Peteknem Hava Nemlendirici Suluk

5.90 6.49
AYNI GÜN KARGO
Ürün Kodu:
Marka:RTMA
Stok Adedi: 0
+
AYNI GÜN KARGO
ORJİNAL ÜRÜN
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
DEĞİŞİM GARANTİSİ

09:00 - 18:00 Anlık Canlı Destek

05316753534

Ürün Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşabilirsiniz.

PETEKNEM HAVA NEMLENDİRİCİ SULUK

 

 

Kış hastalıklarının artmasına ve daha ağır seyretmesine yol açan hava kurumasına karşı en pratik ve ekonomik çözüm, Peteknem Hava Nemlendirici Suluk.


Kalorifer peteklerinin olduğu evlerdeki ortak sorun olan hava kuramasına karşı en etkin, sağlıklı ve ekonomik çözüm, Peteknem Hava Nemlendirici Suluk.


Bir Türk tasarımcısı sayesinde özel olarak yüksek kalitede tasarlanan bu ürün, muadili birçok üründen daha sağlıklı, daha teknik ve daha işlevsel.

 

Üstelik su konulan hazneye, ısının en hızlı ve dengeli bir biçimde ulaşmasını sağlamak için tasarlanmış metal iletkenler ısıyı doğrudan temas ettikleri peteklerden suya iletiyorlar !


Yeni nesil ve eski nesilden hemen hemen bütün peteklerle uyumlu.


Çocuk odaları, astım ve benzeri hastaların olduğu odalarda kullanılması oldukça faydalı olan bir ürün, Peteknem Hava Nemlendirici Suluk.
 

Kalorifer petekleri oda içerisindeki nemi kurutur.

 

Peteknem Hava Nemlendirici Suluk, peteğinizin sıcaklığıyla içersindeki suyu buharlaştırarak evinizdeki nemi muhteviyatı ve iletkenliğindeki hassasiyet ile dengede tutar ve odanızın daha sağlıklı ve yaşanır bir hale gelmesini sağlar.


 
Ürün altında bulunan ve su ile de temas eden paslanmaz metal tablalar, peteknem içerisindeki suyun daha hızlı bir şekilde ısınmasını sağlar.

 

Ayrıca, Peteknem Hava Nemlendirici Suluk, altındaki hareketli çentik sayesinde, farklı aralıklardaki peteklerde de sağlam durmasını sağlar.
 


Peteknem Hava Nemlendirici Suluk, doğalgaz veya katı yakıtla ısınması sağlanan bina ve kapalı alanlarda ısınmayla havadaki nem oranının düşmesini önlemek ve odanın nem dengesini sağlamak amacıyla, kaloriferler üzerine yerleştirdiğimiz iletkenliği yüksek, özel buharlaştırıcı su hazneleridir.

 

Ana işlevi, oda sıcaklığının artmasına oranla havayı sağlıklı bir şekilde nemlendirmektir.

 

 

Peteknem Hava Nemlendirici Suluk Ürün Özellikleri

 

Alüminyum ve plastikten mamül.

 

Oda içerisindeki havayı sıcaklığın artışı ile komplike olarak aynı orantıda nemlendirir.

 

Yeni nesil ve eski nesil hemen hemen bütün petekler ile uyumludur.

 

Yerli üründür.

 

 

Peteknem Hava Nemlendirici Suluk Paket İçeriği

 

1 adet peteknem hava nemlendirici suluk