34 sayfa
Showing 1 to 9 of 10 (2 Pages)

KLASİK PARTİ MALZEMELERİ

Partiler pek çok farklı sebeplerle organize edilirler. Yeni bir iş için, yeni bir teklif için, doğum günleri için, hafta sonları eğlenmek için, düğün yapılmayan nikahlardan sonra, evlilik yıl dönümlerinde parti verilebilir. Parti verebilmek için bulunacak bahane çoktur, pek çok farklı sebeple bir partiyi vermek mümkündür. Parti vermek isterseniz ve hangi temada olursa olsun yapmanız gereken pek çok şey var. Parti mekanının süslenmesi ilk kural. Dilerseniz evde, dilerseniz dışarıda parti vermek mümkün. Temel kural ise partiyi nasıl organize edeceğiniz. Parti organizasyonu yapmak kolay bir iş değil elbette, hem zaman hem de maddi güç isteyen bir süreç. Şayet bir parti organizasyonu yapmak istiyorsanız önceliğiniz parti konseptinde seçenekler üretmek olmalı. Hangi sebeple parti vereceğinizi de cebe atarak parti malzemeleri satın almalı, partinize uygun süslemeler ve eğer gerekiyorsa aksesuarlar ve kostümler seçmelisiniz. Partiler için pek çok farklı konseptte malzeme bulmak mümkün fakat klasik parti malzemeleri ile tüm konseptlere uygun partiler verebilirsiniz. Klasik parti malzemeleri her partide kullanılabilecek ürünler arasında yer almaktadır. Hangi sebeple parti verecek olursanız olun klasik parti malzemeleri sayesinde gerek evde, gerek dışarıda parti verebilir, arkadaşlarınızı veya ailenizi şaşırtabilirsiniz.

Klasik Parti Malzemeleri Çeşitleri ve Fiyatları

Klasik parti malzemeleri arasında en revaçta olan ürünlerden biri peruklardır. Fakat bahsettiğimiz peruklar klasik peruklardan ziyade daha gösterişli ve farklı renklerde satışa sunulan ürünlerden oluşmaktadır. Parti perukları genellikle kostümlerle beraber kullanılmakta olan ürünlerdir. Parti perukları klasik saç renklerinin dışında renklere sahip peruklardır. Partilerde son yıllarda sıklıkla kullanılmaya başlanan klasik ürünlerden bir diğeri ise dövmelerdir. Parti dövmeleri genellikle bekarlığa veda partileri, düğünler, ve bir çiftin nikahtan sonra verdikleri partilerde kullanılırlar. Parti dövmeleri pek çok renkte tasarlanabilir. Tırnaklar için ve daha ziyade el bileklerine uygulamak üzere tasarlanmışlardır. Parti dövmeleri kalıcı değildir, yıkandığı zaman tamamen silinmektedir. Venedik maskeleri yalnızca gözü kapatacak biçimde tasarlanmış olan bir maskedir. Süslü, tarz ve farklı bir görüntüsü olan Venedik maskeleri maskeli balolarda, kıyafet balolarında veya arkadaşlar arasında yapılan partilerde kullanılırlar. Pasta süsleri ise klasik parti malzemelerinin başında yer alan bir süsleme çeşididir. Pasta süsleri genellikle bir temaya bağlı olarak tasarlanmaktadır. Bir doğum günü, bir evlilik yıldönümü veya bir düğün konseptinde belli yazılar içeren, belli rakamlar içeren bu süslemeler metal, karton veya mum şeklinde tasarlanabilmektedir. Pastalarda şık bir görüntü yaratan ürünler arasında yer almaktadır. Tavan süsleri özellikle masa tasarımlarında sıkça karşımıza çıkan bir üründür. Tavanlara bant veya askı yardımı ile monte edilen bu ürünler masa arkası dekorasyonunda kullanabileceğiniz, farklı temalarda şık bir üründür. Ağır olmadığı için pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilirler. Süslemeli masa örtüleri, renkli, farklı tasarımlardaki servis peçeteleri, plastik veya karton tabaklar, parti balonları gibi ürünler her partinin vazgeçilmez, olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alan diğer parti malzemeleridir. Parti vermek istediğiniz zamanlarda en çok dikkat etmeniz gereken süslemelerin tamamını klasik parti malzemeleri kategorimiz altından temin edebilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Klasik Parti Malzemeleri Satın Al

Tahtakale toptan olarak organizasyon şirketlerine, organizasyon ve parti malzemeleri dükkanlarına, kişisel parti düzenleyecek kişilere toptan olarak parti malzemeleri sağlamaktayız. Yapacağınız tüm alışverişlerde stok sorunu olmadan alışveriş yapabilir, dilediğiniz üründen dilediğiniz adetlerde satın alabilirsiniz. tüm parti malzemelerimiz birinci sınıf ürünlerden olup özenle paketlenerek tarafınıza teslim edilmekte ve kolay ödeme imkanları ile taksitli alışveriş avantajından faydalanarak keyifli bir alışveriş yapmanıza olanak sağlıyoruz. 

 Sipariş