Telefon Ekran Koruyucu

Telefon Ekran Koruyucu Modelleri

Telefonlarımız her birimiz için özel ve önemli bir iletişim aracı olmakla beraber günümüz şartlarında alındığında uzun yıllar boyunca kullanmak istediğimiz ürünlerdir. Telefonlarımızda en çok dikkat ettiğimiz ve hasar görmesini engellemek istediğimiz aksamlar ekranlardır. Özellikle ani düşmelerde ve çarpmalarda iyi korunmayan bir telefonda bozulacak ilk aksam ekranlardır. Ekranlar akıllı telefon dünyasında en iyi korunması gereken, özellikle çatlama ve kırılmalara karşı dayanıklı kaplamalarla korunması gereken aksamlar arasında yer almaktadır. Herhangi bir hasar gördüğünde kullanıcı hatası kaynaklı garanti kapsamı dışında kalması muhtemel, bu sebeple hassasiyet içerisinde korunması gereken telefon ekranları için üretilmiş farklı çeşitlilikte, farklı amaca uygun ve kalite düzeyleri farklı onlarca telefon ekran koruyucu bulmak mümkündür. Cam veya metal tasarımlı telefonlar için ayrıca çizilmelerin önüne geçebilmek için ön ve arka ekran koruyu filmler de bulmak mümkün olmaktadır.

Telefon Ekran Koruyucu Çeşitleri

Telefon ekran koruyucular farklı amaçlarla üretilirler. Fiyat uygunluğu veyahut kalitesine göre değişen çeşitlerde en çok öne çıkan ekran koruyucu çeşidi buff kırılmaz ekran koruyuculardır. Buff ekran koruyucular özel poliüretan malzemelerden üretilmektedirler. Bu sebeple düşme veya çarpma esnasında kırılmaları veya çatlamaları oldukça güç ürünlerdir. Kolaylıkla sökülüp takılabilirler, ekrana herhangi bir zarar vermezler. Aksine buff ekran koruyucular hangi marka veya model olursa olsun telefon ekranlarınızı kırılmalara karşı tamamen dayanıklı hale getirerek kontrolsüz bir güç ile hasara uğrasalar dahi ekranlarınızda herhangi bir probleme sebep olmayacaklardır. Buff ekran koruyucular telefonlarınıza uygulayabileceğiniz en sağlam ve en iyi ekran koruyuculardan biridir. Buff ekran koruyucular pürüzsüz ürünlerdir, ekranlarınızda dalgalanma yaratmazlar. Ekran koruyucu film olarak geçen ürünler buff kırılmaz ekranlara nazaran daha ince, daha hassas ürünlerdir. Maliyeti daha az olması sebebiyle sıklıkla tercih edilirler, buff ekran koruyuculara göre daha ince oldukları için düşme ve çarpmalarda filmler çatlayıp kullanılmaz hale gelebilmektedir. Telefon ekran koruyucu çeşitleri arasında yalnızca filmler değil, kılıflarda ekranı korumak için işlevsellik taşımaktadır. Flip cover ismi verilen ve kılıfın bir kitap gibi telefonu sarması için özel olarak tasarlanmış olan kılıflar işlevsel ürünlerdir. Kapalı konumda iken telefon ekranınızı tüm dış etkenlerden korumak adına özel olarak üretilmiş ürünlerdir.

Telefon Ekran Koruyucu Fiyatları

Telefon ekran koruyucular telefon ekranlarının hasara uğraması durumunda ödenen maliyetler düşünüldüğü zaman oldukça uygun ve ekonomik bir önlem ürünüdür. Her telefonun mutlaka kaliteli bir ekran koruyucu ile kaplanmış olması telefonun ekranının kısa sürede bozulmasını veya kırılmasını engelleyecektir. Telefonlarınızı ekonomik endişe taşımadan, sağlam ve güçlü ekipmanlarla korumanız, ekranlarının hasar görmesini, kırılmasını, çizilmesini engelleyecektir. Yine de ekran koruyucu fiyatları oldukça hesaplıdır. Özellikle toplu alımlarda bu fiyatlar oldukça düşmektedir. Satın alacağınız ekran koruyucuları işyerlerinizde müşterilerinize sunacaksanız toplu olarak almanızı tavsiye ederiz, bu sayede oldukça uygun fiyatlara satın alabilir, ekran koruyu taktığınız ürünlerin kalitesini ve korunmasını maksimum düzeylere çekebilirsiniz.

Tahtakale toptan olarak telefon ekran koruyucuları hususunda çeşitli ürün kategorimiz, telefonlarınız için en uygun ve en kaliteli ürünleri bir araya getirdiğimiz çeşitliliğimiz, toptan alışveriş imkanımız sayesinde alışverişlerinizde kolaylık sağlıyoruz. Aynı zamanda en kaliteli ekran koruyuculara kategorilerimiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla dilediğiniz adette satın alımlar gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda toptan olarak aldığınız ürünleri dilerseniz dükkanlarınızda müşterilerinize özel olarak uygulayabilir, dilerseniz farklı satış alanlarında satabilirsiniz. Tüm telefon ekran koruyucularımız sizler için en kaliteli ürünler arasından özenle seçilmektedir. Yapacağınız alışverişlerde kolay ödeme seçenekleri ve adrese kadar teslimat ile konforlu bir alışveriş sizleri bekliyor. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.

 İletişim