Küçük Oval Piknik Sepeti

66,90 ₺99,90 ₺


KÜÇÜK OVAL PİKNİK SEPETİA kalite plastik malzemeden üretilmiştir.Rahat ve Kullanışlıdır.Ürün Ölçüler..

Smart Büyük Oval Piknik Sepeti

84,90 ₺99,90 ₺


SMART BÜYÜK OVAL PİKNİK SEPETİ A kalite plastik malzemeden üretilmiştir.Rahat ve Kullanışlıdır...

Desenli Piknik Sepeti

54,90 ₺79,90 ₺


DESENLİ PİKNİK SEPETİÜrünümüz  plastikten üretilmiştir.Rahat ve kullanışlıdır.Ürün Ölçüleri :&..

Şarjlı Bisiklet Kafa Feneri 3000 Lümen

299,90 ₺329,90 ₺


ŞARJLI BİSİKLET KAFA FENERİ 3000 LÜMENYüksek kaliteli led lamba.Şarj edilebilir batarya.Araç ve elek..

Zoomlu Tüfek Feneri Seti

285,90 ₺300,90 ₺


ZOOMLU TÜFEK FENERİ SETİTetik kablolu, ultra parlak aydınlatmalı tüfek feneri.800 metre uzun aydınl..

Ultraviyole El Feneri

66,90 ₺79,90 ₺


ULTRAVİYOLE EL FENERİ Uygulama alanları;Cihazlar.Sterilizasyon.Mürekkep kürü.Metal çatlaklarını..

Bisiklet Çakar Lamba Işık

79,90 ₺119,90 ₺


BİSİKLET ÇAKAR LAMBA IŞIK 2 x AAA pil ile çalışır.Piller dahil değildir.Polis ışığı gibi yanar ..

Mini El Feneri

22,90 ₺49,90 ₺


MİNİ EL FENERİYüksek led teknolojisine sahiptir.3 AAA pil ile çalışmaktadır.Günlük ve Askeri Kullanı..

Kafa Feneri Şarjlı 200 Metre Menzilli

217,90 ₺221,90 ₺


ŞARJLI KAFA FENERİ 200 METRE MENZİLElektrik ve araç sarjlıdır.200 metre net menzil mevcuttur.5 sa..

Kredi Kartı Seklinde Bıçak Cardsharp

10,00 ₺13,00 ₺


Kredi Kartı Seklinde Bıçak CardsharpCARDSHARP KREDİ KARTI ŞEKLİNDE BIÇAK  Kredi Kartı Şeklin..

Cardsharp Kredi Kartı Şeklinde Bıçak Kutusuz

10,00 ₺13,00 ₺


 Cardsharp Kredi Kartı Şeklinde Bıçak Kutusuz Kredi Kartı Şeklinde Bıçak Cardsharp, yeni ta..

Gösterilen: 1 ile 42 arası, toplam: 42 (1 Sayfa)
Kamp El Aletleri

Kamp El Aletleri

Outdoor kategorisinde en başta gelen ürünlerden biri de el aletleridirEl aletleri kamp bölgelerinde, doğa yürüyüşlerinde, avcılıkta, trekking esnasında en fazla işe yarayan ve gerekli olan ürünlerdir. Kamp el aletleri pek çok farklı işleve sahip, basit ve kullanışlı ama aynı zamanda sağlam ürünlerdir. Kamp yapanlar ve doğal yaşam alanlarına sık sık gidip gelenler için bir çeşit kamp el aletleri koleksiyonu olmazsa olmaz bir faktördür. El aletlerinin pek çok farklı amaç ile kullanılması, farklı işlevleri olması, doğal yaşam alanlarında hayat kurtaran parçalar olması gereklidir. Doğa sporlarında pek çok insanın en çok yöneldiği alan kampçılıktır. Konaklama ihtiyacının doğal hayatın içerisinde yapılabilmesi, kamp alanlarında veya doğada konaklayabilmek için farklı aletlerin ihtiyaç haline gelmesi ile bir ihtiyaç sirkülasyonu oluşmaktadır.

Kamp malzemeleri ve kamp aksesuarları

Kamp malzemeleri kampçılık ve doğal alanlarda yaşam esnasında kullanılan el aletlerinden oluşmaktadır. Kampçılık esnasında kullanılan el aletleri ateş yakmak, odun kesmek, yemek yeme veya içecek hazırlama esnasında gaz yardımı ile yakılan ocaklar, mangallar, piknik örtüleri, dürbün veya fener, avcılıkla alakalı bıçak ve benzeri ekipmanlar, aydınlatma ekipmanları, el fenerleri gibi ürünler sıklıkla kullanılan ekipmanlar arasında yer almaktadır. Kampçılık esnasında kullanılan bu ekipmanları aynı zamanda uzun av seyahatlerinde de kullanabilirsiniz ve birer ihtiyaçtır. Kampçılık ve doğal yaşamda en sık çakı ve bıçaklara ihtiyaç duyulmaktadır. Bazı çakı ve bıçaklar oldukça fonksiyonel ürünlerdir. Bu ürünleri pek çok farklı amaçla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kamp çadırı kurarken, yemek pişirirken, avlanırken veya vahşi yaşamdan korunabilmek için farklı amaçlarla kullanılan bıçak ve çakılardan faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda outdoor yaşamda barınma ihtiyaçlarına da ihtiyacınız olacaktır. Outdoor gezileriniz gündelik ise aracınızda mutlaka bulunması gereken piknik örtüleri, paslamaz çelik termoslar gündelik gezilerinizi kurtaracak ürünler arasında yer almaktadır. En sık satın alınan ve en çok kullanılan kamp el aletleri ürünlerine kategorimiz altından ulaşabilirsiniz.

El Aletleri Çeşitleri ve Fiyatları

Kampçılıkla uğraşırken veya outdoor seyahate çıkarken ufak bir kamp çantası yapılması ve bu çanta ile seyahate gidilmesi, öncesinde çantaya konulacakların belirlenmesi çok önemlidir. Bu sayede seyahate çıkmadan önce hiçbir malzemenin veya el aletinin unutulmamasını sağlayabilirsiniz. Bir kamp çantasında el tipi aletlerin bulunması, çakı veya bıçak gibi kesici bir aletin bulunması önemlidir. Balık tutmayı seviyorsanız kalem şeklinde oltalarda gününüzü kurtaracaktır. Katlanabilir portatif kürekler kamp alanlarında ihtiyacınız olacak bir üründür. Çayınızı demleyebilmek için jel yakıtlı piknik tipi ocaklar kamp çantanıza sığabilecek büyüklükte ürünlerdir. Solar kamp fenerleri güneş enerjisi ile çalıştığından pil ihtiyacı olmaksızın kullanılabileceği gibi, pille çalışan led fenerler bir kamp çantasının olmazsa olmaz malzemeleri arasında yer alır. El pompaları ise çadır içlerinde kullandığınız portatif yataklarınızı ve koltuklarınızı şişirebilmeniz için büyük bir kolaylıktır.

El Aletleri Satın Al

Outdoor kamp el aletleri satışını yapan bir işletme iseniz ve fonksiyonel ürün satışlarına ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Tahtakale toptan olarak sizler ve kampsever müşterileriniz için birbirinden fonksiyonel ürünlere sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz adetlerde sipariş verebilir, stok sorunu yaşamadan istediğiniz adetlerde ürün satın alabilirsiniz. En kullanışlı, en fonksiyonel, en ilgi çekici ve kolay kullanım özelliğine sahip kamp el aletleri ürünlerin e ulaşabilmek, satın alabilmek mümkün. Kredi kartı ile alışveriş, kredi kartına taksitlendirme, orijinal ve en kaliteli ürün çeşitliliği sayesinde kolay ve konforlu bir alışveriş imkanını ayağınıza getirdik. Tüm satın alımlarınız özenle paketlenerek anlaşmalı kargo şirketleri aracılığı ile adresinize kadar teslim edilmektedir.

 İletişim