Kafa Feneri 3 Modlu

49,90 ₺159,90 ₺


KAFA FENERİ 3 MODLUKafa Feneri, kullanıcı dostu tasarımı ve yüksek performansıyla öne çıkar. 600 lüm..

Hareket Sensörlü Solar Lamba

199,90 ₺229,90 ₺


HAREKET SENSÖRLÜ SOLAR LAMBAÜrün Özellikleri12 W solar duvar lambası, 5 metreye kadar uzunlukta bir ..

Bisiklet Feneri Seti

29,90 ₺39,90 ₺


BİSİKLET FENER SETİÜrün Özellikleriİkili çift renkli led lamba kurbağa silikon ışık 3 kademeli bisi..

Led Çadır Lambası

99,90 ₺99,90 ₺


LED ÇADIR LAMBASIBoyut : 8 cm.Batarya : 3 adet AAA pil.Tür : Tek fonksiyon.Ek : Mıknatıs ve asma apa..

Mıknatıslı Şarjlı Çalışma Lambası

257,90 ₺429,90 ₺


MIKNATISLI ŞARJLI ÇALIŞMA LAMBASISMD Güçlü Led + 1 Parlak Led Ampül.Beyaz, Gün Işığı.Aydınlatma : 2 ..

Pilli Duvar Aydınlatma Lambası

80,90 ₺99,90 ₺


PİLLİ DUVAR AYDINLATMA LAMBASIPilli duvar aydınlatma feneri.4 adet 3 AAA pil ile çalışır.Mıknatıslıd..

Ledli Bisiklet Arka Stop İkaz Lambası

12,90 ₺19,90 ₺


LEDLİ BİSİKLET ARKA STOP İKAZ LAMBASI Ürün Özellikleri 5 adet kırmızı süper parlak LED lamba, g..

Sensörlü Solar Dış Mekan Lambası

80,00 ₺128,00 ₺


Sensörlü Solar Dış Mekan LambasıHAREKET SENSÖRLÜ SOLAR LED Bahçe balkon teras gibi dış mekanların..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Lamba ve Fener

Lamba ve Fener Çeşitleri

Yaz aylarının en vazgeçilmez aktivitesi hiç şüphesiz ki kamp yapmaktır. Kamp yapmak oldukça zorlu bir iştir, tam ekipmanla yapılması gereken bir aktivitedir. Kamp alanlarında ve dış mekanlarda kullanılmak üzere ihtiyaç dahili olan farklı malzemeler ve araç gereçler bulunur. Özellikle kamp gibi aktivitelerde herhangi bir elektriğe veya bir enerjiye ihtiyaç duymadan aydınlatma yapmak gerekir. Bir akü veya elektrik teçhizatı olmadan, kamp alanlarında veya diğer bölgelerde aydınlatma yapabilmek için üretilmiş olan lamba ve fenerler genellikle pil veya güneş enerjisi ile, daha önceden şarj edilerek kullanılabilirler. Sadece kamp yaparken değil dış mekanların da aydınlatılabilmesi için organize edilen lamba ve fenerler bulunmaktadır. Bahçe ve teras gibi outdoor alanlarda aydınlatma yapmak, elektrik kabloları çekmeden, özellikle büyük alanlarda fazla elektrik sarfiyatı yaratmadan aydınlatma yapmak hem ekonomik hem de işlevsel olacaktır. Bu amaçla üretilmiş solar aydınlatmalar hem estetik görünür hem de aradığınız dış mekan aydınlatmasına enerji sarfiyatı olmadan sağlayacaktır.

Şarjlı LED lamba ve Fenerler

Kamp alanlarında kullanılan aydınlatmalar genellikle önceden şarj edilen aydınlatmalar olmaktadır. Şarjlı LED lamba bunlara örnek gösterilebilecek, kolay taşınabilen, fonksiyonel, uzun süre şarj dayanımı ile kullanışlı bir ürün olma özelliğini taşımaktadır. Şarjlı led lambalar, kamp alanlarınızda gece boyunca sizi aydınlatacaktır. Herhangi bir ekstra enerji ihtiyaç duymanıza gerek kalmadan, elektrik ihtiyacı hissetmeden veya araba aküsünü kullanmadan kamp alanınızda aydınlatma yapmanızı sağlayacaktır. Kamp alanlarına gitmeye gerek duymadan herhangi bir noktada kamp yapabilmenizi sağlayacak aydınlatmayı şarjlı led lambalarla sağlayabilirsiniz. Şarjlı led lambalar kolay şarj olur uzun süre aydınlatma sağlar. İç mekanlarda veya dış mekanlarda elektrik kesintilerine karşı da kullanılabilir. Özel modları sayesinde elektrikler gittiğinde gerekli aydınlatmayı iç veya dış mekanlarda sağlayabilen fonksiyonel bir üründür.

Hareket sensörlü aydınlatmalar

Dış mekanlarda ve bahçelerde hareket sensörlü aydınlatmalar sıklıkla kullanırlar. Hareket sensörlü aydınlatmalar solar aydınlatmalardır ve herhangi bir elektrik ihtiyacı hissetmeden gece aydınlatmaları yapabilirsiniz. Hareket duyarlılığı sayesinde sürekli yanmayacak yalnızca hareket algıladığında aydınlatma sağlayacaktır. Yalnızca hareket duyarlılığı anında aydınlatma yapacağı için, enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Hareket sensörlü aydınlatmalar dış mekanlarda veya merdiven boşluklarında kullanmaktadırlar. Bahçeler içinde akıllıca bir seçim olan hareket sensörlü aydınlatmalar, gece boyu hareket halinde gerekli aydınlatmayı sağlamaktadır. Özellikle büyük mekanlarda, geniş bahçe alanlarında hareket sensörlü aydınlatmalar kurtarıcı bir malzemedir. Hareket sensörlü aydınlatmaları dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz. LED\'li veya şarjlı, solar veya pilli modelleri tercih edebilirsiniz.

Güneş enerjili kamp Lamba ve Fenerleri Satın Al

Güneş enerjisi elektrikten tasarruf etmek için bilinen en iyi yöntemlerden biridir. Kamp alanlarında genellikle elektrik bulunmayacağı için güneş enerjili aydınlatmalar işe yarar bir aydınlatma çeşidi olarak bilinmektedir. Güneş enerjili kamp fenerlerini çadıra veya bir ağaca bağlayarak günlerce gerekli aydınlatmayı sağlayabilirsiniz. Güneş enerjili kamp fenerleri yüksek aydınlatma veya düşük aydınlatma sağlayabilir, seçeceğiniz modele göre aydınlatma ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Tahtakale toptan olarak outdoor alanlarda ihtiyacınız olan LED’li, şarjlı, solar enerjili aydınlatmaları mekanlarınız için satın alabilirsiniz. Büyük mekanlarda kullanmak üzere çok sayıda outdoor lamba ve fenerlere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Stok sorunu yaşamadan dilediğiniz adette lamba ve fener satın alabilirsiniz. Dilediğiniz adetlerine yapacağınız satın alımlar, güvenli ödeme altyapısı ile, dilediğiniz adette stok garantisi ile ayağınıza geliyor. Tüm alışverişlerinizde kredi kartı ile ödeme, taksitli ödeme, güvenli ödeme altyapısı, yüksek sayıda stok garantisi, farklı ve ilginç modeller yer almaktadır. Kategorimiz altından tüm lamba fener çeşitlerini ve fiyatlarını gözlemleyebilirsiniz.

 İletişim