Hamster Kafesi

169,90 ₺219,90 ₺


OYUN ALANLI HAMSTER KAFESİÜrün Özellikleri 23cm x 17cm x 26cmStok durumuna göre karışık renk gö..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Hamster Kafesleri

Diğer Pet Ürünleri

Hayvanlar yaşam alanlarımız içinde baktığımız, büyüttüğümüz, bizimle birlikte ömür geçiren canlılardır. Evde bakılabilen ve ev ortamına adapte olabilen pek çok farklı evcil hayvan bulunmaktadır. Ev hayvanları için temin edilen ürünlerin kalitesi, dostlarınızın uzun ömürlü ve sağlıklı olabilmesi açısından oldukça önemli ve gereklidir. Evcil hayvanların bakımları için gerekli olan ürünleri çoğunlukla petshoplardan özel olarak temin eder, kalitelerine çok özen gösterir ve onların sağlık, bakım ve ihtiyaçları için düzenli olarak satın almaya devam ederiz. Evcil hayvanlar yalnızca kedi köpek gibi hayvanlardan ibaret değildir, doğal yaşam alanları oluşturabilmek adına balıklar, kuşlar ve yarı vahşi yaşamdan evcilleştirilebilen hayvanlar arasından olabilmektedir. Her evcil hayvan çeşidinin farklı farklı ihtiyaçları vardır.

Akvaryumlar

Akvaryum ve akvaryum balıkları herkesin ömrü boyunca birkaç kez oluşturmayı denediği doğal yaşam alanlarıdır. Evde en kolay bakılabilen hayvanlar arasında yer alan akvaryumların farklı boy ve çeşitleri bulunmaktadır. Son yıllarda en çok kullanılan kendi kendini temizleyebilen akvaryumlar çok kullanılan akvaryumlar arasında yer alır. Özel malzemeleri sayesinde akvaryum içerisindeki kir dibe çökmekte, özel borusu sayesinde içerisindeki su düzenli olarak devir daim olmaktadır. Bu sayede akvaryum içerisindeki su yeterli oksijen seviyesine ulaşmakta, düzenli ve sürekli temizlik işinden bakıcılarını kurtarmaktadır.

Kuş bakımı

Kuş bakmak her evin tecrübe ettiği bir deneyimdir. Evcil hayvan olarak bakılabilen kuşlar özel olarak yetiştirilmekte, pek çoğu konuşabilmekte veya hoş sesleri ile ev içerisindeki atmosferi değiştirebilmektedir. Kafes kuşu olarakta adlandırılan kuşlar, seçeceğiniz bir türe göre özel bir bakıma ihtiyaç duymaktadır. Kuş bakarken bir adet kaliteli bir kafese, özel bir yem çeşidine, ve aksesuarlara ihtiyaç duyacaksınız. Bu aksesuarlar tamamlandığında ve düzenli bakımı yapıldığında kuşlar evlerinizde uzun yıllar yaşayabilmektedir.

Diğer pet ürünleri

Bir hayvan bakarken en önemlisi özel ihtiyaçlarını karşılamanızdır. İlginç pet ürünleri sayesinde ev hayvanlarınızın bakımını yaparken, fonksiyonel ürünler sayesinde kolaylaştırabilirsiniz. Evcil hayvan sulukları, balık olta setleri, kolay kurulumlu balık avlama ağları, evcil hayvanlar için mama ve su kapları, tüy alma ruloları, evcil hayvan araç koruma kılıfları, evcil hayvanlar için banyo kitleri, özel tarama ve tüy toplama tarakları, olta alarmları, köpek ve kediler için kaka poşetleri, tüy ve toz temizleme fırça setleri, karınca akvaryumları gibi ürünleri, pet ve evcil hayvanlar için gerekli ürünleri sitemiz üzerinde bulabilirsiniz. Evinizde bakabileceğiniz petleriniz için farklı ve fonksiyonel ürünleri bir arada toparladığımız kategorimiz altından satın alabileceğiniz ilginç diğer pet ürünlerini temin edebilirsiniz.

Diğer Pet Ürünleri Çeşitleri ve Fiyatları

Sitemizden petshoplarınız için ihtiyacınız olsan diğer pet ürünlerini toptan olarak temin edebilirsiniz. aynı zamanda kişisel pet ürünleri ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Kolay kullanımlı, fonksiyonel ve profesyonel pet ürünleri ile dilerseniz evcil hayvanlarınızın bakımını yapabilir, dilerseniz pet ürünleri satan işletmelerinizdeki ürün çeşitliliğini artırabilirsiniz. Aynı zamanda veteriner hekimlerinde çok sayıda ihtiyaç duyduğu diğer pet ürünlerini çeşitli ve çok sayıda sitemiz üzerinden temin etmeniz mümkün. En bilindik ve kaliteli markaların, en kaliteli ürün çeşitliliğinin ve en beğenilen ürünlerin bir arada olduğu kategorimizde, toptan alışverişlerinizi en uygun fiyat garantisi ve en kaliteli ürün çeşitliliği ile temin edebilirsiniz. Evcil hayvanlarınız ve evcil hayvan ürünleri işletmelerinize özel siparişleri stok problemi yaşamadan satın alabilirsiniz. tüm ürünlerimizde en ekonomik fiyat garantisi ile beraber taksitli alışveriş imkanı, kapıda ödeme seçeneği ve güvenli ödeme alt yapısı sayesinde konforlu bir alışveriş imkanını ayağınıza getiriyoruz. Yapacağınız tüm alışverişler adresinize kadar teslim edilmektedir. 

 İletişim