Yumurta Tornavida Seti 31 Parça

54,90 ₺119,90 ₺


YUMURTA TORNAVİDA SETİ 31 PARÇAHassas İşlerin Ustası: Yumurta Tornavida Seti”Yumurta Tornavida Seti ..

25 Parça Tornavida Seti

80,00 ₺104,00 ₺


25 PARÇA TORNAVİDA SETİ1.24-in-1 tornavida seti: bu Set 24 farklı tornavida ucu içerir, bu da çok yö..

Kompakt Tel Kablo Soyucu

199,90 ₺289,90 ₺


KOMPAKT TEL KABLO SOYUCUKüçük Boyut, Büyük Kolaylık!Kompakt cep formatında el sıyırıcı, kolayca ayar..

Mini Cüzdan Tornavida Seti

129,90 ₺429,90 ₺


MİNİ CÜZDAN TORNAVİDA SETİMini Cüzdan Tornavida Seti: Küçük, Pratik ve Güçlü!Mini Cüzdan Tornavida S..

Detay Boya Fırça Set 5 Adet

119,90 ₺139,90 ₺


DETAY BOYA FIRÇA SETİ 5 ADETÜrün ÖzellikleriÇeşitli renklerde ev temizleme fırçaları.Kıl ve ahşap bo..

Kemer Delme Pensesi

89,90 ₺199,90 ₺


KEMER DELME PENSESİ Verilmiş kiloların ardından açılan gardrop ve giyemeceğinizi düşündüğünüz onl..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Hırdavat El Aletleri

El Aletleri

Evlerimizde, iş yerlerimizde, yaşam alanlarımızda, araçlarımızda ve pek çok hayat fonksiyonlarımız içerisinde tamirat, boyama ve benzeri ihtiyaçlarımız oluşabilmektedir. Bu ihtiyaçlar zamanla bakıma ihtiyaç duyan evlerimiz, ufak tefek tamirat işlerimiz, bir tabloyu asmak, demonte bir mobilyayı kurmak ve benzeri işlerimiz için ihtiyaç duyabileceğimiz küçük aletlere ihtiyacımız olabilmektedir. Her evde olması gereken bazı el aletleri sürekli usta veya tamirci çağırma işlerinden bizi kurtaracaktır. Kendi kendimize yapabileceğimiz veya profesyonel bir şekilde kullanabileceğimiz bir takım aletler sayesinde işlerimiz hızlanacak ve kolaylaşacaktır. Hırdavat malzemeleri arasında yer alan bazı küçük el aletleri sayesinde gerek evlerimizde gerek işyerlerimizde gerekse yaşam alanlarımızda kendi mobilyalarımızı monte etmek, bir takım küçük işleri yapmak ve evlerimizi dizayn etmek artık çok kolay.

Basit tamiratlar için el aletleri

Evinizde basit tamiratlar yapabilmeniz için üretilmiş olan anahtarlıklı mini testere, pratik boyama rulosu seti, mıknatıslı tamirci bilekliği, plastik tornavida seti, akıllı anahtarlar, çelik kargaburunlar, çivi çakma setleri gibi ürünler sayesinde basit işlerinizi kolay ve rahat bir biçimde yapabilirsiniz. Bazı durumlarda ev ve işyerlerinde basit işlemleri yapabilmek için gerekli olan bu ürünler hem kadınların hem de erkeklerin kolaylıkla kullanabileceği ürünler arasında yer almaktadır. Hırdavat kategorisinde olan bu basit el aletlerini toptan olarak satın alarak hırdavat dükkanlarınızda müşterilerinizin beğenisine de sunabilirsiniz.

Bahçeler için el aletleri

Bahçeler ve teraslarda evimizin bir parçasıdır. Bu alanlarda kullanacağınız bazı ürünler sayesinde bahçelerde yapacağımız basit işler için yardımcı tutmanıza gerek kalmayacak. Bahçe sulama hortumları, bahçe makasları, hortum adaptörleri, basınçlı hortumlar, kürekler ve toprak işleri için gerekli olan kazma, testere veya benzeri ürünler sayesinde konforlu bir bahçe bakımı sizleri bekliyor. Bahçelerinizdeki genel temizliği ve bakımı yapabilmeniz için gerekli olan tüm malzemeleri bir arada bulabilir ve kullanımınıza uygun olanları kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bahçe işlerinde gerekli olan tüm alet edevat ve ürünler sitemiz kategorileri altında mevcuttur.

Pratik el aletleri

Her üründe olduğu üzere gündelik yaşantımızda, tüm işlerimizde gerekli aletlerde pratiklik ararız. Bir el aletinin birkaç farklı işe yaraması, aynı anda birden fazla işi tek bir el aleti ile yapabilmek hayal değil gerçek. Bazı el aletleri ile evinizde pek çok işi halledebilirsiniz. Bu sayede pek çok işi tek bir el aracı ile yapmak veya pratiklik açısından meşhur el aletleri ile normal şartlarda zorlanılan bir işi dakikalar içinde halledebilmek mümkün. Fonksiyonel el aletleri sayesinde işlerinizi hızlı, sorunsuz ve çok kısa süreler içerisinde halledebilirsiniz. Şayet hızlı bir biçimde ev ve işyerlerinizde bulunan basit tamir, montaj işlerinizi halletmek istiyorsanız basit ve konforlu, aynı zamanda da pratik el aletlerinden faydalanabilirsiniz. Pratik el aletleri setleri ile her an ihtiyacınız olabilecek el aletlerini de devamlı bulundurmuş olursunuz.

El Aletleri Çeşitleri ve Fiyatları

Hırdavat kategorimizde bulunan el aletlerimiz sayesinde pratik bir biçimde tamiratlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda inşaat firmaları, hırdavatçı dükkanları, mobilyacılar gibi işyerleri için sürekli ve toplu olarak gerekli olan el aletlerini kolaylıkla ve toptan satın alabilirsiniz. dilediğiniz adetlerde satın alımlar yapabileceğiniz el aletleri sayesinde işyerlerinizin ihtiyacı olan el aletlerini en uygun fiyat garantisi ile temin edebilirsiniz. aynı zamanda hırdavat dükkanlarınızda satışa sunabileceğiniz pratik el aletlerini de toptan olarak temin edebilirsiniz. tüm satın alımlarınızda dilediğiniz adette ve stok sorunu yaşamadan alışveriş yapabilir, taksitli alışveriş imkanı sayesinde kolay ve sorunsuz bir alışveriş yapabilirsiniz. El aletleri kategorimizdeki tüm ürünlerimiz birinci sınıf ürünlerden temin edilmektedir.

 İletişim