Işıklı Duş Başlığı Su Tasarruflu Tazyikli - 37.90 TL

37.90
AYNI GÜN KARGO
Ürün Kodu: 24242401002
Marka:CIOA
Stok Adedi: 1739
+
AYNI GÜN KARGO
ORJİNAL ÜRÜN
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
DEĞİŞİM GARANTİSİ

09:00 - 18:00 Anlık Canlı Destek

05316753534

Ürün Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşabilirsiniz.

IŞIKLI DUŞ BAŞLIĞI SU TASARRUFLU TAZYİKLİ

Banyo keyfini aynı zamanda görsel bir şölene dönüştürmek için Işıklı Duş Başlığı Su Tasarruflu Tazyikli modeli beğeninize sunuyoruz.

Işıklı Duş Başlığı Su Tasarruflu Tazyikli modelin, tutma bölümünde 380 adet 0,2 mm. çapında mikro gözenek bulunmaktadır.

Bu sayede çok basınçlı su akışı sağlanmaktadır.

Şeffaf tutma bölümü sayesinde suyun akışını ve duş başlığının kirlendiğini rahatlıkla görebilir ve kirlendiği zaman temizleyebilirsiniz.

Işıklı Duş Başlığının, filtreleri sayesinde duş başlığı tıkanmaya karşı korunacağından uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Işıklı Duş Başlığı, farklı filtreleme tekniği ile suyu filtreler ve kir, pas, yosun ve klor gibi katkıları minimize edip, duşunuzu daha sağlıklı bir hale getirir.

Klor, yosun, kir, pas gibi zararlı maddelerden temizlenen su daha yumuşak olacağından, aldığınız duşun keyfi diğer sulara göre çok daha keyifli olacaktır.

Işıklı Duş Başlığının üzerinde bulunan su çıkış kanallarının olabildiğince küçük olmasından dolayı, su oldukça tazyikli şekilde akar.

Işıklı Duş Başlığının, ısıya göre suya vereceği ışık şöleni de keyfinize keyif katacak.

Tüm standart duş spiral hortumlarına uyumlu ve kolayca monte edileblir, tak ve çalıştır.

Hem siz, hem çocuklarınız için banyo yapmak daha keyifli bir hal alırken; ışıklı uyarısı sayesinde, sıcak suyu ya da soğuk suyu daha duşa girmeden anlayabileceksiniz.

Suyun sıcaklığına göre farklı renklerde yanarak hoş görüntüler oluşturan Işıklı Duş Başlığı, pil, batarya ya da elektriğe ihtiyaç duymaz, suyun akışından enerjisini alır ve ışığını verir.

Su sıcaklağını LED rengine göre kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

Aşırı sıcak ve soğuk sudan korunabilirsiniz.

 

Paket İçeriği

1 adet çok fonksiyonlu ışıklı duş başlığı