GRI FAYANS ARASI ŞERIT BANT

50,00 ₺65,00 ₺


GRI FAYANS ARASI ŞERIT BANTÜrün Özellikleri:Çok amaçlı olarak kullanım sağlar.Kendinden yapışkanlı ..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Su Sızdırmaz İzole Bantlar

İzole -Fosforlu Bant Çeşitleri

Bantlar ev, bahçe ve dış mekan, işyeri ve yaşam alanları içerisinde en çok ihtiyaç duyulan hırdavat ürünlerinden biridir. Bantlar yalnızca yapıştırmak için değil bir alanı izole etmek veya işaretlemek içinde kullanılan özel ürünler arasında yer almaktadır. Tamirat amacı ile tasarlanan bant çeşitleri bilhassa elektrik akımı doğal gaz kaçağı veya su kaçağı gibi durumlarda oldukça işimize yarayacak ürünler arasında yer almaktadır. Bu tür bantlara izolasyon bantları adı verilmektedir ve konut içerisinde veya dışarısında mutlaka bulundurulması gereken bir hırdavat malzemesidir. İzolasyon amacıyla kullanılan bant çeşitleri pek çok farklı kaçağı engellemek amacıyla özel ve farklı farklı üretilmektedirler. Isıya, elektriğe, suya, gaz kaçaklarına mukavemetli olarak üretilen çeşitli izole bantlar ile ev içerisinde bir profesyonel ihtiyaç duymadan bazı tamiratlarınızı halledebilirsiniz. İzolasyon bantları oldukça sağlam ürünler arasında yer alırlar. Bir kez kullanıldıktan sonra çok uzun yıllar boyunca kullandığınız noktada sağlam bir biçimde varlığını sürdürürler. Yaptığınız tamiratı uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi devam ettirirler. Tamiratlara uygun olarak üretildikleri için hem kaliteli hem de dış etkenlere karşı izole bir üründür. İzole bantların yanısıra fosforlu bantlar da herhangi bir bölgeyi işaretlemek amacıyla kullanılan iş güvenliği ekipmanları arasında yer almaktadır. Fosforlu bantlar ile işaretlemek istediğiniz bölgeleri kolaylıkla işaretleyebilirsiniz.

İzole -Fosforlu Bant Çeşitleri Fiyatları

Evlerinizde, işyerlerimizde, konutlarını da, bahçelerinizde kullanmak üzere tamir bantları gün geçtikçe çeşitlendiriliyor. Özellikle su veya hava kaçakları için konut içerisinde akıllı bir izolasyon sağlayan tamir bantları büyük meblağlar ödemeden kendi tamiratllarınızı kendinizin yapmanızı kolaylaştıracak Ürünlerdir. Eski banyolarınızı fayans arası şeritlerle yenilenmiş gibi ve tadilattan geçmiş gibi bir hale getirebilirsiniz. Bu ürünler eskiyen fayanslarını da han gerekli izalasyonu sağlayacak hem de banyo içerisinde yeni bir tasarım yapmanızı kolaylaştıracaktır. Fayans arası şerit bantlar Gold veya silver renklerde üretilmektedirler ve muazzam bir tasarım ortaya koymaktadırlar. Kapı veya pencereler için Rüzgar kesici izolasyon bantları son yıllarda çok sık karşımıza çıkan bir tamir bandı çeşididir. Kapı veya pencerelerin izin hava kaçırdığını veya hava aldığını anladığınız zaman özel tamir bantları ile izole ederek sıcak veya soğuk hava kaçışını engelleyebilirsiniz. Su geçirmez flex tape tamir bantları ile su kaçağı oluşan noktalarda kendi imkanlarımızla izolasyon yapabilirsiniz. Aynı zamanda flex su geçirmez tamir bantları profesyonel kişiler tarafından da sık sık tercih edilen bir tamir bandı çeşididir. Alüminyum çatlak tamir bantları çatlak oluşmuş imalatlarda kullanabilmeniz adına özel olarak üretilmiş ve çeşitli kaçakları engelleyebilen yapışkanlı bir bant çeşididir. Uygulandıkları alanlarda uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kalır ve çatlaklardan kaynaklanabilecek çeşitli sızıntıları da kolaylıkla engelleyen bir üründür.

İzole -Fosforlu Bant Çeşitleri Satın Al

Tahtakale toptan olarak izolasyon ve işaretleme amacıyla fosforlu bantları sizler için özel olarak en kaliteli ürünler arasından seçiyoruz. İnşaatlarımız da, büyük yerleşim alanlarınızda, evlerinizde, bahçelerinizde veya ıslak mekanlarınızda kullanabilmeniz için toplu olarak satışa sunduğumuz izolasyon ve fosforlu bantlarımız ile tamiratlarınızı kolaylıkla ve kaliteli ürün çeşitleri ile yapabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz 1. Sınıf ürünler arasından özel olarak seçilmektedir. Aynı zamanda hem kaliteli hem profesyonel ürünlerdir. Yaşam alanlarınızda gerek imalat esnasında gerekse daha sonra kullanabilmeniz için stoklu olarak satın alabileceğiniz ve toplu alışverişlere uygun ürünlerimiz en uygun fiyat garantisi ile satışa sunulmaktadır. Yapacağınız tüm alışverişlerde dilediğiniz adette ürün satın alabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile esnek bir biçimde ödeme yapabilirsiniz. Güvenli ödeme altyapımız sayesinde konforlu ve kolay alışveriş sizleri bekliyor. 

 İletişim