RFID Korumalı Güvenli Cüzdan

19.00 20.90
AYNI GÜN KARGO
Ürün Kodu: 24242405621
Marka:TOSH
Stok Adedi: 0
+
AYNI GÜN KARGO
ORJİNAL ÜRÜN
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
DEĞİŞİM GARANTİSİ

09:00 - 18:00 Anlık Canlı Destek

05316753534

Ürün Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşabilirsiniz.

RFID KORUMALI GÜVENLİ CÜZDAN

 

 

RFID özellikli kredi kartları, yaydığı radyo dalgaları ile temassız işlem yapmanızı sağlar, evet buraya kadar teknolojinin getirdiği artılar güzel fakat bu durum bir güvenlik açığını da ortaya çıkarıyor.

 

RFID teknolojisi günümüzde birçok alanda kullanılmakta ve kullanımı da sürekli artmaktadır, kredi kartları, banka kartları, yeni kimlik kartları, otel odası anahtarları, pasaportlar, ehliyetler hatta güvenlik kartlarında bile bu teknolojiye rastlamak mümkündür.

 

Eğer kartlarınızı, sürücü belgenizi, kimlik kartınızı, pasaportunuzu, sıradan ve bilindik cüzdanlarda taşıyorsanız olası bir risk altındasınız dersek hata etmiş olmayız.

 

Bilgilerinize ya da paralarınıza ulaşmak isteyen bir elektronik hırsızın amacına ulaşabilmesi için kopyalama cihazı ile size birkaç saniye yakın durması yeterlidir.

 

RFID çipli bir kartın kopyalanabilmesi için, bir cep telefonu yazılımı ya da kolayca yapılan bir kart okuyucu yeterlidir.

 

Bunlardan birine sahip elektronik hırsız, yanınızdan geçerken, ya da kısa bir süre yanınızda durarak, kartlarınızı, kimlik bilgilerinizi ve banka kartlarınızın datalarını ele geçirip bütün bilgilerinizi kopyalayabilir.

 

RFID Korumalı Güvenli Cüzdan, içerisinde bulunan yansıtıcı plaka sayesinde elektronik hırsızlara karşı bütün bilgilerinizi korur ve hırsızı eli boş gönderir.

 

RFID Korumalı Güvenli Cüzdan, bilgilerinizi korurken, estetik görüntüsü ile de beğeninizi oldukça fazla kazanacak.

 

RFID Korumalı Güvenli Cüzdan 36 adet kart saklama kapasitesine sahip olup, 2 adet de şeffaf bölmeye sahiptir.

 

İnce tasarımı ile taşınabilirliği oldukça kolay olan RFID Korumalı Güvenli Cüzdan, diğer cüzdanlara nazaran daha ince bir görüntüye sahip olup, arka ya da yan cebinizde taşırken, rahatsız edici bir durum oluşturmaz.

 

 

RFID Korumalı Güvenli Cüzdan Ürün Özellikleri

 

Kişisel bilgi ve banka hesaplarınızı elektronik hırsızlara karşı korur, kopyalanmalarına izin vermez.

 

36 adet kart gözü vardır.

 

2 adet şeffaf bölmeye sahiptir.

 

Hafif ve ince bir yapıya sahiptir.

 

 

RFID Korumalı Güvenli Cüzdan Paket İçeriği

 

1 adet rfid korumalı güvenli cüzdan