Kupa Bardak

KUPALAR

Promosyon ürünler bir şirketin çalışanlarına, diğer şirketlere veya müşterilerine özel olarak hediye ettiği, işe yarar bir amaca hizmet eden, kullanımı zevkli ürünleri kapsamaktadır. Promosyon ürünler özellikle üzerine herhangi bir baskı yapılarak kullanılabilen ürünlerdir. Şirketler bu sebeple daha sonra baskı yaptırabileceği promosyon ürünleri sıklıkla tercih edilmektedir. Promosyon ürünler hem müşteriler, hem çalışanlar hem de diğer şirketler ve çalışanlar üzerinde olumlu etki bırakan ürünler arasında yer almaktadır. Promosyon ürünler özel olarak kaliteli ve özel ürünler arasından seçilmelidir ve kullanışlı, el atında, göz önünde olabilecek ürünler arasından seçilmelidir. Bu sayede promosyon olarak hazırladığınız ürünler şirketler üzerinde olumlu etki bırakırlar.

Kupa Çeşitleri ve Fiyatları

Kupalar promosyon ürünler arasında en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Kupalar hediye edeceğiniz kişilerin kullanabileceği bir üründür. Üzerine yapılacak şık bir baskı ile tercih edilen bir ürün haline gelecektir. Şirketiniz için bir kupayı promosyon olarak satın almak isterseniz yalnızca baskı yapılabilecek bir ürünü değil, fonksiyonel olan diğer kupaları da tercih edebilirsiniz. düz beyaz kupalar en sık tercih edilen promosyon kupalar arasında yer almaktadır. Buna nazaran daha fazla tercih edilen mesleklere özel kupalar, doktorlar, hemşireler, inşaatçılar gibi farklı sektörler için hazırlanan özel tasarım kupalar da bulunmaktadır. Standart şekildeki bir kupanın dışına çıkmak isterseniz farklı fonksiyonlara sahip özel tasarımlara da yönelebilirsiniz. Mıknatıslı kupa bardak setleri özellikle kupanın devrilmesini ve dökülmesini engelleyecek bir tasarımdır. Kaşık ve bardakları ihtiva eden, kapaklı seramik kupalar son yıllarda sıklıkla tercih edilen bir kupa çeşididir. İçecekleri sıcak tutarken aynı zamanda şık bir görüntüye sahip olması sebebiyle sıklıkla tercih edilirler. Prizma kupalar görüntüsü ile oldukça şık bir seçenektir. Farklı geometrik şekli ile görsel olarak iyi bir seçenektir. Hareketli kupalar ise son yılların en sık tercih edilen kupa bardakları arasında yer almaktadır. Ön yüzündeki ek parçanın belli bir figürü taşıması ve kahvenizi, çayınızı içerken hareket etmesi görsel olarak çok şık bir tercihtir. Hareketli kupalar özellikle bir filmin, bir spor takımının veya bir ünlünün figürünü taşıyarak kişisel zevklere ve hayranlıklara hitap ederler. bu sebeple çok sık tercih edilirler ve sevilerek kullanılırlar. İkili kupalar ise eşlere ve yakın arkadaşlara hitap eden kupa seçenekleri arasında yer almaktadırlar. Daha çok sevgililere özel olarak düşünülseler birlikte çalışan kişiler içinde tercih edilebilirler. Promosyon ürünler arasında sıklıkla tercih edilen kupa bardaklar arasında shot bardağı olarak tabir edilen ve türk kahvesi yanında içecek servis etmek içinde kullanılabilen mini bardaklar çok şık bir promosyon kupa bardak tercihi olabilmektedir. Kupa bardaklarınızı dilediğiniz renklerde seçebilirsiniz. Kupa bardak renklerinde ve promosyon kategorimiz altındaki promosyon bardak renklerinde büyük bir çeşitlilik bulunmakta, hemen hemen tüm renk çeşitlerinde promosyon kupa bardaklar bulunmaktadır. Şirketinizin imajını en iyi şekilde taşıyabilecek renk seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Kupa Satın Al

En iyi promosyon ürünleri arasında yer alan kupa bardaklar şirketinizin promosyonu olarak hem şık hem de kullanışlı bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Hem kaliteli hem de şık kupa bardakları toplu olarak sipariş edebilirsiniz. adet sınırlaması olmadan satın alabileceğiniz kupa bardakları özenle paketliyor, kırılmasını ve hasar görmesini engelleyerek vereceğiniz adrese kadar anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile kısa sürede teslim ediyoruz. Tüm kupa bardaklarımız birinci sınıf malzemelerden üretilmiş en kaliteli ürünler arasından seçilmekte, ekonomik ve görsel ürünlerdir. Kolay ödeme seçeneklerinden de faydalanarak dilediğiniz adetlerde promosyon kupa siparişi verebilirsiniz. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.

 İletişim