Dolap İçi Askı Aparatı Organizer

12,90 ₺16,90 ₺


DOLAP İÇİ ASKI APARATI ORGANİZERÜrün ÖzellikleriDolaplarınızın iç karışıklarına askı aparatı ile son..

Kendinden Yapışkanlı Kancalı Askı Seti

11,90 ₺13,00 ₺


..

Yapışkanlı 5 Kancalı Askı

11,90 ₺13,00 ₺


..

Hareketli Pantolon Askılığı 5 in 1

49,90 ₺45,50 ₺


HAREKETLİ PANTOLON ASKISI 5 IN 1 Hareketli Pantolon Askısı ile beş adet pantolonunuzu organi..

Kapı Arkası Metal Askı Seti

12,00 ₺13,90 ₺


KAPI ARKASI METAL ASKI SETİ Günlük kullanılan eşyaları dolaplara tıkıştırmaktan kurtulun. ..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Hırdavat Askılık

Askılar

Ev, iş yeri ve tüm yaşam alanlarının organizasyonlarında en çok ihtiyaç duyduğumuz ürünlerden biri hiç şüphesiz ki askılardır. Askılar bir eşyayı, bir elbiseyi, herhangi bir şeyi duvara, kapıya, mobilya veya seramik üzerine yapılacak aparatlar ile asmamızı sağlayan araçlardır. Askılarda en çok gereken sağlamlık ve dayanımdır. Asacağınız eşyanın ağırlığını kaldıracak, yerinden kolay sökülmeyecek askılar olması çok önemlidir. Bu sayede eşyalarınız düşmez, askılar dayanıklılığı sayesinde dekoratif bir askı kullanıyorsanız askınız uzun süre boyunca monte ettiğiniz yerde duracaktır. Askılar çok işe yarayan ürünlerdir.  Doğru bir askı seçimi ile astığınız eşyanın uzun süre boyunca astığınız yerde kalmasına, askınızın uzun ömürlü olmasına, sürekli askı yenileme ihtiyacı duymamanıza olanak verecektir.

Askı Çeşitleri ve Fiyatları

Askıları yalnızca eşya asmak üzere düşünmemek gerekir. Özellikle küçük yaşam alanlarında yıkanmış çamaşırları kurutabilmek için askılara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu askılar duvardan duvara ipler şeklinde dizayn edildiğinde hem çamaşırın hava alması sağlanır, hem de kolay kurutmaya olanak tanır. Çamaşır kurutma konusunda askıya ihtiyaç duyuyorsanız pek çok farklı çeşitte çamaşır kurutma askısı bulunmaktadır. Balkon veya teraslarınızda iki duvar arasında uygulama yapabileceğiniz askılar çamaşırlarınızı rahat bir biçimde kurutmanıza olanak sağlayacaktır. Dayanıklı, uzun süre kullanabileceğiniz çamaşır kurutma askıları sizler için şık ve dayanıklı bir alternatif olacaktır.

Askılar Satın Al

Bir diğer askı çeşitleri arasında yer alan masa örtüsü mandalları kayma yapan masa örtüleri için ideal askı çeşitleri arasında yer almaktadır. Masa örtüsünün kaymasından, özellikle küçük çocukların bulunduğu evlerde masa örtüsünün çekilerek üzerindekilerin devrilmesinden veya düşmesinden şikayetçi iseniz masa örtüsü askıları sizler için iyi bir alternatif olacaktır. Masa örtüsü mandalları masa kenarlarından tutturabileceğiniz dayanıklı ve şık ürünlerdir. Masa örtülerinizin renklerine göre farklı mandallar bulmanız mümkündür.

Kıyafet askıları ise özellikle kıyafetlerinizin omuz kısımlarına zarar vermeyecek, kıyafetlerinizi dik tutacak ve düşmesini engelleyecek, ütüsünü bozmayacak, iz ve renk transferi yapmayacak ürünler arasından seçilmelidir. Elbise askıları özellikle elbisenin duruşunu ve dokusunu bozmaması açısından çok dikkatli seçilmesi gereken ürünler arasında yer almaktadır. Elbise askılarınızı seçerken bu konuya çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Basit, yamulmaya veya kırılmaya müsait elbise askıları ile elbiselerinizi sabit tutmanız neredeyse olanaksızdır. Uzun zaman askıda kalabilmesi muhtemel ürünlere zarar verebilir. Sitemizde elbiselerinizin organizasyonunu ve askılama işlemini yapabileceğiniz çeşitli ve kaliteli askılar bulabilirsiniz. İşletmelerinizde veya butik mağazalarınızda kullanabilmek üzere toptan sipariş verebilirsiniz.

Kapı arkası askılar en çok kullanılan askı çeşitlerinden biridir. Kapıların arkasına sabitleyerek kullanabileceğiniz kapı arkası askıları elbiselerinizi, montlarınızı, çantalarınızı asabilmeniz için özel olarak tasarlanmaktadır. Alandan tasarruf etmenizi sağlayan kapı arkası askıları çok kullanışlı ürünlerdir. Pek çok el altında olması düşünülen ürünü kolaylıkla bir araya toparlayabilecektir. Banyo ve mutfaklarda, yani ıslak zeminlerde kullanılmak üzere tasarlanan askılar ise genellikle duvar veya seramik üzerine monte edilebilen özel askılardır. Bu askıların montajını yaparak, su veya nem bulunan tüm ortamlarda askılarınızı düşmeden, kırılmadan, nemden veya sudan etkilenmeden kullanabilirsiniz. Banyolarda ve  mutfaklarda kişisel bakım ürünlerinizi asabilmeniz için, havlu veya tekstil ürünlerini asabilmeniz için yapışkanlı veya vantuzlu pek çok farklı renk ve görselde askı bulabilmeniz mümkündür.

Tüm askı ihtiyaçlarınızda özel fiyatlar, toptan alışveriş imkanı, çok sayıda stok avantajı, kredi kartı ile ödeme, kredi kartına taksitle veya kapıda ödeme seçenekleri ile işletmelerinizde, mağazalarınızda veya evinizdeki askı ihtiyaçlarını karşılayacağınız askı kategorimizdeki tüm askı çeşitlerimiz birinci sınıf ve kaliteli malzemelerden üretilmekte olup askı ihtiyaçlarınızı yüksek performans ile karşılayacaktır.

 İletişim