Fosforlu Kalem Seti

34,90 ₺69,90 ₺


FOSFORLU KALEM SETİPaketin içeriğinde 6 adet farklı renklerde fosforlu kalem bulunmaktadır.İşaretlem..

Astronot Fosforlu Kalem Seti

39,90 ₺89,90 ₺


ASTRONOT FOSFORLU KALEM SETİPaket içerisinden 6 adet astoronot tasarımlı farklı renklere sahip fosfo..

Havuç Tasarımlı Fosforlu Kalem Seti

39,90 ₺89,90 ₺


HAVUÇ TASARIMLI FOSFORLU KALEM SETİPaket içeriğinde 5 adet havuç tasarımlı fosforlu kalem mevcuttur...

Ruj Tasarımlı Fosforlu Kalem Seti

39,90 ₺89,90 ₺


RUJ TASARIMLI FOSFORLU KALEM SETİ Paketin içerisinde 5 farklı renkte fosforlu kalem bulunmaktad..

Dondurma Şeklinde Fosforlu Kalem

29,90 ₺69,90 ₺


DONDURMA ŞEKLİNDE FOSFORLU KALEM SETİ Paket içeriğinde 6 adet farklı renklerde kalem mevcu..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Promosyon Kalemler

Kalemler

Promosyon ürünleri artık hayatımızın bir parçası halini aldı. işletmelerin vazgeçilmez ve düzenli olarak satın aldıkları promosyon ürünler hayat kurtarıcı, müşterilerde memnuniyet oluşturacak ürünler arasında yer alan ürünlerdir. Bir promosyon ürün doğru bir biçimde seçildiği takdirde oldukça işe yarayan, uzun süre kullanılan ve kullanılırken şirketlerin de tanıtımını yapmaya yardımcı olan ürünler arasında yer almaktadır. Bir şirket bir promosyon ürünü seçerken başarılı bir tercih yapabilmek için çok kullanılacak ve hatta elden düşmeyeceğini bildiği ürünlere yönelmelidir. Promosyon ürünler genellikte toplu olarak satın alınırlar ve tek tipte olmaları zorunludur. Özellikle şirket ismi ve logosunun basılacağı ürünler olmaları tercih sebebidir. Bu yüzden sade ve düz ürünler olması, baskı yapılabilecek alanlara sahip olmaları elzemdir.

Kalem Çeşitleri ve Fiyatları

Promosyon kalemler promosyon ürünler arasında en fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Promosyon kalemlerin pek çok farklı çeşidi bulunmaktadır. Tükenmez kalemler bunlar arasında en çok kullanılan çeşitlerinden biridir. Düz beyaz zeminli, dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan bir tükenmez kalem oldukça fazla tercih edilen bir promosyon kalem çeşididir. Uygun bir ajanda ile veya tek başına müşterilere hediye edilebilir. Satış yapan kişiler genellikle satış yapmak için gittikleri müşterilerine hediye eder, yılbaşında, özel günlerde müşterilere özel olarak gönderilir. Yalnızca tükenmez kalemler değil, daha kaliteli ürünleri tercih ediyorsanız pilot kalemler de müşterilere hediye edebilmek için özel ve zevkli bir promosyon kalem seçimi olacaktır. Promosyon kalemleri satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biri toplu olarak satın alabilme imkanı ve baskı yapılacaksa baskı yapılabilecek bir zemine sahip olmasıdır. Farklı renklerde tercih edilebileceği gibi, düz düz beyaz veya siyah renkte kalemlerde tercih edilebilir. En önemli husus kalemin dayanıklı, çabuk kırılmayan ve uzun süre kullanıma müsait bir kalem olmasıdır.

Kalem Satın Al

Şirketlerde, işletmelerde ve hatta evlerde bile en fazla kullanılan sarf malzemenin kalem olduğunu varsayarsak bir kalemin müşterilere veya alıcılara hediye edilmesi oldukça profesyonel bir hareket olacağı gibi, özel baskılarla hazırlanmış ve şirket bilgilerini üzerinde bulunduran bir kalemin bir reklam aracı olduğunu da unutmamak gerekir. Bu sebeple promosyon ürünler arasında en çok tercih edilen ve her daim en fazla tercih edilecek ürünler kalemlerdir. Bir dershane veya okul işletmecisi iseniz kurşun kalemleri de işletmelerinizde sıklıkla tercih ediyor ve kullanıyorsunuz demektir. Öğrencilerinizin sınav zamanları için, devamlı kullanması için veya tamamen hediye etmek için promosyon kalemleri tercih edebilirsiniz. hem şık bir hediye olacaktır, hem de kullanım için işe yarar bir sarf malzeme olacaktır. İsme özel, özel müşterileriniz için tercih edebileceğiniz promosyon dolma kalemler biraz daha maliyetli olsa bile tercih edilebilecek en kaliteli promosyon kalemler arasında yer almaktadır. İsme özel, firmaya özel veya şahsa özel olarak hazırlatacağınız bir dolma kalem çok iyi bir promosyon alternatifi olacaktır.

Tüm promosyon kalem çeşitlerini promosyon kalem kategorimiz altından temin edebilirsiniz. farklı türlerde, en kaliteli promosyon kalemleri satışa sunduğumuz promosyon kalem kategorimizde sizler için farklı renk ve çeşitlilikte promosyon kalem çeşitlerini sunuyoruz. Tüm promosyon kalem çeşitlerimiz birinci sınıf malzemelerden üretilmiş olup oldukça dayanıklı ürünler arasından seçilmiştir. Uygun fiyat garantisi, dilediğiniz adette toplu alışveriş imkanı sayesinde dilediğiniz kadar promosyon kalemi stok problemi yaşamadan satın alabilirsiniz. uygun fiyat garantisinin yanı sıra kolay ve taksitli ödeme seçenekleri de mevcut olup, özenli paketlemek ve anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile adresinize adar teslim edilmektedir. 

 İletişim