14 sayfa
Showing 1 to 9 of 10 (2 Pages)

Aydınlatma Ürünleri Çeşitleri

Aydınlatma hem iç mekanların hem de dış mekanların olmazsa olmaz sistemlerinden biridir. Bir ev veya işyerinde yapılmış doğru bir aydınlatma ile mekanlardaki tüm aydınlanma problemi çözülmüş olur, farklı ambiyanslar sunulabilir ve mekanların daha büyük, daha küçük, daha gösterişli, daha sade görünmesi sağlanabilir. Mekanlarda aydınlatmaların en az mobilya, renk seçimi, aksesuar kadar büyük bir önemi vardır, kullanılan renkler ve desenler, hazırlanan aydınlatmalarla mekanların farklı ışık türleri ve aydınlatma ürünleri sistemleri ile görünenden farklı gösterilmesi gibi etkenler mevcuttur. Aydınlatmalar her evin ve işyerinin temel ihtiyacıdır ve doğru yapılan sistemlerle beraber aydınlatmaların tüm mekanlara katkısı oldukça geniştir. Aydınlatmalar yalnızca tepe lambaları veya temel aydınlatmalar olarak düşünülmemelidir. Özellikle son yıllarda dekoratif amaçlarla hazırlanan ve uygulanan aydınlatmalar sıkça karşımıza çıkıyor ve uygulanıyorlar. Bu uygulamalar içerisinde kullanılan dekoratif ürünler ortamdaki ışık yoğunluğunu artırırken hem iç mekanda hem de dış mekanda harika işler ortaya çıkarıyor. Bahçelerde güneş enerjili farklı formlarda üretilmiş aydınlatmalar çevre dostu  ve enerji tasarrufu sebebiyle tercih edilirken, iç mekanlarda ise masa üstü ve sabitlenebilir dekoratif aydınlatmalar genel havanın istediğiniz yönde değiştirilmesini sağlıyor.

Bahçe Aydınlatma Ürünleri

Bahçeler ev ve iş yerlerindeki yeşil alanlar veya özel olarak açık havada yaşam alanı olarak tasarlanmış bölgelerdir. Bahçeler en az evler kadar fiziki bir konfora sahip olmalıdır. Sıcak yaz akşamlarının vazgeçilmez alanlarından biri olan bahçelerde oluşturacağınız oturma alanlarında, kamelyalarda, havuz kenarlarında çeşitli aydınlatma ürünlerine ihtiyaç vardır. Bu ürünler elektrik sistemleri ile tasarlanmasından çok genellikle solar sistemler ile halledildiğinde büyük oranda elektrik tasarrufu sağlanmış olur. Solar aydınlatmalar bahçeler için en kolay kullanılabilen uzun ömürlü ürünlerdir. Bahçe toprağına çakılabilen kolay montajları, farklı formlarda üretilebilen çeşitleri ile oldukça sorunsuz çalışan, gündüz gün ışığında enerji depolarken gece karanlığı boyunca bahçenizi tasarımınıza göre aydınlatabilen solar aydınlatmalar çok kullanışlı ve tasarruflu ürünler arasında yer almaktadırlar. Solar aydınlatmalarınızı yürüyüş yollarınıza toprak veya beton üzerine monte ederek, ağaçlarınıza veya kamelyalarınıza asarak kullanabilirsiniz. Her amaca göre özel olarak üretilmiş olan modeller mevcuttur.

Ev lamba Aydınlatma Ürünleri Çeşitleri

Ev içerisinde kullanılan aydınlatmalar evi daha dekoratif hale getirebilmek amacı ile kullanılmaktadırlar. Hem sarkıt aydınlatma sistemleri, hem led aydınlatma sistemleri ile ev lamba çeşitleri, pek çok farklı alan için ayrı ayrı dizayn edilmektedirler. Ev lamba çeşitleri evlerinizdeki farklı ihtiyaçları karşılayacak şekilde farklı tiplerde üretilirler. Masa lambalarından dolap içi aydınlatma sistemlerinden, dekoratif amaçlarla hazırlanan, yer, dolap, masa gibi yüzeylere uygulanabilen led aydınlatmalardan mutfak aydınlatmalarına kadar farklı çeşitlerdeki aydınlatmaları farklı bölgelere uygulayabilirsiniz. Aydınlatma çeşitliliğinde bir sınır yoktur. Her ürünü zevkinize uygun, içinize sindiği şekilde ev ve iş yerlerinizin dizaynında kullanabilirsiniz. Ev lamba çeşitlerinde evin doğru aydınlatılması, farklı noktaların, kör alanların ferah bir hale getirilmesi ve çalışma alanlarındaki ışık yoğunluklarının yeterli düzeye getirilebilmesi için uygulanacak farklı çeşitler bulabilmek mümkündür.

Tahtakale toptan olarak evlerinizde, dış mekanlarınızda, bahçe, teras veya balkon gibi alanlarınızda, mutfak, oturma odası, çalışma odası gibi alanlarınızda hem dekoratif hem de aydınlatma esaslı farklı aydınlatma ürünlerini sizler için derliyoruz. Dilediğiniz adetlerde satın alabileceğiniz toptan satış anlayışımızla büyük alanlarınızı renk ve çeşitlilik farkı olmaksızın satın alabileceğiniz ürünlerinizle dekore edebilir, aydınlatma ürünleri satan dükkanlarınızda farklı ürün çeşitliliği sunabilirsiniz. Taksitli alışveriş imkanlarımız, sınırsız stok ve alışveriş imkanlarımız, özenli paketleme ile adresinize kadar teslimat seçeneklerimiz sayesinde güvenli ve hızlı alışverişin adresi olmaya devam ediyoruz. 

 Sipariş