Deluxe Akülü Araç Süpürgesi

319,90 ₺1.209,90 ₺


DELUXE AKÜLÜ ARAÇ SÜPÜRGESİDeluxe Akülü Araç Süpürgesi, otomatik aydınlatma moduyla karanlık yerleri..

Premium Araç Süpürgesi

259,90 ₺990,00 ₺


PREMIUM ARAÇ SÜPÜRGESİYenilikçi tasarımı ve güçlü performansıyla premium araç süpürgesi, ev ve araba..

Premium Araba Yıkama Eldiveni

59,90 ₺139,90 ₺


ARABA YIKAMA ELDİVENİAraba bakımının vazgeçilmez bir parçası olan Premium Araba Yıkama Eldiveni, üst..

Araç İçi Katlanabilir Çöp Torbası

79,90 ₺129,90 ₺


ARAÇ İÇİ KATLANABİLİR ÇÖP TORBASIYolculuklarınızı daha düzenli ve temiz hale getirmek için ideal ola..

Matkap Ucuna Takılan 3'lü Fırça Temizlik Seti

99,90 ₺199,90 ₺


Mutfak eşyaları ve genel ev işlerini temizlemek için çok uygundur. Ayrıca, çimento macunu, lekeler, ..

Dumanı İçine Çeken Kül Tablası

149,90 ₺299,90 ₺


DUMANI İÇİNE ÇEKEN KÜL TABLASIŞık ve dekoratif bir görünüme sahiptir.Sigara dumanının oluşturduğu kö..

Araba Detay Temizlik Fırçası Yumuşak Uçlu

24,90 ₺39,90 ₺


Araba Detay Temizlik Fırçası Yumuşak UçluÜrün Özellikleri1. Yumuşak kıllar ile boşlukları temizlemek..

Taşınabilir Mini Çekpas

59,90 ₺89,90 ₺


TAŞINABİLİR MİNİ ÇEKPASÜrün ÖzellikleriEvinizin her alanında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.A..

Araba Detaylı Temizlik Fırça Seti

40,00 ₺52,00 ₺


Uzun kıllar sayesinde derin pabuç somunlarına ulaşıp kolayca temizleyebilirsiniz. bu çok fonksi..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
Oto Temizlik Ürünleri

Oto temizlik ürünleri

Otomobiller herkes için tıpkı evi gibi, kişisel ve özel bir kullanım alanıdır. Otomobillere yapılan her işlem, gerek boya, gerek modifiye ve tasarımla alakalı işlemler çok özeldir, otomobili baştan yaratmaya, yeniden dizayn etmeye yarar ve zevklere uygun hale getirir. Otomobillerle alakalı yapılan her işlem kullanıcısı için oldukça özeldir. Özellikle temizlik işlemleri bir otomobilin yeni gibi kalması için özel olarak yapılması gereken bir işlemdir. Otomobilleri yıpratmadan, iç dekorasyonunu bozmadan, döşemelere, koltuklara, plastik veya deri akşamlara zarar vermeden detaylı ve kusursuz bir biçimde temizlik yapabilmek zor bir işlemdir fakat imkansız değildir. Otomobiller için yapılan tüm detaylı temizlik işlemleri özel fırçalar, temizlik ürünleri ve yardımcı ürünlerle yapılmalıdır. Detaylı veya detaylı olmadan yapılan temizlik işlemleri hem otomobillerin kolay bozulmasına ve eskimesine engel olacaktır, hem de hijyen sağlayarak kullanan kişinin arabasını devretmeyi düşünmesi esnasında oluşabilecek sorunları ortadan kaldıracaktır. Otomobillerin düzenli temizlenmesi tüm bu detaylar sebebi ile önemlidir, bir otomobilin doğru bir biçimde temizlenebilmesi için ise pek çok farklı araç gereç ve malzemeye ihtiyaç duyulmaktadır.

Oto temizlik ürünleri Çeşitleri ve Fiyatları

Otomobil temizliği dendiği zaman akla ilk gelen ihtiyaç hiç şüphesiz ki fırçalardır. Fırçalar arabanın dış yüzeyinin kusursuz bir biçimde temizlenebilmesi için hassas ve detaylı temizlemeye uygun düzeyde olmalıdır. Fırçanızın aracınızın herhangi bir bölgesine zarar vermeyecek düzeyde bir fırça olması çok önemlidir. Hem yumuşak ve çizmeyecek, hem de detaylı bir biçimde aracı kirden, tozdan, dış etkenlerden kaynaklanan kirlerden arındıracak bir fırça olması gerekmektedir. Bunun için seçeceğiniz fırçaların aracınızı hassas ve detaylı bir biçimde temizleyecek bir fırça olmasına maksimum derecede dikkat etmeniz gerekmektedir.

Oto temizlik ürünleri Satın Al

Bunun yanı sıra aracınızı silebilmeniz, sabunlayabilmeniz ve diğer detaylı işlemleri gerçekleştirebilmeniz için kovalara ihtiyacınız olacaktır. Şeffaf ve ölçekli kovalar bu konuda oldukça başarılı ve iş görecek kovalardır. Hem içine koyacağınız temizlik ürünlerini görebilmek, hem de kullandığınız suyun kirlilik düzeyini gözlemleyebilmek için şeffaf su kovalarını seçmeniz doğru bir tercih olacaktır. Kullanacağınız bezler aracınızın iç ve dış görüntüsüne zarar vermeyecek, çizmeyecek, kılcal zararlar vermeyecek ürünler arasından seçmeniz doğru olacaktır. Mikrofiber bezler hem detaylı ve doğru temizlik için özel olarak üretilmiş olan ürünlerdir hem de sizin ihtiyacınız olan çizme leke bırakmaya engel olacak hassaslıkta ürünlerdir. Mikrofiber bezler ile aracınızın tüm temizliğini hassas bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Araçtaki temizlik hissiyatı yalnızca aracın içini veya dışını temizleyerek değil, aracın güzel kokmasını sağlayarakta hissedilir. Bu yüzden şık ve dekoratif araba kokuları hem aracınıza bindiğinizde hoş bir kokunun sizi karşılamasına sebep olur hem de aracınızdaki temizlik hissiyatını sürdürür. Bir otomobil, araba kokusu olmadan düşünülemez. Ama araba kokularının standart her yerde bulabileceğiniz türden değil, dekoratif ve şık görünenlerinden seçmeniz önemlidir. Sitemizde satılmakta olan araba kokuları hem şık, hem dekoratif, hem de hoş kokulu ürünler arasından seçilmektedir.

Araç içi temizliği için ihtiyacınız olan tüm temizlik ürünleri, koku ürünleri ve diğer araç, gereç ve aparatlar sizlere özel olarak, en kaliteli ve en şık ürünler arasından özenle seçilmektedir. Tüm otomobil temizlik ürünlerini en uygun fiyat garantisi ile satın alabilir, mağaza ve aksesuar dükkanlarınızda satışa sunmak üzere toptan olarak sipariş edebilirsiniz. dilediğiniz adetlerde vereceğiniz siparişleriniz eksiksiz bir biçimde tarafınıza anlaşmalı kargo şirketleri yardımı ile teslim edilmektedir. Tüm otomobil temizlik ürünlerimizi taksitli alışveriş imkanı ile sunmaktayız. Yapacağınız tüm alışverişleri kolay ödeme seçeneklerimiz ile satın alabilirsiniz. 

 İletişim