Pilates Direnç Bandı Seti

85,00 ₺110,50 ₺


 Loop band direnç bandı spor egzersiz kaliteli , kullanışlı malzemeden üretilmiştir.Tüm renkler..

Omuz Çalıştırma Tedavi Makarası

42,90 ₺53,17 ₺


Omuz Çalıştırma Tedavi Makarası Ürün Özellikleri Omzunuzun hareket kabiliyetini arttırmanızı ..

Pilates Direnç Lastiği Seti 5 Adet

30,00 ₺39,00 ₺


DİRENÇ LASTİĞİ5 Ayak parmağından başımıza kadar vücudun tüm kas gruplarının hareket etmesini sağlay..

Pilates Egzersiz Direnç Lastiği

15,00 ₺19,50 ₺


PİLATES EGZERSİZ DİRENÇ LASTİĞİ Pilates Egzersiz Direnç Lastiği ile sporcuların çabuk b..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Pilates Malzemeleri

PİLATES

Spor yapmak ve spor yapmayı düzenli, sürdürülebilir hale getirebilmek çok önemlidir. Spor sizi ciddi kalp rahatsızlıklarından ve pek çok hastalıktan korur. Spor yapmak zinde tutar, sağlıklı ve güçlü bir bünyenizin olmasına olanak verir. Spor yapmak düzenli olarak toksik maddelerin vücudunuzdan atılmasını sağlayacağı için grip gibi hastalıklardan korunmanıza veya kolay atlatmanıza olanak sağlar. Spor yapmak vücudunuzdaki kasların çalışmasını sağlayacağı için daha güçlü olmanızı, pek çok eklem ve kas hastalığından korunmanıza olanak sağlayacaktır. Sık sık spor yapmak hem cilt sağlığınıza iyi gelecektir, hem de sık kilo alıp vermelere karşı derinizin elastikiyetini artıracak, dolayısıyla derinizin deforme olmasını engelleyecektir. Bu sebeple haftada en az 3 gün spor yapmanız gerekir. Fakat günümüz şartlarında bir spor salonuna üye olmak ve bu salona düzenli gidip gelebilecek vakti bulmamız zor olacağından sporu eve taşımayı tercih ederiz.

Pilates Ürünleri Çeşitleri ve Fiyatları

Evde spor yapmak imkansız gibi görünse de oldukça kolaydır. Ekipmanları satın alarak evde herhangi bir köşede küçük bir spor alanı yaratabilirsiniz. Evde ve spor stüdyolarında en çok tercih edilen spor çeşidi pilatestirPilates tüm vücut kaslarını çalıştıran, vücudun şekillenmesine yönelik yapılan bir spordur. Pilatesi isteyen herkes, her yaştan insan uygulayabilir. Pilates için eğitici videolar mevcuttur ve bu videolar sayesinde ister evde, ister spor salonunda, ister bahçede veya bir açık alanda pilates yapabilirsiniz. Pilates yapmak istediğinizde ihtiyacınız olan birkaç ekipmana ihtiyacınız olur. Bu ekipmanlar sayesinde pilatesinizi düzenli ve dilediğiniz yerden rahatlıkla yapabilirsiniz. Pilates yapmak için ilk ve temel ihtiyacınız bir pilates topu setidir. Pilates topları pilates yaparken hareketleri kolaylıkla yapmanıza olanak verecek olan bir üründür. En büyük boyundan en küçük boyuna kadar ihtiyacınız olan tüm pilates topu çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz. Pilates topunun yanı sıra pilates bantları da pilates yapabilmeniz için gerekli olan bir diğer üründür. Pilates bantları sayesinde kollarınızı ve üst vücudunuzu rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Aynı zamanda dirençleri de değişmekte olan pilates bantları ile faklı ağırlıklarda çalışma yapmanızı sağlar. Satın alacağınız farklı dirençlerdeki pilates bantlarının yardımı ile farklı ağırlıklarla çalışmalar yapabilirsiniz. Pilates bantları aynı zamanda yoga yaparken de kullanabileceğiniz bir üründür. Bilek güçlendirme yayları ile bileklerinizi güçlendirerek daha fazla ağırlık kaldırmanız, barfiks setleri ile farklı genişliklerdeki barfikslerle ev ortamında omuz ve sırt kaslarınızı çalıştırmayı sağlayabilirsiniz. Twist aletleri ile belinizi inceltmeye yönelik çalışmalar yapabilirsiniz. Body shaper fitness lastiği tüm vücudunuzu kolaylıkla çalıştırabilmenizi sağlarken, sporcu dizlikleri ile pilates ve diğer egzersizler esnasında rahat ve konforlu bir spor deneyimi yaşamayı gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel şınav aleti şınav çekerken konforlu bir hareket deneyimi sunar, tekerlekli mide kası aleti ise mide kaslarınızın en doğru şekilde çalışmasına olanak sağlar. Sayaçlı atlama ipi ip atlarken saymanıza gerek kalmadan sayacı sayesinde yaptığınız antremanı kayıt altına alır. Pilates ve yoga matları egzersiziniz esnasında konforlu bir süreç yaşamanız için önemlidir.

Pilates Ürünleri Satın Al

Tüm pilates malzemelerinin kaliteli ve dayanıklı ürünler olması önemlidir. Eğer pilates veya yoga yapmayı seviyorsanız ve kaliteli ekipmanlara ulaşmayı istiyorsanız gerek spor salonlarınız, gerek toplu antremanlarınız için sitemizi ziyaret ederek pilates ve yoga ekipmanlarına ulaşabilirsiniz. Tahtakale toptan olarak en kaliteli pilates malzemelerini sizler için en ekonomik fiyat garantisi ile bir araya getiriyoruz. Yapacağınız tüm alışverişlerde taksitli alışveriş imkanı, kredi kartı ile ödeme garantisini sizler için sunuyor, alışverişlerinizin eksiksiz bir biçimde adresinize kadar teslim edilmesine olanak sağlıyoruz. 

 İletişim