5 sayfa

İlaç Kutusu

1.50 TL 1.65 TL

Ayak Parmak Egzersiz Lastiği

11.00 TL 12.10 TL

Vantuzlu Mekik Çekme Aleti

39.90 TL 43.89 TL

Yaylı Dizlik Diz Desteği

49.90 TL 54.89 TL

Masaj Tabancası Şarjlı

119.90 TL 131.89 TL

Smart Fitness Spor Aleti

81.90 TL 90.09 TL

Sixpad Karın Kası Aleti

24.90 TL 54.78 TL

AB Wheel Spor Aleti

29.90 TL 32.89 TL

Kapı Barfiksi

49.90 TL 109.78 TL

Manyetik Bel Korsesi

20.90 TL 22.99 TL

Koridor Ve Kapı Barfiksi

49.90 TL 54.89 TL

Sporcu El Bilekliği

6.90 TL 7.59 TL

Profesyonel Şınav Aleti

29.90 TL 32.89 TL

İpli Twist Aleti

48.00 TL 52.80 TL

Spor Ve Sağlık

Spor yapmak aslında her bireyin mutlaka yapması gereken ve kendine ayırması gereken bir zaman dilimidir. Daha sağlıklı yaşayabilmek için herkesin spora ihtiyacı vardır. Belli bir düzende, belli bir zaman aralığında ama mutlaka düzenli olarak egzersiz, spor veya sporsal faaliyetler yapmak çok önemlidir. Eğer beden ve ruh sağlığınızı düzenlemek, yaşlanmayı geciktirmek, daha düzgün bir fiziğe sahip olmak istiyorsanız kişisel antiremanlarınızı aksatmamaya özen göstermeniz gerekmektedir. Bir spor salonunda veya evde spor yapmanız mümkündür. Ağır ekipmanlara, taşınması zor büyük spor aletlerine gerek duymadan, ufak tefek ekipmanlarla rahatlıkla spor aktivitelerinizi yapabilirsiniz, bu mümkündür. İnsanlar özellikle v ortamında spor yapmanın zor olacağını düşündüğü için, spor salonuna gitmeye vakit bulamadıkları için spor yapmaktan vazgeçiyor, fakat aslında basit zaman dilimlerinde basit egzersizlerle sağlıklı ve fit kalmak mümkündür. Spora ek olarak sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek ve günlük tempoya ayak uydurabilmek için herkes zaman zaman takviye ürünlere de ihtiyaç duyuyor. Vitaminler, ek besinler ve ek içecekler sağlıklı bir hayat sürdürebilmek için yetersiz ve dengesiz beslendiğimiz, ek enerjiye ihtiyacımız olduğu dönemlerde imdadımıza yetişiyor. Bu ürünleri doktor kontrolünde ve uygun talimatlarla kullanmak gerekse bile bu ürünlerin pek çoğumuza çok iyi geldiği ve kullanmamız gerektiğini de biliyoruz.

Spor bizi nasıl sağlıklı tutar?

Kas kitlemizin yaşımız kaç olursa olsun güçlü, sağlam ve çalışır durumda olması iskelet sistemimizi de etkiler. Çoğu hastalık fiziksel aktivitenin eksikliğinden dolayı ortaya çıkmaktadır. Özellikle bel ve boyun rahatsızlıkları, eklemlerde ve kıkırdaklarda oluşan hastalıklar fiziksel aktivitenin az veya hiç olmamasından kaynaklanmaktadır. Özellikle ofis ortamında, sürekli oturarak çalışmak, belli bir pozisyonda uzun süre durmak gibi sorunlar kas ve eklem rahatsızlıklarına sebep olmaktadır. Evde küçük aletlerle, pilates topları veya ağırlıklarla mutlaka belli aralıklarla ve düzenli olarak egzersiz yapmak dahi sizi sağlıklı bir hayat sürmeye sebep olacaktır. Spor kasları düzenli olarak çalıştıracağından pek çok fiziksel aktivite eksikliğinden kaynaklanan rahatsızlıktan kurtaracak ve daha kaliteli bir yaşam sürmenize sebep olacaktır. Aynı zamanda spor kalbi de düzenleyeceği için dolaşım sisteminin sağlıklı kalmasına sebep olacak, spor ile insülin düzenleneceği için şeker hastası olmaktan koruyacaktır. Bu yüzden düzenli spor yapmak çok önemlidir.

Spor ve sağlık ürünleri

Sporcular bilir ki spor yaparken ek ürünlere herkes ihtiyaç duyar. En başında ise beslenme takviyeleri gelir. Spor yaparken en önemlisi düzenli bir biçimde protein alabilmektir. Kas gelişimi için belli bir proteini günlük olarak mutlaka almak gerekir ve bu boyutlarda protein alımını yalnızca et tüketerek karşılamak zor olacağı için takviye ürünlerden destek almak gerekmektedir. Protein tozları spor ürünleri arasında en çok kullanılan ürünlerden biridir. Her protein tozu çeşidinin belli bir miktarında belli bir gramajda protein bulunmaktadır. Bu protein alımı sayesinde beklenen kas gelişimi sağlanacak ve kişilerin spordan aldığı verim artacaktır. Sağlıklı kalabilmek için spor ve spor ürünlerinin yanı sıra sağlık ürünlerinin de önemi çok büyüktür. Sağlıklı kalabilmek için düzenli ve dengeli beslenmek gerekir. Yoğun diyetler, ağır fiziksel aktiviteler, yetersiz uyku uyumak gibi dış etkenler sağlıklı yaşamı büyük oranda engeller ve bağışıklık sistemi kötü etkilenir. Bağışıklık sistemini güçlendirebilmek için kullanılan yan ürünler, vitamin destekleri ve benzeri takviyeler sayesinde ihtiyacınız olan enerjiye kavuşacağınız gibi besinlerden alamadığınız gerekli olan tüm vitamin ve mineralleri en sağlıklı biçimde alabilirsiniz. vitaminler ve mineraller kapsüllerde hap olarak veya sıvı formlarda satışa sunulmaktadır. Hekim tavsiyesi alarak vitamin ve mineralleri takviye olarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Kaliteli markalar arasından seçeceğiniz vitamin ve mineral takviyeleri enerjinizi ayakta tutacağı gibi yoğun koşuşturma içerisinde zinde kalmanıza da yardımcı olacaktır.

Spor ve Sağlık Çeşitleri Fiyatları

Sağlık ve spor ürünlerine hayatınızın her anında ihtiyacınız olabilir, enerjinizi ve sağlığınızı destekleyecek ürünleri dilediğiniz gibi ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Tahtakale toptan olarak ihtiyacınız olan tüm sağlık ve spor ürünlerini kategorimiz altından temin edebilirsiniz. işletmelerinizde satışa sunabilmeniz için en seçkin sağlık ve spor ürünlerini, en uygun ve ekonomik fiyatlarla toptan olarak satın alabilir, aynı zamanda kişisel olarak temin edebilirsiniz. tüm ürünlerimiz en beğenilen ve en çok övgü gören spor ve sağlık ürünlerinden seçilmekte olup aynı zamanda bakanlık onaylı güvenilir ürünlerdir. Toptan olarak dilediğiniz adette sipariş verebilir, stok problemi olmaması sebebiyle daha sonra devamını da rahatlıkla temin edebilirsiniz. ihtiyacınız olan tüm sağlık ve spor ürünlerini taksitli alışveriş imkanı ile kolaylıkla temin edebilirsiniz ve kargo imkanı ile adresinize kadar getirtebilirsiniz. 

Showing 1 to 9 of 10 (2 Pages)