Bak Ve Bul Oyunu

79,90 ₺149,90 ₺


BAK VE BUL OYUNU"Bak ve Bul" olarak da adlandırılan bu oyun, 3 yaş ve üzeri çocukların bağlantısal d..

Mutlu Kelime Öğrenme Kutusu

149,90 ₺249,90 ₺


MUTLU KELİME ÖĞRENME KUTUSUBu eğlenceli set, çocukların alfabeyi nesneler ve sözcüklerle öğrenmeleri..

Eğitici Şekiller Oyunu

99,90 ₺189,90 ₺


EĞİTİCİ ŞEKİLLERKutu içeriği, 7 farklı renkte 40 adet geometrik şekil, 50 adet soru kartı, özel uçlu..

Ahşap Hızlı Bloklar Oyunu

99,90 ₺189,90 ₺


AHŞAP HIZLI BLOKLAR OYUNUHızlı Bloklar, 3 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış eğitici bir ahşap o..

Ahşap Corridor Plus Oyunu

99,90 ₺229,90 ₺


AHŞAP CORRIDOR PLUS OYUNUCorridor Plus Oyunu, oldukça basit kurallara sahip bir akıl ve zeka oy..

Corridor Plus Oyunu

99,90 ₺179,90 ₺


CORRIDOR PLUS OYUNUCorridor Plus Oyunu, oldukça basit kurallara sahip bir akıl ve zeka oyunudur. Oyu..

Konuş Bakalım Kutu Oyunu

249,90 ₺329,90 ₺


KONUŞ BAKALIM KUTU OYUNUKonuş Bakalım Oyunu, amacı üzerinde yazanı doğru tahmin ettiğiniz kartları s..

Tako Boru Oyunu 72 Parça

119,90 ₺189,90 ₺


TAKO BORU OYUNU 72 PARÇATako Boru Oyunu, 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun bir üründür ve 72 parçad..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Kutu Oyunları

Kutu Oyunları Çeşitleri

Oyunlar hem küçüklerin, hem de büyüklerin ilgi duyacağı çeşitliliğe sahiptir. Küçükler ve büyükler için özel olarak üretilmiş olan kutu oyunları ailecek hoş vakit geçirebileceğiniz türden oyunlardır, zeka gelişimine katkıda bulunurlar, boş vakitlerinizi kaliteli bir biçimde doldurmanıza olanak sağlarlar. Zeka oyunları statüsünde yer alan kutu oyunları oldukça zevkli bir hobi çeşididir, evde ailenizle, dostlarınızla, sevdiklerinizle grup halinde oynayabileceğiniz oyunlar arasında yer alırlar. Kutu oyunları yaş gruplarına özel veya ilk okul çağındaki çocuklardan yetişkinlere kadar ortak olarak oynanabilecek şekilde tasarlanırlar. Hem eğitici, hem öğretici, hem zeka gelişimine katkıda bulunan kutu oyunları sayesinde şık bir zaman dilimini ailenize ve kendinize hediye edebilirsiniz.

Kutu Oyunları yetişkin

Yetişkinler için özel olarak üretilen kutu oyunları arkadaşlarınızla ve ailenizle geçireceğiniz özel zamanları gereksiz elektronik aletlerden uzak tutarak kaliteli bir zaman geçirmeniz için hazırlanmaktadırlar. Yetişkinler için kutu oyunları kategorilerinde en çok tercih edilenler arasında monopoly, satranç, jenga gibi oyunlar yer almaktadır. Tüm yetişkin kutu oyunları içeriğinde herhangi bir yaş sınırı yok ise çocuklarla da oynanabilmektedir. Bu sayede tüm ailenin dahil olabileceği ve birlikte hoş zaman geçirebileceğiniz bir aktivite yaratılmaktadır. Yetişkin kutu oyunlarında oyuna birden fazla kişi dahil olabilmektedir. Bu sebeple grup olarak dilediğiniz oyunu oynayabilir, arkadaş toplantılarını zevkli hale getirebilirsiniz. Şayet yetişkinler için kutu oyunları konusunda çeşitlilik arıyorsanız doğru adrestesiniz, Tahtakale toptan olarak yetişkinlere özel farklı kutu oyunları ile çeşitli aktiviteler oluşturmanıza olanak sağlamaktayız. Toptan ticaret anlayışımızla hobi dükkanlarınıza oyun çeşitliliği sunarak müşteri portföyünüzü de maksimize etmeyi amaçlıyoruz.

Kutu Oyunları zeka

Zeka gelişimi için yadsınamaz bir katkısı olan kutu oyunları özellikle belli bir yaş aralığındaki çocuklar için çok gerekli, evde ve okulda kalan boş zamanlar için motor zekaya büyük katkısı olan oyunlar arasında yer almaktadır. Zeka alanında üretilmiş olan kutu oyunları oynayan herkesin unutma, konsantrasyon ve odaklanma sorunlarını çözmede katkı sağlayacak türden ürünlerdir. Yüksek oranda zeka gelişimine katkı sağlarlar. Aynı zamanda belli bir yaştan sonra yapılması lüzumlu olan zeka antremanlarına katkı sağlamaktadırlar. Zeka alanında üretilmiş olan kutu oyunları çocuklar için ayrı, yetişkinler için ayrı olarak hazırlanmaktadırlar. İlgi alanlarına göre çeşitlilik gösterirler, birer hobi haline gelirler. Zeka gelişimi için hazırlanan kutu oyunları arasında en sık tercih edilenler puzzle ve maketlerdir. Puzzle özellikle yetişkinlerin tekil olarak kutu oyunları arasında zeka gelişimine katkı sağlamak, unutkanlığı azaltmak ve görsel zekayı desteklemek için oynadığı bir oyundur. Zekaya katkıda bulunabilmek için satın alınabilecek kutu oyunları arasında bulunan maketler ise tıpkı puzzlelar gibi zevkle oynanan ve sonuç olarak ortaya şık bir dekoratif ürün çıkarmanızı hedefleyen kutu oyunları arasında yer almaktadır. Tahtakale toptan olarak zeka alanındaki kutu oyunlarını sizler için hem yetişkin kategorisinde hem de çocuk kategorisinde bir araya getiriyoruz. Hem çocuklarınızın hem de kişisel zekanızın desteklenmesinde kutu oyunlarını tercih edebilir, toptan alışveriş imkanı ile oyuncak dükkanlarınızda, kitabevlerinizde kutu oyunlarını müşterileriniz için satışa sunabilirsiniz.

Tahtakale toptan olarak kutu oyunları kategorisinde onlarca farklı çeşitle, hem yetişkinler hemde çocuklar için farklı oyun çeşitleri ile karşınıza çıkıyoruz. Stok problemi yaşamadan dilediğiniz adette kutu oyunu siparişi verebilir, uygun fiyatlarla kutu oyunu satın alabilir, dilerseniz ailenizle şık bir zaman dilimi geçirmek için kullanabilir, dilerseniz mağazalarınız için ürün çeşitliliğini artırabilirsiniz. Taksitli alışveriş seçeneklerimiz, özenli paketleme ve kısa sürede teslimat seçeneklerimizle keyifli bir alışveriş sizleri bekliyor. 

 İletişim