Yapışkanlı Kara Tahta Sticker Blackboard

45,00 ₺58,50 ₺


YAPIŞKANLI KARA TAHTA STICKER BLACKBOARDHer türlü düz zemine kolay bir şekilde yapıştırılan Çok Amaç..

Bambu Ahşap Kitap Okuma Ve Tablet Standı

150,00 ₺195,00 ₺


BAMBU AHŞAP KİTAP OKUMA VE TABLET STANDIKitap okuma standı, farklı ebatlardaki kitaplara, dergi..

Uçak Kapı Çanı No Smoking

188,86 ₺182,12 ₺


Uçak Kapı Çanı No SmokingÜrün Özellikleri Kapı Çanı Uçak modelidir. Vintage tarz olup, eskitme yap..

Ahşap Terazi 50 Gr.

132,69 ₺129,90 ₺


Ahşap Terazi 50 Gr.AHŞAP TERAZİ Ürün Özellikleri Dekoratif Ahşap Kaideli Terazi modelidir. Ahş..

Gösterilen: 1 ile 33 arası, toplam: 33 (1 Sayfa)
Oyuncak & Kırtasiye

Oyuncak ve Kırtasiye

Oyuncaklar ve kırtasiye ürünleri çocuklarımızın en çok ihtiyaç duyduğu gerek eğitim süreçlerinde gerekse eğlence ve öğreti amaçlı oyuncak ve türevi ihtiyaçlarını karşılamak üzere temin edilen ürünlerin bütünüdür. Oyuncak ve kırtasiye ürünleri günümüzde bir çocuğun gelişim kategorisinde çeşitliliğe sahip olması gereken ürünlerdir. Oyuncak ve kırtasiye ürünlerini sıklıkla rast geldikçe, ihtiyaç oldukça, çocuk gelişim basamaklarına göre temin edilen ürünlerdir. Oyuncak ve kırtasiye kategorisinde olan ürünlerin büyük bir kısmı ihtiyaçtan satın alınır. Bilhassa kırtasiye ürünleri çocuklarımız için olmazsa olmaz, sıklıkla alınması gereken, devamlı temin edilmesi önemli olan ürünler arasında yer almaktadır. Yaş grupları için ihtiyaç dahilinde olan ve özel olarak kategorilendirilen oyuncak ve kırtasiye ürünlerini seçerken kanserojen olmayan özel tasarımlar, eğitici olması önemli bir ayrıntı olan özel oyuncaklar ve detaylar oldukça önemli konular arasında yer alıyor. Oyunca ve kırtasiye ürünlerini satın alırken kaliteli markaların yanı sıra uygun fiyatlarında düşünülmesi oldukça önemli konular arasında yer alıyor.

Oyuncak ve Kırtasiye Malzemesi

Kırtasiye malzemelerini satın alırken önceliğimiz daima kalite olmalıdır. Kullanacak çocukların ve gençlerin yabancı ve zararlı maddelerden uzak olmaları, düzgün ve kaliteli kırtasiye malzemelerine erişimleri olmaları önemlidir. Kalem, kağıt, defter, boya kalemi, kitap, farklı kalıcı kalemler gibi sarf malzemeler çocukların sürekli olarak temas halinde olduğu ürünler olduğundan cilde zararlı olmayan malzemelerden ve markalardan seçilmeleri gerekir. Aynı zamanda pek çok kırtasiye malzemesinin yedeklenmesi, eksik olmaması ve çalışmanın sürekli devam edebilmesi için yan ürünlerin düzenli olarak satın alınması gereklidir. Kaliteli ürünler kaliteli markalardan çıkacaktır ve bu sebeple bu ürünleri temin ederken kaliteli markalardan seçim yapılmalıdır. Aynı şekilde oyuncak satın alınırken de aynı hassasiyet güdülmeli, çocukların sürekli olarak temas halinde olduğu oyuncakların dikkatle seçilmesi gerekir. Oyuncaklar üzerinde özellikle kalitesiz ve ucuz ürünlerde çok fazla kanserojen malzeme ve bolca plastik kullanılmaktadır. bu sebeple oyuncaklar seçilirken güvenli malzemelerden üretilmiş olan oyuncakların seçilmesi önemlidir.

Eğitici Oyuncaklar

Okul öncesi veya daha sonra satın alınan oyuncaklardan beklentiler çocukları eğlendirmek olsa da eğitici ürünler olmasına dikkat ederiz. Çocuklara belli başlı temel hareketleri veya alışkanlıkları aşılayacak, öğretecek ve çocukları bu bağlamda eğitecek oyuncaklar sıklıkla tercih edilir. Meyve ve sebzeleri öğreten kartlar, konuşan ve ihtiyaçlarını söyleyen bebekler, oyun ve etkinlik kartları, mutfak ürünlerinin oyuncaklaştırılmış versiyonları bebekler ve çocuklar, okul öncesi veya sonrası çocuklar için hem vaktin güzel değerlendirilmesi, hem eğitimleri için oldukça önemli. Oyuncak satın alırken fiziki kalitesi kadar eğitici ve öğretici oyuncaklar seçmek çocukların ve bebeklerin motor zekalarının gelişebilmesi için de çok önemli bir hal alıyor.

Kırtasiye Malzemeleri

Kırtasiye ürünleri okul öncesinden başlayarak okul dönemi ile gerekliliği zirve yapan ürünler arasında yer alır. Kırtasiye ürünleri çok çeşitlidir, pek çok sarf malzemeyi barındırır ve eğitim hayatı devam ettiği sürece, akademik dönemlerde dahil olmak üzere hayat boyu ihtiyaç olan ürünler arasında yer alır. Kırtasiye ürünleri sonsuza kadar büyük bir ihtiyaçtır. İş hayatında da çok sık kırtasiye ürünlerinden faydalanılır. Kalemler, defterler, ajandalar akademik hayatta da satın alınmaya devam edilir. Bu sebeple kırtasiye ihtiyacı asla sona ermez. Kırtasiye ürünleri temin edilirken kolay kullanılabilecek ürünler seçilir, ihtiyaç olan malzemeler devamlı olarak satın alınır. Kırtasiye ürünlerini satın almak ve düzenli olarak temin etmek hem okul hayatı için hem akademik süreçlerde çok maliyetli olabildiği için uygun fiyatlı ürünler tercih edilmeye çalışılıyor. Hem uygun fiyatlı hemde kaliteli kırtasiye malzemelerini satın almak yapılacak çalışmalara kaliteli bir katkı sağlayacaktır. Tahtakale Toptan Ticaret olarak oyuncak ve kırtasiye ürünleri ihtiyaçlarınıza anında çözümler üreterek hem kaliteli hem de uygun fiyatlı oyuncak ve kırtasiye ürünlerini hizmetinize sunuyoruz. Tam ihtiyacınız olan ürünleri bir araya getiriyor, en çok tercih edilen ürünleri en uygun fiyat garantisi ve toptan alışveriş imkanları ile ayağınıza getiriyoruz. Oyuncak ve kırtasiye gibi hassasiyet gerektiren malzemelerde sizler için sevilen markaları bir araya topluyoruz. Kanserojen olmayan, geri dönüştürülebilen, çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin ihtiyaçlarına yönelik ayrı ayrı ürünleri sizler için satışa sunuyoruz. Tüm kırtasiye ve oyuncak ürünleri ihtiyaçlarınızda taksitli alışveriş imkanı, online sipariş ile satın alabilme, kredi kartıyla veya kapıda ödeme ile alışveriş gibi yeni nesil ihtiyaçlara cevap veriyoruz. Tüm siparişleriniz birkaç iş günü içerisinde dış etkenlere karşı korunaklı bir biçimde paketlenerek anlaşmalı kargo şirketleri ile kapınıza kadar teslim ediliyor. Sürekli stok garantisi ile düzenli ve devamlı alışveriş imkanı sunuyoruz.
 İletişim