7 sayfa

Solar 5 Kanatlı Kamp Lambası

79.90 TL 103.87 TL

Solar 4 Modlu Kamp Lambası

79.90 TL 103.87 TL

Döner Tabure

20.25 TL 22.28 TL

Güneş Saati Pusulalı

94.90 TL 104.39 TL

Bronz Cep Pusulası

66.90 TL 73.59 TL

El Yapımı Mini Teleskop

147.90 TL 162.69 TL

Deri Kutulu Tekli Dürbün

301.90 TL 332.09 TL

Opera Dürbünü

183.90 TL 202.29 TL

Pusulalı Güneş Saati

110.90 TL 121.99 TL

OUTDOOR

Evimiz her birimiz için çok kıymetli, özenle vakit geçirdiğimiz, misafirlerimizi ağırladığımız, çalıştığımız, çocuklarımızı büyüttüğümüz kişisel ve özel alanımızdır. İşyerlerimiz ve işletmelerimizde aynı şekilde özel alanlarımızdır ve özel olarak ilgilenmek isteriz. Her birimiz kişisel olarak alanlarımızı sever ve koruruz, farklı şekilde dekore etmeyi çok severiz. Evlerimiz ve işyerlerimiz sadece iç mekan değil, seçimlere dayalı olarak bahçe, ters ve balkon ile de bizler için önemlidir. Hayatımızı sürdürdüğümüz mekanlarda outdoor alanlar, yani açık ve dış mekanlar en az evimizin içi kadar çok önemlidir. Evimizin içini dekore etmek ne kadar önemli ise dışını dekore etmek ve düzenlemek o kadar önemlidir. İç mekanlarda kullanılan mobilya, aydınlatma ve dekoratif ürünlerin dış mekanlar için olanları da mevcut olup sıklıkla kullanılmakta, satın alınmaktadır. Teras veya balkon keyfi yapmayı seviyorsanız, çalışma veya yaşama alanlarınızda bahçe mevcutsa mutlaka bir takım değişikliklere ve farklı dekorasyonlara ihtiyaç duyarsınız. Dış mekanlarda kullanılan outdoor ürünler dış mekanları doğru bir biçimde aydınlatılması, oturma ve yeme içme alanlarının en iyi şekilde organize edilmesi ve bahçe kısımlarının en doğru biçimde organize edilmesi için çok önemlidir. Dış mekanlarda kullanılacak ürünlerin konfor alanlarını oluşturması daha doğru ve gereklidir, zira outdoor alanları daha ziyade keyifli zamanlar geçirebilmek için tasarlanmaktadır.

Bahçe ürünleri

Bahçelerimiz evlerimizin ve işyerlerimizin gözde alanlarıdır. Bilhassa yeşillikler içerisinde keyif geçirmek isteyenler bahçelerini buna uygun dizayn etmeyi severler. Bahçelerde kullanılan ürünler kendi kendini organize eden, yağmurdan, soğuktan veya sıcaktan etkilenmeyecek ürünler olmalıdır. Bahçe mobilyaları, aydınlatmalar, solar enerji ile çalışan ekipmanlar en çok kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda tasarruf sağlayacak bazı ürünler ekstra enerji harcamanızı engelleyecek, şık bir görüntü oluşturacaktır. Bunun için kullanılan ve güneş enerjisi ile çalışan aydınlatmalar bahçelerde en fazla kullanılan ürünlerdir. Farklı renklerde, farklı figürlerde ve desenlerde, gün içerisinde güneş ışığının da etkisi ile çalışan solar aydınlatmalar bahçe organizasyonlarında aydınlatma açığını kapatacak, elektrik masrafını minimum seviyelere indirecektir. Aynı zamanda bahçe mobilyası adı altında satılan, ıslandığında hasar görmeyecek mobilyalar sayesinde bahçenizde konforu en üst seviyelerde yaşarsınız. Bahçe mobilyaları sağlam ve dayanıklı ürünlerdir, sıcaktan ve soğuktan, yağmurdan ve kardan kolaylıkla etkilenmezler. Bu yapıları sayesinde uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılırlar. Aynı zamanda konforlu ve şık bahçe mobilyaları bulabilir, yaz kış kullanım için organize edebilir ve konforlu bahçeler oluşturabilirsiniz.

Teras ürünleri

Apartman yaşantısı şehir hayatı için artık doğal ve yaşantımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz bir yaşantı biçimidir. Apartmanlarda balkon veya teras gibi dış mekanlar oluşturulur, bu alanlar doğru bir biçimde organize edilirse bir outdoor alan evimizin hemen içerisinde tasarlanmış olur. En sık kullanılan outdoor alanlardan olan teras ve balkonlar için birbirinden çık ve özel ürünler tasarlanmaktadır. Balkon ve teraslarınızda kullanabileceğiniz mobilya ve aydınlatmalar bu alanlarda zevkle yaşamanıza, bahçe ortamını aratmayacak bir dinlenme alanı yaratmanıza sebep olur. Apartman yaşantısı içerisinde oluşturulacak teras ve balkon alanlarında kullanacağınız tasarruflu aydınlatmalar ve her boydaki mobilyalar balkonunuzda yiyip içebileceğiniz, çalışabileceğiniz, dinlenebileceğiniz bir alan organize etmenize olanak verecektir.

Kişisel outdoor ürünler

Koşmayı sever misiniz? Spor hayatımızda büyük bir alanı kaplıyor. Spor kadar kamp yapmak, doğa yürüyüşleri, piknik organizasyonları gibi aktivitelerde olmazsa olmaz kişisel ürünler yer alır. Termoslar, bisiklet sürücüleri için kasklar, yağmurluklar, outdoor ayakkabılar gibi ürünler dış aktivitelerinizi yaptığınız esnada oldukça keyif alacağınız, aktivitelerinizi kolaylaştıracak ürünler arasında yer almaktadır. Farklı boyutlarda tasarlanan termoslar sıcak ve soğuk içeceklerinizi uzun süre aynı ısıda koruyacak, farklı renk ve bedenlerde tasarlanan yağmurluklar yağmurlu günlerde yapacağınız aktivitelerinizde sizi soğuktan ve yağmurdan koruyacak, outdoor ayakkabılar trekking ve doğa yürüyüşü aktivitelerinizde ayrılmaz bir parçanız haline gelecektir. Aynı zamanda bisiklet ve motor kaskları, şemsiye tutucu aparatlar, seyahat boy kişisel temizlik ve kozmetik malzemelerini koruyacak ürünlerde outdoor ürünler arasında yer almaktadır.

OUTDOOR Ürünleri Çeşitleri ve Fiyatları

Tahtakale toptan olarak yapacağınız tüm alışverişlerde kaliteli ürün, bol çeşitlilik, farklı ve orijinal outdoor ürünleri, toptan satış imkanı ile kredi kartı ile alışveriş, kredi kartına taksit ve kapıda ödeme kolaylığını sağlıyor, işletmelerinizde sunmak istediğiniz outdoor ürünler için toptan satın alım gerçekleştirmenize olanak sağlıyoruz. Tahtakale toptan olarak tüm ürünlerimiz birinci sınıf kalitede ürünler olup sürekli devam eden stok garantisi ile aldığınız bir ürünü daha sonra yeniden toptan olarak sipariş edebilirsiniz. Tahtakale toptan olarak en beğenilen outdoor ürünlerini, en kaliteli markalardan seçerek kapınıza kadar teslim ediyoruz. 

Showing 1 to 9 of 10 (2 Pages)