız tüm ürünler özenle paketlenerek adresinize kadar kısa sürede teslim edilir.

 Sipariş