Güneş Enerjili Solar Sahte Kamera Solar Caydırıcı

150,00 ₺240,00 ₺


GÜNEŞ ENERJİLİ SOLAR SAHTE KAMERA  Solar Caydırıcı Su GeçirmezGüneş enerjiliEntegre bir GÜNEŞ P..

Flaşör Led İkaz Lambası 7 Renkli

49,90 ₺189,90 ₺


FLAŞÖR LED İKAZ LAMBASI 7 RENKLİMinyatür tasarımıyla dikkat çeken flaşör LED ikaz lambası, özellikle..

Işıklı Acil Durum Reflektörü

220,00 ₺286,00 ₺


IŞIKLI ACİL DURUM REFLEKTÖRÜGüvenliğiniz her şeyden daha önemli, her araçta mutlaka olması gereken b..

Şerit Sünger Masa Kenar Koruyucu

34,90 ₺69,90 ₺


ŞERİT SÜNGER MASA KENAR KORUYUCUÜrün Özellikleri Masa kenarlarına, mobilya kenarlarına, kapı ke..

Güneş Enerjili Solar Sahte Kamera

150,00 ₺150,00 ₺


GÜNEŞ ENERJİLİ SOLAR SAHTE KAMERA Gerçekçi Güvenlik, Güneş EnerjisiyleGüneş enerjisiyle çalışan..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Kişisel Güvenlik Ürünleri

Güvenlik

 

Ev ve iş yerlerinde, taşıtlarda ve bilimum tüm hayatın içerisinde güvenlik ürünleri önemlidir ve kıymetlidir. Güvenlik ürünleri kişisel güvenliğin korunmasında, hane güvenliğinin korunmasında, araç güvenliğinin korunmasında ve işyeri güvenliğinin korunmasında yardımcı ürünleri içerir. Güvenlik ürünleri çok kapsamlı olmakla beraber aklınıza gelebilecek tüm güvenlik ürünlerine hızlı bir biçimde yanıt verebilmektedir. Güvenlik ürünlerini seçerken ihtiyacınıza yönelik pek çok ürünü göz önüne alabilir, çocuklarınızın ve kendinizin fiziksel ve yaşam alanı güvenliğini sağlayabilirsiniz. Güvenlik ürünleri sayesinde geceleri rahat uyuyabilir, gün içerisinde kullanım alanlarınızın güvenliğini sağlayabilir, çocuklarınızın oyun alanlarında güvenli bir biçimde oynayabilmesi, düşme ve çarpmalardan zarar görmemesi, kesici ve yaralayıcı aletlere ulaşmaması için önlemler alabilirsiniz.

Ev güvenliği ürünleri

Evlerimiz biz içinde iken, işteyken veya ev dışındayken güvenle korunması gereken kişisel alanlarımızdır. Evimizi yabancılardan ve istenmeyen durumlardan korumak isteriz ve buna yönelik bir takım önlemler alırız. Kamera sistemleri kurmak, gizli kasalar oluşturmak, kapı zilleri ve kapı kameraları, sahte kameralar, kapı pencere alarmları bunlardan bazılarıdır. Tüm ev güvenlik ürünleri evi etkili bir biçimde koruyabilmek için kullanışlı ürünlerdir. Ev güvenliğini sağlayabilmek için seçeceğiniz ürünler hem kaliteli hem de hesaplı olmalıdır. Bu sayede evlerinizi etkin bir biçimde koruyabilir, birikimlerinizi eviniz içerisinde güvenle saklayabilir, hırsızlık ve buna benzer durumlarla karşılaşma riskinizi en aza indirebilirsiniz. Ev güvenliğinde kullanılan ürünler genellikle caydırıcı ürünleri ihtiva etmektedir. Sahte kameralar sayesinde hırsızları kolaylıkla caydırabilir, gizli kasalar sayesinde eve giren hırsızlardan birikimlerinizi koruyabilirsiniz. Aynı zamanda kategorilerimiz altından yapacağınız toptan alımlarla ev güvenliği ürünlerini sitelerinizde kullanabilir, mağazalarınızda müşterilerinize alternatif ürün olarak satabilirsiniz.

Bebek ve çocuk güvenliği ürünleri

Bebek ve çocuklar oldukça hareketli oldukları için düşmeye ve çarpmaya oldukça müsaitlerdir. Ev kazaları çocuk ve bebek yaralanmalarında çok sık meydana gelen olaylardır. Birden düşme ile gerçekleşen mobilya köşelerine çarpmalarda yaralanmalar, mama sandalyelerinde emniyet kemeri olmadan oturmalarda düşme, kilidi olmayan ve açılmasını istemediğiniz çekmeceleri açarak kesici ve delici aletlere ulaşabilmek gibi tehlikeli durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bu sebeple evlerde oluşturulacak ufak tefek önlemler ve bebek – çocuk güvenliği ürünleri ile kolaylıkla yaralanmaları ortadan kaldırmak mümkündür. Masaların köşelerine konacak silikon koruma ürünleri, dolap köşelerini izole ederek yumuşatmaya yönelik kullanılacak aparatlar, çekmecelere yerleştirecek çocuk kilitleri ile risklerden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda bebek ve çocuk odalarına konabilecek sesli ve sensörlü sistemler sayesinde bebekleriniz ve çocuklarınız uyurken güvenle diğer işlerinize konsantre olabilir, odalarında uyumalarını sağlayarak gece uyanmaları halinde anında haberdar olabilirsiniz. Bu sayede çocuklarınızın ve bebeklerinizin yaralanmalardan, düşmelerden ve çarpmalardan kolaylıkla koruyabilirsiniz.

Araç güvenliği ürünleri

Araçlar çalınmalara karşı dayanıklı üretilseler dahi bulunan hırsızlık yöntemleri sebebiyle artık çok sık karşılaşılan durumlardan biri de araç hırsızlığıdır. Aracın cinsi her ne olursa olsun kapınızın önünden çalınmasını istemiyorsanız araçlarınıza ek güvenlik yöntemleri uygulamanız gerekebilir. Direksiyon baston kilitleri, şifreli bisiklet kilitleri, sahte kameralar ve sahte alarmlar, kapılara uygulanabilen özel alarmlar sayesinde aracınızın çalınma riskini en aza çekebilirsiniz.

Bunların yanı sıra kişisel güvenliğinizi sağlayabilmek için alacağınız bir takım önlemler olmalıdır. Bisiklet veya doğa yürüyüşlerinde kullanacağınız flaşörlü ürünler, teleskopik joplar, biber gazı veya elektirikli savunma aletleri, kilitli cüzdanlar, kilitli kumbaralar, şifreli bavul ve dolap kilitleri gibi bazı ürünler kişisel olarak korunmanızda yardımcı olacak ürünlerdir. Hem paranızı, hem kişisel eşyalarınızı, hem seyahatler ve spor esnasında korunabilmeniz için özel ürünler ve kişisel savunma ürünleri sayesinde kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz.

Tahtakale Toptan Ticaret olarak kişisel ve konut güvenliğinde kullanacağınız, bebek ve çocukların korunmasında kullanacağınız özel güvenlik ürünlerini beğeninize sunuyoruz, aynı zamanda mağazalarınızda müşterilerinize sunabilmeniz için toptan olarak, toplu ihtiyaçlarınız ve çok sayıda satın alım ihtiyaçlarınızda geniş stok garantisini veriyoruz. Tüm güvenlik ürünlerimiz birinci sınıf kalitede üretilmiş malzemeler olup, yapacağınız tüm alışverişlerde sürekli yenilenen stok garantisi, kaliteli ürünler, kolay ödeme seçenekleri, kredi kartıyla ödeme, kredi kartına taksit imkanı ve kapıya kadar güvenli gönderim imkanları ile kolay ve zevkli bir alışveriş yapmanıza yardımcı oluyoruz. Güvenlik ürünlerimiz güvenliği kusursuz bir şekilde sağlayabilmesi açısından özenle üretilmiş olan ürünlerdir. Vaadlerini tam olarak yerine getiren güvenlik ürünleri sayesinde aradığınız güvenlik garantisini sizler için özel olarak sunuyoruz. Tahtakale Toptan Ticaret olarak yapacağınız tüm alışverişlerinizde ürünlerinizi özenle paketler, dilediğiniz sayıda ürünü kolaylıkla ve kısa sürede temin eder, adresinize kadar teslimat garantisini de tarafınıza sunuyoruz. Tüm güvenlik ürünlerinde uygun fiyat garantisini veriyor ve zamanında tarafınıza teslim ediyoruz. 

 İletişim