Çok Amaçlı Mat

54,90 ₺89,90 ₺


ÇOK AMAÇLI MATÜrün nappa deriden üretilmiş olup su emme özelliğine sahiptir.Alt, etkili bir kayma ön..

Balıklı Kedi Oyun Oltası

18,00 ₺39,00 ₺


Balıklı Kedi Oyun Oltası 90 Cm..

Ayağa Takılan Kedi Oyun Oltası

18,90 ₺39,90 ₺


Tüylü Kedi Ayak Oltası ile hem kedinizin can sıkıntısını giderip onu mutlu edeceksiniz hem de eşyala..

Bit Tarağı Seti

45,00 ₺69,90 ₺


Canlı dostlarımızın temizliğine yardımcı olur.4'lü set olarak satılmaktadır.Kullanımdan sonra temizl..

Evcil Hayvan Tarak ve Tüy Kesme Aleti

99,90 ₺79,90 ₺


Evcil Hayvan Tarak ve Tüy Kesme Aleti Pet Zoom (2 li Set) Kedi ve Köpekleriniz Artık Daha Bakım..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Kolye Küpe Bijuteri

Bijuteri Kolye Küpe Çeşitleri

Bijuteri ürünler günümüzde en yaygın kullanılan takı ve aksesuar alanlarından biridir. Bijuteri ürünlerinizi günlük olarak, özel zamanlarda ve farklı tasarımlardaki ürünlerle farklı alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bijuteri takılar en sık kullanılan ve en uygun fiyatlı fakat en kaliteli ürün çeşitliliği arasında yer alan takı ve aksesuar çeşitlerini içermektedir. Gelişen teknoloji ile beraber el işi ve kıymetli mücevherattan üretilen takıların yerini bu takıları eksiksiz bir biçimde taklit edebilen bijuteri takılar almıştır. Gerçeğinden ayırt edilemeyecek kadar özel ve özenli bir biçimde üretilen bijuteri takılar suya karşı dayanıklı, sürekli olarak takılabilen ürünlerdir. Özellikle özel günler için üretilen türleri şık ve gösterişli takıları kusursuz bir biçimde imitasyon tekniği ile taklit edebilmektedir. Hem ekonomik ve ucuz, hem kaliteli ve sağlam ve hem de bir altından, gümüşten, kıymetli bir taştan ayırt edilememeleri en büyük avantajıdır.

Bijuteri Kolye Küpe Modelleri

Bijuteri alanında sıklıkla kullanılan ve üretilen ürünler arasında kolye, küpe ve bileklik gibi ürünler bulunmaktadır. Bijuteri kolye küpe takı setlerine dönüştürüldüğü zaman daha ilgi çekici bir hale gelmektedir. Bijuteri kolye küpeler gerçeğinden ayırt edilemeyecek şekilde üretilir ve kullanan kişileri şık ve özenli gösterir, aynı zamanda bijuteri takı setleri özel günler içinde üretilmektedir. bu sebeple özellikle şık düğün ve davetlerde, özel zamanlarda, gerçeğinden ayırt edilemeyecek kadar şık ve göz alıcı bijuteri takı setlerini satın alabilirsiniz. kolye küpe setleri bijuteri takı setleri arasında en sık tercih edilen ürünler arasında yer alırlar. Kolye küpe setleri hem ekonomik ürünlerdir, hem kaliteli üretimleri sayesinde hem de şık ve gösterişli boncuk ve taşları ile aradığınız şık görüntüyü yakalayabilirsiniz.

Bijuteri Kolye Küpe Satın Al

Günlük olarak veya özel zamanlarda kullanmak üzere satın alacağınız şık ve gösterişli imitasyon takılar, üretildikleri ve içerisinde kullanılan ürünlerin kalitesine göre uzun süre kullanıma uygundur. Özel olarak tasarlanan imitasyon kolye ve küpeler alerjen içermeyen, tene teması halinde alerji yapmayan özel maddelerden üretilmektedirler. Kullanılan taşlar veya ilave aksesuarlar özel maddelerden üretilir, kararma veya renklerinde değişme yaşanmaz. Şık imitasyon takılar hemen hemen her alanda kullanıma müsaittir, ekonomik oldukları için daha fazla sayıda satın alınabilirler. Bu sayede hem günlük olarak hem de özel zamanlar için rahatlıkla kullanılabilecek çeşitli takılar satın alınabilir, üstelik bütçeye dost bu ürünler sayesinde kolaylıkla satın alınabilecek çeşitli ürünleri koleksiyonunuza katabilirsiniz. Bijuteri imitasyon takılar için özel olarak kurulmuş olan bijuteri dükkanları mevcuttur, bu alanlarda satışa sunulmak üzere özel olarak üretildikleri alanlardan temin edilen şık, kaliteli ve birinci sınıf bijuteri kolye küpeler satışa sunulmaktadır. Bu tür satış merkezleriniz için bijuteri kolye ve küpeleri, şık imitasyon takıları sitemiz üzerinden toplu olarak temin edebilirsiniz.

Tahtakale toptan olarak geniş bijuteri takı ve aksesuar koleksiyonumuzla karşınıza çıkıyoruz. Yapacağınız tüm alışverişlerde en uygun fiyat garantisi, taksitli ödeme imkanları, toplu sipariş verebilme, özenli paketleme, adrese kadar teslimat seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Toplu imitasyon takı, toplu bijuteri küpe kolye siparişleriniz kısa süre içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Her üründen dilediğiniz adetlerde sipariş verebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz birinci sınıf malzemelerden üretilmiş olup, en bilinen, en kaliteli küpe kolye üreticilerinden temin edilmektedir. Tüm küpe kolye ürünlerimizi kategorimiz altından seçebilirsiniz, aynı zamanda tüm ürünlerimizin fotoğrafları bizzat çekilmiş olup gelen ürünlerle arasında herhangi bir farklılık bulunmamaktadır. Tüm siparişleriniz sipariş anından itibaren kısa süreler içerisinde özenle paketlenerek tarafınıza anlaşmalı kargo şirketleri ile teslim edilmektedir. 

 İletişim