6 sayfa
Showing 1 to 9 of 10 (2 Pages)

Bahçe Aletleri

Bahçeler her evin ve işyerinin en özel alanlarından biridir. Bir bahçenin konforu, içerisinde kullanılan ekipmanlar, süslemeler, aydınlatmalar gibi özellikler bahçe dekorasyonunda farklılık sağlamaktadır. Bahçelerde kullanılan alet ve edevatlar gerek bahçe bakımını sağlayabilmek ve düzenli olarak yapabilmek, gerekse bahçeye farklı bir ambiyans katabilmek için oldukça gereklidir. Aynı zamanda sürekli yapılması gereken bazı bakım işlerinde bahçe aletleri de büyük bir önem kazanmaktadır. Bahçenizi düzenli, aydınlık, bakımlı ve şık gösterebilmek için yapacağınız işlemlerde kullanılmak üzere pek çok farklı bahçe aleti bulmak mümkündür. İhtiyaca yönelik ürünlerden pratik ürünlere, aydınlatma ürünlerinden bahçe bakım ürünlerine, saksı, çömlek ve çiçek ekimi için gerekli ekipmanlardan, mangal, sulama hortumu ve dekorasyon ürünlerine kadar farklı ihtiyaçlara özel farklı ürünleri sitemizde bulmanız mümkündür.

Dekorasyon Bahçe Aletleri Fiyatları

Bahçeler evlerden bağımsız olmamakla beraber tamamen bağımsız olan ve farklı bir dekorasyona ihtiyaç duyan alanlardır. En küçük bahçelerden devasa bahçelere kadar, bahçelerin dekorasyonu esnasında dikkat edilmesi gereken ve izlenmesi gereken yollar vardır. Bir bahçenin en önemli ihtiyacı aydınlatmak ürünleridir. Kablo olmadan, elektrik tüketmeden aydınlatılan bahçeleri kim sevmez ki? Bir bahçeyi her türlü dış etkene dayanıklı bir aydınlatma sistemi arıyorsanız aklınıza ilk olarak solar ürünler gelmelidir. Bahçe aydınlatmasında solar ürünler elektrik tasarrufuna çok büyük oranda katkı sağlamaktadır. Rengarenk, farklı formlarda, dilerseniz montajını toprağa yaparak, dilerseniz kamelyalarınıza veya gerdiğiniz iplerinize asarak, yağmurdan ve nemden etkilenmeyen solar aydınlatmalarla bahçenizi ışıl ışıl aydınlatabilirsiniz. Gün içerisinde biriktirdiği enerji ile tüm gece boyu yeterli aydınlatmayı sağlayabilirsiniz. Bahçe dekorasyonunda aydınlatmalar kadar önemli olan bir diğer detay ise saksılardır. Her bahçede kullanılagelen saksılar görüntü itibari ile şık, çevre dostu materyaller ile üretilmiş olduğunda oldukça fonksiyonel ve dekoratif olabilmektedir. Aynı zamanda bahçe dekorasyonlarınızda dekoratif görünümlü sulama kapları, mıknatıslı kapı sinekliği gibi ürünlerde dekorasyon ürünleri arasında yer almaktadır.

Pratik Bahçe Aletleri Satın Al

bahçelerde gerek bahçe düzenlemelerinin yapılması, gerek bahçe bakımının devamlılığı ve de gerekse bahçede kullanılan bitkilerin doğru bir biçimde yetiştirilebilmesi için kullanılan sulama ve bakım aletleri bulunmaktadır. Tasarruflu sulama için sulama hortumları ve damlalıklı sulama ürünleri, çiçek sulayıcılar, fonksiyonel uzayan hortumlar, tabancalı veya portatif katlanabilen hortumlar, küçük ve pratik kazma veya kürekler, fidan dikme aparatları, çiçek şeklinde fıskiyeler, budama makasları, dekoratif çakıl taşları pratik bahçe aletleri arasında yer almaktadır. Pratik bahçe aletleri bir bahçenin içerisinde bulunan tüm bitkiler ile beraber hem dekoratif görünmesini hem de hem de bakımlı kalmasını amaçlamaktadırlar. Eğer bahçe bakımınızı kendiniz yapıyorsanız pratik aletler işinizi fazlası ile göreceği gibi işlerinizin zamanını da kısaltarak vakitten de tasarruf etmenizi sağlar. Pratik bahçe aletlerini sitemiz üzerinden ister bahçeleriniz için isterseniz bahçe malzemeleri satışı yapan işletmeleriniz için toplu olarakta satın alımlar yapabilirsiniz.

Bahçeleriniz için gerekli ve kullanıma hazır tüm ürünlerimiz birinci sınıf malzemelerden üretilmiş olup bahçeleriniz için özel olarak tasarlanmaktadır. Tüm ürün çeşitliliğimiz hem kaliteli hem de ekonomik ürünler arasında yer almaktadır. Bahçe malzemeleri satışlarınızda ürün çeşitliliğinizi artırmak, otel, tatil köyü, kır bahçeleriniz için toplu alışveriş yapabilmeniz adına sınırsız stok garantisi ile ihtiyacınız olan tüm ürünleri toptan satın alabilirsiniz. ürünlerimiz en kaliteli bahçe aletleri kategorileri arasından özenle seçilmektedir. Yapacağınız tüm alışverişlerde kolay ödeme seçenekleri, taksitli alışveriş imkanı, kredi kartı ile satın alma kolaylığı ve adrese kadar özel olarak paketlenerek teslim edilme garantisi ile toptan alışverişlerinizde konforlu bir alışveriş yapmanızı amaçlıyoruz. 

 Sipariş