Neşeli Çiftlik

59,90 ₺109,90 ₺


NEŞELİ ÇİFTLİKOyun içeriği, eğlenceli ve rekabetçi bir atmosfer sunmak üzere tasarlanmıştır. Kutu iç..

Mutlu Kelime Öğrenme Kutusu

149,90 ₺249,90 ₺


MUTLU KELİME ÖĞRENME KUTUSUBu eğlenceli set, çocukların alfabeyi nesneler ve sözcüklerle öğrenmeleri..

Toplama Çıkarma Oyunu

199,90 ₺279,90 ₺


TOPLAMA ÇIKARMA OYUNU- Matematik eğitimine yeni başlayan çocuklar için özel olarak tasarlanmış bir m..

Matematik Eğitim Kartları

59,90 ₺109,90 ₺


MATEMATİK EĞİTİM KARTLARIMatematik Eğitim Kartları, matematik öğrenmeye yeni başlayan çocuklar için ..

Bebeğimin Eğlenceli Yapbozları Hayvanlar

49,90 ₺89,90 ₺


BEBEĞİMİN EĞLENCELİ YAPBOZLARI HAYVANLARBebeğimin Eğlenceli Yapbozları seti, 2 ve 3 parçalı yapbozla..

T Tangram Ouyun

19,90 ₺49,90 ₺


T TANGRAM OYUNUTangram setinde yer alan 7 parça ahşap eleman, farklı geometrik şekillerin oluşturulm..

Sevimli Taşıtlar Yapboz

49,90 ₺89,90 ₺


SEVİMLİ TAŞITLAR YAPBOZHer biri dikkatlice seçilmiş ve çocukların anlayabileceği şekilde tasarlanmış..

Go Ve Dümen Oyunu

79,90 ₺169,90 ₺


GO VE DÜMEN OYUNUDümen Oyunu, 2 oyuncu arasında stratejik bir oyun olup oyun alanı yarı siyah yarı k..

Ahşap Corridor Plus Oyunu

99,90 ₺229,90 ₺


AHŞAP CORRIDOR PLUS OYUNUCorridor Plus Oyunu, oldukça basit kurallara sahip bir akıl ve zeka oy..

Ahşap Sudoku Oyunu

79,90 ₺169,90 ₺


AHŞAP SUDOKU OYUNUAhşap Sudoku oyunu, kaliteli ahşap malzemeden üretilmiş bir strateji ve mantık oyu..

Kümeleme Oyunu Clustering

89,90 ₺139,90 ₺


KÜMELEME OYUNU CLUSTERINGKümeleme Oyunu, üzerinde toplar bulunan bir platformda oynanan bir oyundur...

Tako Boru Oyunu 72 Parça

119,90 ₺189,90 ₺


TAKO BORU OYUNU 72 PARÇATako Boru Oyunu, 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun bir üründür ve 72 parçad..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)
Zeka Oyunları

Zeka Oyunları Çeşitleri

Evde oynanabilecek ve sosyal aktivite olarak tercih edilebilecek onlarca farklı oyun günümüzde en çok sevilen ve en fazla talep gören aktivite ürünleri arasında yer almaktadır. Gerek çocuklarımız gerekse yetişkinler için özel olarak üretilmiş olan zeka oyunları özellikle bir arada sosyalleşebilmek ve aile içi aktiviteleri geliştirebilmek için özel olarak üretilmiş ürünler arasında yer almaktadır. Sosyal aktiviteler dendiği zaman akla ilk olarak zeka oyunları gelmektedir. Zeka oyunları pek çok yaş grubu için özel olarak üretilmiş ürünlerdir. Tek kişinin oynayabileceği zeka oyunları olduğu gibi grup halinde oynayabileceğiniz farklı türden zeka oyunları da üretilerek satışa sunuluyor. Satranç takımları, lego’lar, parçaları birleştirerek yapılan özel tasarımlı minyatür ürünler, özellikle zeka geliştirmeye yönelik ve bir arada oyun oynanabilen grup ürünleri, yapbozlar, kazınabilir dünya haritaları, mekanik bulmacalar ve mekanik olarak birbiriyle bağlantılı parçalardan oluşan oyunlar zeka oyunları arasında öncü oyunlardandır. Zeka oyunlarını oynamak ve düzenli olarak bu aktiviteyi sürdürebilmek hem yetişkinler hem de çocuklar için motor gelişimini üst düzeye çıkaracak aktiviteler arasında yer almaktadır. Motor gelişimlerini desteklemek için çocuklara zeka oyunlarını teşvik etmek yapılacak en iyi tercihler arasında yer alıyor.

Zeka Oyunları Çeşitleri Fiyatları

Zeka oyunları dendiği zaman akla ilk olarak bulmacalar geliyor. Belli bir yolu göstererek belli bir sonuca ulaşılabilen zeka oyunları kişilerin psikolojik ve bazı yetenekleri kavrayabilmesi ve bu yetenekleri yükseltebilmek amacıyla hazırlanan özel oyunlardır. Bulmaca teması ile üretilmiş olan zeka oyunları günümüzde evde ailecek yapılan bir sosyal aktivite ürünü haline gelmiş durumda. Çocuklar ve yetişkinler hem eğlenirken öğreniyor ve zeka seviyeleri yükseliyor, hem de sosyal bir aktiviteyi hep birlikte yapmış oluyor. Strateji oyunları ise zeka oyunları arasında aktif olarak sosyal bir bütün ile oynanan oyunlar arasında yer almaktadır. Strateji oyunları arasında başı çeken ürün ise satranç takımıdır. Satranç takımları beraberce oynanabilen ve strateji üzerine kurulu özel bir oyundur ve yüzyıllardır insanlar arasında yarışmalara ve müsabakalara yer verilen önemli bir zeka oyunudur. Yalnızca satranç değil strateji alanında tasarlanmış onlarca farklı zeka oyunu bulunmaktadır. Mekanik oyunlar ise son yıllarda geliştirilmiş olan zeka oyunları kategorisinde yer alan ve özellikle çocuklar için destekleyici bir ürün olması sebebiyle çok tercih edilen bir zeka oyunu çeşididir. Bilimin ve teknolojinin budan yükseldiği bir çağda mekanik oyunlar çocukların özellikle meslek seçimlerinde yardımcı olabilecek ve el becerilerini yükseltebilecek bir zeka oyunu çeşididir.

Zeka Oyunları Satın Al

Zeka geliştirici oyunlara hem çocukların hem de yetişkinlerin ihtiyacı vardır. Zeka geliştirici oyunlar oynamak için herhangi bir zeka problemi yaşamanıza gerek olmaksızın, sürekli olarak oynamanız gereken Ve motor gelişiminin sürekli olarak devam etmesi için, aynı zamanda demans ve unutkanlık gibi hastalıklara yakalanmamak için yapmanız gereken bir aktivitedir. Zeka geliştirici oyunlar pek çok farklı şekilde karşımıza çıkıyor ve satışa sunuluyor. Hem ailenizle iyi vakit geçirmek hem de zekamızın düzeyini artırmak ve yakalanılabilecek nörolojik rahatsızlar dan kaçınabilmek için mutlaka zeka geliştirici oyunlardan destek almanız gerekir. Tahtakale toptan olarak zeka geliştirici oyunlar ve zeka oyunları arasında en çok tercih edilen ve bilinen ürünleri toptan olarak satışa sunuyoruz. Özellikle işletmelerimiz deve anasınıflarının da kullanmak üzere aradığınız zeka oyunlarına kategorimiz altından toplu olarak temin edebilirsiniz. İhtiyacınız olan toptan zeka geliştirici oyunlara en uygun fiyat garantisi ile sahip olabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz birinci sınıf malzemelerden üretilmiş kaliteli ve eksiksiz ürünleri içermektedir.

 İletişim