Çarklı Masa Saati

867,86 ₺836,87 ₺


Çarklı Masa SaatiÜrün ÖzellikleriMasa Saati Roma Rakamlı Köstek modelidir.Tamamı metal malzemeden ür..

Sarkaçlı Yuvarlak Duvar Saati

797,27 ₺690,90 ₺


SARKAÇLI YUVARLAK DUVAR SAATİ Ürün Özellikleri Duvar saati ferforje desenli sarkaçlı modelidir. ..

Champ Elysees Hareketli Duvar Saati

2.448,05 ₺2.120,00 ₺


CHAMP ELYSEES HAREKETLİ DUVAR SAATİ Ürün Özellikleri Duvar Saati Kol Saati modelidir. Metal ve..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Saat

Promosyon Saat Modelleri

Saatler hem aksesuar olarak sıklıkla tercih edilen, hem de ev dekorasyonunda çokça karşımıza çıkan bir zaman belirleme ürünüdür. Saatler yüzyıllardan beri insanların zamanı belirleyebilmesi için kullanılırlar ve farklı çeşitleri vardır. Saatlerin kullanım alanları geniştir ve özellikle hediye eşya çeşitliliği konusunda sıklıkla kullanılırlar, bir evin hemen hemen her odasında, bir iş yerinin hemen hemen her ofisinde bir saat bulunur. Bu kadar sık saat kullanılması promosyon vermek isteyen şirketlerin hem evlerde hem de iş yerlerinde kullanılmak üzere promosyon saat seçmeleri şirket markalarının sessiz reklamı açısından kıymetli bir tercihtir. Bir promosyon seçimi yaparken en önemli etkenlerden biri şüphesiz ki seçilen eşyanın kullanılma sıklığıdır. Sıklıkla kullanılan bir eşyayı promosyon olarak seçmek hem ulaştırılan kişilerde sıklıkla kullanılmasına yönelik bir çalışma olacak, hem de bir ortamdaki ihtiyaç ürünü karşılanmış olacaktır. Bu da şirketlerin müşteri memnuniyetini ve tercih edilebilirliğini artıracak bir hareket olacaktır.

Firma Logolu Promosyon Saat

Duvar saatleri saatler arasında en sık tercih edilen ürünlerden biridir. Duvar saatlerini seçerken en önemlisi saatin uzaktan ve belirgin bir şekilde görülebilmesi, saati doğru gösterebilmesi ve kaliteli bir ürün olmasıdır. Firmalar promosyon ihtiyaçlarında duvar saatlerini sıkça tercih ederler. hem maliyetli bir görüntüsü vardır, hem de kesinlikle kullanılacak ürünlerden biridir. Promosyon duvar saati yaptırmak ucuz ve kolaydır. Seçeceğiniz, şirket logonuzun sığabileceği bir boş alanı bulunan, kaliteli ve uygun fiyatlı şık bir duvar saatine kolaylıkla yaptıracağınız baskılarla şirketinizin reklamını promosyon bir ürün aracısı haline getirebilirsiniz. Promosyon duvar saatleri klasik bir duvar saati ile hemen hemen aynı tip ve ebatta üretilmektedir, dilerseniz daha özel kişiler için daha özel promosyon duvar saatleri de tercih edebilirsiniz. Promosyon duvar saati seçiminiz tamamen sizin zevkinize ve seçiminize bağlı bir kalitede ve duruşta olacaktır, özel olarak seçmek zorunda olduğunuz bir promosyon duvar saati modeline gerek bulunmamaktadır.

Toptan Promosyon Saat Satın Al

Promosyon saat çeşitleri genellikle toptan temin edilen ürünlerdir. Toptan temin edilmeleri sebebiyle daha uygun bir fiyat sirkülasyonu önemli bir konudur. Toptan promosyon saatler her çeşitte olabilir, kol saati, masa saati, kum saati, güneş saati, duvar saati gibi farklı seçenekler elde edebilir, dilediğiniz çeşidi seçerek müşterilerinize veya şirket çevrenize hediyelik eşya olarak verebilirsiniz. Promosyon saatler genellikle yılbaşı, özel günler veya kuruluş günleri gibi günlerde müşterilere armağan edilirler. Toptan promosyon saatleri bilhassa çok sayıda temin edebilmek, işyeri ölçeğinize göre büyük stoklarla satın alabilme garantisi ile hareket edebilmek önemlidir. Promosyon verilecek bir ürün eğer şirket logoları ile baskıya alınacaksa özellikle aynı çeşitte olması önemlidir. Bu yüzden stok sorunu olmadan alışveriş yapabilmekte önemlidir. Promosyon saatleri ister yüksek kalitede bir üründen yana isterseniz basit modellerden yana tercih edebilir ve satın alabilirsiniz. aklınızda herhangi bir renk veya model yoksa bol çeşitliliğe sahip promosyon saat kategorimizden sizin için ve şirketiniz için en uygun promosyon saati görebilir ve dilediğiniz adetlerde satın alabilirsiniz.

Tahtakale toptan olarak promosyon saat ihtiyaçlarınızda dilediğiniz adetlerde ürün satın alabilme imkanını ayağınıza getiriyoruz. Dilerseniz şirketiniz için promosyon saat satın alabilir, dilerseniz promosyon ürün satışı yapan işyerlerinizde alternatif olarak sunabileceğiniz ürün çeşitliliğini oluşturabilirsiniz. Yapacağınız tüm alışverişlerde kolay ödeme imkanı, taksitli alışveriş seçenekleri ve kredi kartı ile ödeme yapabilme imkanları sayesinde konforlu bir alışveriş olanağı sunuyoruz. Tüm alışverişleriniz hızlı ve güvenli kargolama sistemimiz ile ayağınıza kadar geliyor.
 İletişim