1 sayfa
Showing 1 to 9 of 10 (2 Pages)

Çadır

Outdoor ürünler bilhassa doğa sporu severler ve doğa ile iç içe yaşamaktan hoşlanan kişiler için özel olarak tasarlanan, genellikle doğal yaşama ayak uydurabilen ürünlerdir. Outdoor ürünler dış dünyaya karşı mukavemetli olan, doğal yaşam şartlarına dirençli ve nem, güneş, kar ve yağmur gibi doğal şartlara karşı dirençli malzemelerden üretilmelidir. Bir outdoor üründen en büyük beklenti doğal şartlara uygun olması ve doğal yaşam alanlarında kolay bozulmamasıdır. Her outdoor ürün özellikle arazi şartlarına da uygun üretilmelidir. Pek çok farklı outdoor ürünü doğaseverler tarafında satın alınıyor ve doğal yaşam alanlarında sıklıkla kullanılıyor. Outdoor ürünler dayanıklı ve kaliteli olması şart olan bir ürün grubu olduğu için satın alırken olabildiğince iyi markaları ve kalitesinden emin olduğunuz ürünleri seçmeniz şart haline geliyor.

Çadır Ürünleri Çeşitleri ve Fiyatları

Çadırlar bir outdoor üründür. Çadır kullanan kişiler bilir ki kısa hafta sonu tatillerinde trekking turlarında, doğa tatillerinde ve kısa kaçamaklarda çadırlar büyük bir kurtarıcıdır. Çadırlar doğal yaşam alanlarında portatif bir kapalı alan sunarlar. Yeni teknoloji ile üretilen ve geliştirilen çadırlarda dış ortamdan çadır içine girebilecek her türlü haşerat, soğuk hava, yağmur, kar, rüzgar gibi doğal olaylar engellenecek şekilde üretilmektedir. Çadırların temel amacı insanları bulundukları doğal ortamda tamamen izole etmektir. Dış dünya ile bağlantınız çadır sayesinde kesilir, uyumak, yemek yemek, dinlenmek ve diğer özel işleriniz kolaylaşır. Çadırlar ev konforunu sunamazlar belki fakat doğal yaşamda sağlanacak maksimum konforu size sunarak doğa ile iç içe bir tatil imkanını sunarlar. Çadırlar türlerine ve büyüklüklerine göre elektrik aksamlarına, aydınlatma düzeneklerine sahiptirler. Kamp alanlarında yapacağınız tatiller için özel bağlantılarını yaparak tatiliniz boyunca ihtiyaç duyduğunuz enerjiye sahip olursunuz. Tek başına çadır satın almak kamp tatilleri için yeterli değildir, kamp tatillerinde çadır içlerine yerleştirmek üzere ve çadırın konforunu tamamlamak üzere tasarlanan bir takım ek eşyalar bulunmaktadır. Bunların başında çadır içlerinde kullanılan şişme yataklardır. Gece boyu rahat uyuyabilmek ve yerden tasarruf edebilmek için kullanılan şişme yataklar kamp tatiliniz boyunca sizlere konforu sağlar. Şişme şezlonglar ise kamp tatili yaptığınız zamanlarda şezlong ihtiyacınızı konforlu bir biçimde gidererek şezlong arama ihtiyacınızı ortadan kaldırır, konforu bir biçimde güneşlenmenizi sağlar. Şişme şezlonglar küçük bir alanı kapladıkları için rahatlıkla her yere taşınabilmektedir. Katlanabilir tabureler, katlanabilir kamp masaları, katlanabilir kamp sandalyeleri, katlanabilir portatif şezlong güneşlikleri sizlere kamp alanlarında konforu sağlayarak tatilinizi daha keyifli hale getirirler. Aynı zamanda tüm bu katlanabilen ürünler aracınızda veya çantanızda küçük bir alanı kaplayacağından dilediğiniz her yere taşıyabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Kamp çadırları belli bir ebatta olmayıp birden fazla kişiyi alabilecek, seçeceğiniz ebata ve büyüklüğe göre çeşitlilik göstermektedir. Dilediğiniz boyda kamp çadırı satın alabilir, çift olarak veya ailenizle konforlu bir kamp tatili deneyimi de yaşayabilirsiniz. Son teknoloji ile üretilen çadırların hemen hemen hepsi otomatik kurulumlu olup ekstra güç sarf etmeyi gerektirmez. Talimatlara uygun bir biçimde kurulduğu takdirde tatiliniz boyunca bozulmadan aldığı şekli koruyabilmektedir.

Çadır Ürünleri Satın Al

Kamp çadırları, portatif masa sandalye ve güneşlikler, şişme şezlonglar için doğru yerdesiniz. Dilerseniz toptan olarak siparişler vererek mağazalarınızda alternatif ürünler sunabilir, dilerseniz kişisel ihtiyaçlarınız için bizleri tercih edebilirsiniz. tüm kamp ve doğa tatilleri için gerekli olan ürün seçeneklerini kategorimiz altında bulabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz birinci sınıf ve en kaliteli malzemelerden üretilmiş olup en uygun fiyat garantisi, kolay ödeme seçenekleri ve toptan alışveriş imkanı ile sunulmaktadır. 

 Sipariş