Dekoratif Bahçe Lambası 9 Metre

219,90 ₺400,00 ₺


DEKORATİF BAHÇE LAMBASI 9 METREBahçenizi ve Dış Mekanları AydınlatınDekoratif Bahçe Lambası 50 Ledli..

Hızlı Bitki Yetiştirme Saksısı

219,90 ₺389,90 ₺


HIZLI BİTKİ YETİŞTİRME SAKSISIHızlı Bitki Yetiştirme Saksısı, otomatik sulama özelliği ile bitkinizi..

Hareketli Bahçe Çim Sulama Fıskiyesi

59,90 ₺391,90 ₺


HAREKETLİ BAHÇE ÇİM SULAMA FISKİYESİ Sert plastik ABS den imal edilmiştir.360 derece dönebilme ..

Hareketli Otomatik Çim Sulama Fıskiyesi

49,90 ₺119,90 ₺


HAREKETLİ OTOMATİK ÇİM SULAMA FISKİYESİ Bahçelerinizi, çimlerinizi sulamak oldukça kolay.Otomat..

AYARLANABILIR BASINÇLI HORTUM BAŞLIĞI GOLD

49,90 ₺59,90 ₺


AYARLANABILIR BASINÇLI HORTUM BAŞLIĞI GOLD Ürün Özellikleri:Güçlü iğne noktası su jeti güçlü te..

Tabancalı Uzayan Hortum 30 Metre

199,90 ₺299,90 ₺


30 METRE UZAYAN HORTUMBahçelerde rahatça kullanabileceğiniz, yerden tasarruf edebileceğiniz mükemmel..

Yüksek Basınçlı Ayarlanabilir Hortum Başlığı

49,90 ₺79,90 ₺


YÜKSEK BASINÇLI AYARLANABİLİR HORTUM BAŞLIĞIüÜrün ÖzellikleriYüksek Basınç Bahçe hortum başlığı yüks..

Solar Çiçekli Beyaz Bahçe Aydınlatma Lambası

175,00 ₺280,00 ₺


SOLAR ÇİÇEKLİ BEYAZ BAHÇE AYDINLATMA LAMBASISolar 50 Ledli Çiçekli beyaz led Güneş Enerjisi ile çalı..

Solar Bahçe Aydınlatma Seti 4 Adet

289,90 ₺499,90 ₺


4 Adet Solar Güneş Enerjili 8 Ledli Kazıklı Çim Zemin Bahçe Aydınlatma 3 W Gün Işığı Güneş Enerjisin..

Güneş Enerjili Çift Taraflı Aplik Işık

80,00 ₺128,00 ₺


4 Ledli Solar Çift Taraflı Duvar Lambası Güneş Enerjili Aydınlatma Dekorasyon Aplik IşıkYeni Model S..

Solar Çiçekli Dekoratif 30 Led Bahçe Lambası

149,90 ₺200,00 ₺


Solar Çiçekli Dekoratif 30 Led Bahçe LambasıSolar 30 Ledli Çiçekli günışığı Güneş Enerjisi ile çalış..

WaterProof Solar Merdiven Lambası 4 Adet

139,90 ₺299,90 ₺


WATERPROOF SOLAR MERDİVEN LAMBASI Bahçe balkon teras gibi dış mekanlarınız aydınlık ve dekoratif ..

Tabancalı Uzayan Hortum 30 Metre

199,90 ₺299,90 ₺


Tabancalı Uzayan Hortum 30 Metre** ÜRÜN KULLANILMADAN ÖNCE TABANCA KISMININ MUTLAKA AÇIK KONUMD..

Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)
Bahçe Aletleri

Bahçe Aletleri

Bahçeler her evin ve işyerinin en özel alanlarından biridir. Bir bahçenin konforu, içerisinde kullanılan ekipmanlar, süslemeler, aydınlatmalar gibi özellikler bahçe dekorasyonunda farklılık sağlamaktadır. Bahçelerde kullanılan alet ve edevatlar gerek bahçe bakımını sağlayabilmek ve düzenli olarak yapabilmek, gerekse bahçeye farklı bir ambiyans katabilmek için oldukça gereklidir. Aynı zamanda sürekli yapılması gereken bazı bakım işlerinde bahçe aletleri de büyük bir önem kazanmaktadır. Bahçenizi düzenli, aydınlık, bakımlı ve şık gösterebilmek için yapacağınız işlemlerde kullanılmak üzere pek çok farklı bahçe aleti bulmak mümkündür. İhtiyaca yönelik ürünlerden pratik ürünlere, aydınlatma ürünlerinden bahçe bakım ürünlerine, saksı, çömlek ve çiçek ekimi için gerekli ekipmanlardan, mangal, sulama hortumu ve dekorasyon ürünlerine kadar farklı ihtiyaçlara özel farklı ürünleri sitemizde bulmanız mümkündür.

Dekorasyon Bahçe Aletleri Fiyatları

Bahçeler evlerden bağımsız olmamakla beraber tamamen bağımsız olan ve farklı bir dekorasyona ihtiyaç duyan alanlardır. En küçük bahçelerden devasa bahçelere kadar, bahçelerin dekorasyonu esnasında dikkat edilmesi gereken ve izlenmesi gereken yollar vardır. Bir bahçenin en önemli ihtiyacı aydınlatmak ürünleridir. Kablo olmadan, elektrik tüketmeden aydınlatılan bahçeleri kim sevmez ki? Bir bahçeyi her türlü dış etkene dayanıklı bir aydınlatma sistemi arıyorsanız aklınıza ilk olarak solar ürünler gelmelidir. Bahçe aydınlatmasında solar ürünler elektrik tasarrufuna çok büyük oranda katkı sağlamaktadır. Rengarenk, farklı formlarda, dilerseniz montajını toprağa yaparak, dilerseniz kamelyalarınıza veya gerdiğiniz iplerinize asarak, yağmurdan ve nemden etkilenmeyen solar aydınlatmalarla bahçenizi ışıl ışıl aydınlatabilirsiniz. Gün içerisinde biriktirdiği enerji ile tüm gece boyu yeterli aydınlatmayı sağlayabilirsiniz. Bahçe dekorasyonunda aydınlatmalar kadar önemli olan bir diğer detay ise saksılardır. Her bahçede kullanılagelen saksılar görüntü itibari ile şık, çevre dostu materyaller ile üretilmiş olduğunda oldukça fonksiyonel ve dekoratif olabilmektedir. Aynı zamanda bahçe dekorasyonlarınızda dekoratif görünümlü sulama kapları, mıknatıslı kapı sinekliği gibi ürünlerde dekorasyon ürünleri arasında yer almaktadır.

Pratik Bahçe Aletleri Satın Al

bahçelerde gerek bahçe düzenlemelerinin yapılması, gerek bahçe bakımının devamlılığı ve de gerekse bahçede kullanılan bitkilerin doğru bir biçimde yetiştirilebilmesi için kullanılan sulama ve bakım aletleri bulunmaktadır. Tasarruflu sulama için sulama hortumları ve damlalıklı sulama ürünleri, çiçek sulayıcılar, fonksiyonel uzayan hortumlar, tabancalı veya portatif katlanabilen hortumlar, küçük ve pratik kazma veya kürekler, fidan dikme aparatları, çiçek şeklinde fıskiyeler, budama makasları, dekoratif çakıl taşları pratik bahçe aletleri arasında yer almaktadır. Pratik bahçe aletleri bir bahçenin içerisinde bulunan tüm bitkiler ile beraber hem dekoratif görünmesini hem de hem de bakımlı kalmasını amaçlamaktadırlar. Eğer bahçe bakımınızı kendiniz yapıyorsanız pratik aletler işinizi fazlası ile göreceği gibi işlerinizin zamanını da kısaltarak vakitten de tasarruf etmenizi sağlar. Pratik bahçe aletlerini sitemiz üzerinden ister bahçeleriniz için isterseniz bahçe malzemeleri satışı yapan işletmeleriniz için toplu olarakta satın alımlar yapabilirsiniz.

Bahçeleriniz için gerekli ve kullanıma hazır tüm ürünlerimiz birinci sınıf malzemelerden üretilmiş olup bahçeleriniz için özel olarak tasarlanmaktadır. Tüm ürün çeşitliliğimiz hem kaliteli hem de ekonomik ürünler arasında yer almaktadır. Bahçe malzemeleri satışlarınızda ürün çeşitliliğinizi artırmak, otel, tatil köyü, kır bahçeleriniz için toplu alışveriş yapabilmeniz adına sınırsız stok garantisi ile ihtiyacınız olan tüm ürünleri toptan satın alabilirsiniz. ürünlerimiz en kaliteli bahçe aletleri kategorileri arasından özenle seçilmektedir. Yapacağınız tüm alışverişlerde kolay ödeme seçenekleri, taksitli alışveriş imkanı, kredi kartı ile satın alma kolaylığı ve adrese kadar özel olarak paketlenerek teslim edilme garantisi ile toptan alışverişlerinizde konforlu bir alışveriş yapmanızı amaçlıyoruz. 

 İletişim