Haşere Kovucular

HAŞERE KOVUCULAR

Yaz aylarında herkesin korkulu rüyası haşereler cam ve kapıların açılması, üremeleri için yeterli sıcaklığa ulaşılması ile beraber artan sinek ve böcek istilaları evlerimizde başlamış durumda. En ufak bir ekmek veya yemek kırıntısı, döküldüğü fark edilmemiş olan bir gıda olduğunda haşereler mutfak ve evin diğer kısımlarına hücum eder hale geliyor. Haşereler hem görüntü olarak, hem de gezdikleri alanlar itibariyle çok can sıkıcı olabiliyorlar. Bu sebeple haşerelerin ev içlerinden zarar görmeden çıkarılmaları veya zehir yardımı ile tamamen kurutulmaları için çeşitli yöntemler geliştiriyor ve kullanıyoruz. Bir kısım insan haşerelere zarar vermeden evinden uzaklaştırmak isterken bazı durumlarda ev içlerine, duvar arkalarına, boş bırakılmış ve ardiye olarak kullanılan alanlara yerleşen haşereleri evden kovmanın hiç kolay olmadığı durumlarda insan sağlığı için oldukça zararlı ve dikkatli kullanılması gereken bir takım zehir içerikli ürünlere de başvurulduğu oluyor. Haşere kovucu tüm ürünlerin oldukça dikkatli kullanılması gerektiğini, özellikle gıda ürünleri ile karışmaması gerektiğini unutmamalıyız. Bilhassa akrep ve yılan gibi zehirli tabir edebileceğimiz haşerelerin profesyonel yardım olmadan uzaklaştırmanın ise çok zor olduğunu bilmeliyiz.

HAŞERE KOVUCU Çeşitleri ve Fiyatları

Yaz aylarının en büyük problemlerinden biri olan sivrisineklerin yaşam alanlarımızdan uzaklaştırılması gerekir. Sivrisinekler özellikle geceleri faaliyet gösteren, kan ile beslenen ve uyku bölebilen, bazı insanlarda ciddi alerjik reaksiyonlara sebep olan haşereler arasında yer almaktadır. Sivrisineklerden kurtulmak için geliştirilmiş pek çok yöntem bulunmaktadır, en çok bilineni ise kimyasal spreylerdir. Özellikle çocuklu evlerde uygulanması çok sakıncalı olan bu tür spreyler yerine insan sağlığına daha az zararlı olan sivrisinek haşere kovucu lambaları, sivrisinek ve haşere kovucu bileklikleri, sinek kıran uv ledli gece lambalarını, haşere kovucu fişe takılabilen elektronik ürünleri kullanabilirsiniz. Sinek kapanı gibi ürünleri ise büyük açık alanlarda, bahçenizde, veya aşırı sineğe maruz kalmış olan mahallelerde birkaç farklı noktaya kurarak sineksiz bir alan yaratabilirsiniz. Yalnızca sinekler için değil, pek çok farklı böcek ve haşere için kullanılabilecek çeşitli ürünler sayesinde yaz aylarını huzurlu bir biçimde geçirebilirsiniz.

HAŞERE KOVUCU Satın Al

Haşere kovucu veya öldürücü ürünler dışında iç mekanlara haşere ve sivrisineklerin girişini engelleyecek olan mıknatıslı kapı perdelerini, camlar için özel olarak tasarlanmış ve kendinizin de rahatlıkla montajını yapabileceğiniz sineklik tül ürünlerini iç mekanlara sinek ve haşerelerin girişini engelleyebilmek için uygulayabilirsiniz. Elbette haşere istilası altında kaldıysanız haşerelerin eve girişleri yalnızca pencere ve balkon – bahçe kapısından değil, duvar içlerinden veya atık su kanallarından, lavabo içlerinden de olabileceği için bu noktalara kimyasal ürünlerle müdahale etmeniz gerekecektir. Bu gibi durumlarda çeşitli sprey, tablet veya katı haşere kovuculardan faydalanabilirsiniz. Yaz aylarında bilhassa yeşil alana yakın olan evlerde veya bahçelerde haşere akışı yoğun olacak ve engellemesi güç olacaktır. Bu gibi durumlarda uyuduğunuz veya dinlendiğiniz alanlardan haşereleri uzak tutabilmek için şarjlı, pilli, fişe takılabilen elektrikli çeşitli ürünlerle kontrolsüz kaldığınız uyku dilimlerinizde haşerelerden uzak rahat vakitler geçirebilirsiniz.

Tahtakale toptan olarak evleriniz veya otel gibi, dinlenme alanları gibi, sosyal tesisler gibi, restoranlar veya yeme içme alanları gibi geniş ve pek çok kişinin bir arada bulunduğu hizmet alanlarınız için toplu satışını yaptığımız haşere kovucu, engelleyici ve yok edici ürünlerimizi toptan olarak satın alabilir, iç huzuru ile kullanabilirsiniz. Tüm haşere kovucu ürünlerimiz sağlık bakanlığı onaylı olup, güvenilir ve etkisi bilinen ürünler arasından seçilmektedir. Tüm toplu siparişlerinizi en kısa süre içerisinde özenle paketleyerek anlaşmalı kargo şirketleri ile tarafınıza ulaştırmaktayız. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.

 İletişim