iRenew Enerji Bilekliği

4.40 6.08
AYNI GÜN KARGO
Ürün Kodu: 0715403510
Marka: CIOA
Stok Adedi : 1463 Adet
+
AYNI GÜN KARGO
ORJİNAL ÜRÜN
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
DEĞİŞİM GARANTİSİ

09:00 - 18:00 Anlık Canlı Destek

05316753534

Ürün Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşabilirsiniz.

iRenew® Enerji Bilekliği

 

 


Zihinsel ve fiziksel performansımızı üst düzeyde tutmak, stres gibi olumsuz unsurlara karşı doğal bağışıklığımızı güçlendirmek ve daha zinde bir yaşam sürmek için, biyolojik dengemizi korumak zorundayız.

 

Her gün vücudumuzun biyolojik dengesi saatlerce karşısında oturduğumuz bilgisayar monitörleri, cep telefonları, duygusal stres ve baskı, tablet, televizyonlar ve trafik gibi unsurlar tarafından ciddi bir etkiye maruz kalmaktadır.

 

Diğer bir ifadeyle, her gün elektromanyetik akımlar ve doğal olmayan frekanslar tarafından tam anlamıyla bir bombardımana tutuluyoruz.

 

iRenew® Energy Balance System, insan enerji alanları üzerinde 20 yılı aşkın süre boyunca derinlemesine araştırmalar yaparak BioField (Biyo-alan) teknolojisini geliştiren bir kuantum fizikçisi tarafından tasarlanmıştır. 

 

Manyetik ya da hologram temelli enerji sistemlerinin aksine, iRenew® tescilli bir teknoloji olan ve bileziğin tamamını kaplayan “dalga teknolojisini” kullanmaktadır.

 

Her iRenew bileziğinde kullanılan bu devrimsel teknoloji ürünü dalga teknolojisi, insan enerji alanlarıyla temas kurduğu anda enerjinin yeniden yüklenmesine, denge ve güç kazanılmasına yardımcı olmaktadır. 

 

Bu tescilli teknoloji ve MFG süreci üzerinde şekillenen iRenew®, piyasadaki diğer ürünlere kıyasla (hologramlar, manyetik bilezikler vs.) enerjinin yeniden kazanılmasında ve dengenin sağlanmasında çok daha etkilidir. 

 

 

iRenew® Nasıl Çalışır? 

 

Doğadaki hemen her şeyin kendine ait bir enerjisi ve enerji alanı bulunur.

 

Bu enerjilerden yayılan frekansların bir kısmı vücudumuzu pozitif bir şekilde etkilerken, bir kısmının etkisi de negatif olur. 

 

iRenew®’in tescilli, nano-temelli Biofield teknolojisi ise vücudunuzun enerji alanıyla temasa girerek, dalga frekanslarının içindeki doğal ve faydalı frekanslarla etkileşime girmenizi sağlamaktadır.

 

Böylelikle, vücudunuzun tamamında enerji akışı geliştirilerek, biyolojik dengenin yeniden sağlanması, güç ve odaklanmanın yenilenmesi mümkün olur.

 

iRenew® teknolojisinin etkisi çeşitli klinik deneylerle test edilmiş ve onaylanmıştır. 

 

Biyo-Alan Ne Anlama Geliyor?

 

Biyo-alan ABD’deki sağlık enstitüleri tarafından yeni geliştirilen ve fizyolojik sınırımızı aşan enerji alanını açıklayan bir terimdir.

 

Benliğimizin ayrılmaz bir parçası olarak görülen biyo-alan, fiziksel benliğimizi, kimyasal tepkimeleri, duygusal dengemizi, zihinsel fonksiyonları, enerji sistemlerini ve hafızamızı koordine edip düzenleyen önemli bir konumdadır.

 

Diğer bir ifadeyle, biyo-alanınız dengesini yitirdiğinde, siz de dengenizi yitirmiş olursunuz. 

 

Kimler kullanıyor?

 

Boston Celtics oyuncusu Rajon Rondo, üç kez NBA şampiyonluğu yaşayan eski Los Angeles Lakers oyuncusu ve Kanadalı aktör Rick Fox, ABD'li Aktör Brandon Molale, ABD'li aktör ve müzisyen Creed Bratton, ABD'li aktris, moda tasarımcısı ve şarkı sözü yazarı Taryn Manning, Colorado çıkışlı alternatif rock müzik grubu üyeleri, aktör ve model Kellan Lutz, aktris Heather Matarazzo, Avustralyalı aktör Liam Hemsworth, İngiliz aktör Aiden Turner, ABD'li sosyete ve moda organizatörü, aktris Jessica Karen Szohr, video klip yapımcısı ve DJ Steve Porter, şarkıcı, söz yazarı, aktör ve yapımcı Nick Lachey, Amerikan Futbolu (NFL) Houston Texans oyuncusu Matthew Stephen Leinart, NFL oyuncuları Hank Baskett, Reggie Bush, Darnell Dockett ve Terrell Owens, eski NFL yıldızlarından Shannon Sharpe, beyzbol oyuncusu Doug Reinhardt, Model ve aktris Caroline D'Amore, Ukraynalı Dünyaca ünlü Dansçı Karina Smirnoff, iRenew'i bizzat deneyip test ederek günlük hayatlarına taşıdılar. 

 

NOT: iRenew denge bileklikleri sadece siyah ve beyaz renklidir.

Bütün ürünlerin silikon boyu 20 cm'dir.

Ürün tamamen kapalı blister ambalajın içindedir ve de ilk açan siz olacaksınız.

 

Nasıl Kullanılır?

 

iRenew bilekliklerin hepsi standart 20 cm boyundadır.

 

Bileğinize büyük gelirse ataç yardımı ile kilit mekanizmasını açıp bileğinizin boyuna göre makasla silikon kısmından kesip tekrar mekanizmanın ucundan sokarak dişli olan tırnağı sertçe bastırınız ve de kapandığından emin olunuz. 

 

 

iRenew Enerji Bilekliği Paket İçeriği 

 

1 adet iRenew enerji bilekliğienerji bilekligi toptan enerji bilekligi