Yağmurluk

Yağmurluk

Bazı günler özel olarak dışarı çıkmamız gerekebilir, hava şartları her ne olursa olsun herhangi bir işimizi halletmemiz gerekebilir. Böyle zamanlarda hiç istemesek bile evden dışarıya adım atmak zorunda kalabiliriz. Özellikle yağmurlu günlerde şemsiye taşımak zorunda kalabilir, kıyafetimize uygun olmasa bile mecburen taşımak zorunda kalabiliriz. Hatta çoğunlukla şemsiyeler tüm giysilerimizi korumayabilecektir. Böyle durumlarda havanın olumsuz şartlarından etkilenmemek neredeyse imkansız hale gelecektir. Bunu engellemenin pek çok yolu olduğu gibi kolay taşıyabileceğimiz, çantamıza veya cebimize hemen sığabilecek, tüm kıyafetlerimizi koruyabilecek kaliteli ve sağlam bir ekipman vardır, yağmurluklar. Yağmurluklar genellikle şeffaftır ve farklı renklerde üretilebilirler. Bir yağmurluğu defalarca kullanabileceğimiz gibi tek kullanımlık olanlardan seçerek kullan at şeklinde de temin edebiliriz.

Yağmurluklar hem çocuklar hem de yetişkinler için özel olarak üretilmektedir. Her boyutta bulabilmek mümkün olan ürünler arasında yer almaktadır. Bir yağmurluğu satın alırken ihtiyacınıza yönelik olan çeşidini yer almanız önemlidir. Mesela uzun boyluysanız boyutunu buna göre seçmeli veya kilolu veya zayıf iseniz bedenini buna göre ayarlamalısınız. Yağmurluklar genel olarak üretildikleri bedenlerde pek çok farklı bedene uyumludurlar. Bu sebeple tek bir yağmurluk aldığınız zaman yıllar boyunca sizinle yol arkadaşlığı yapacaktır. Üstelik farklı renk çeşitleri sayesinde uzun yıllar boyunca yağmurluğunuzu severek kullanabilirsiniz. Yağmurluklar en beğenilen türleri ile toplu olarak satın alınarak ailecek kullanılabilir, büyük organizasyonlarda, dış mekanlarda yapılan kutlamalarda, yağmur yağacağı tahmin edilen tüm durumlarda misafirler için satın alınabilirler. Veya tamamen kişisel olarak satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Yağmurlukların yalnızca yağmurlu havalar için değil, yoğun rüzgarlı veya karlı havaların olduğu, arazi şartlarında yapılan çalışmalarda da kullanabilirsiniz.

Yağmurluk Modelleri ve Fiyatları

Yağmurlukların tek kullanımlık olanları basit naylonlardan üretilmekte, genellikle şapkalı olmakta ve birkaç saatliğine ıslanmanızı engellemektedir. Tek kullanımlık yağmurluklar pek çok farklı mekanda rahatlıkla kullanılabilirler. Aynı zamanda standart bir bedene sahip oldukları için pek çok insanın rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Tek kullanımlık yağmurlukları işiniz bittiği zaman çöpe atabilirsiniz. Geri dönüştürülebilir ürünler olduğu için güvenle kullanabilirsiniz ve çevreye zarar vermezler.

İnce şeffaf yağmurluklar tek kullanımlık yağmurluklardan daha kalındır, daha estetik bir görüntüye sahiptir. İnce şeffaf yağmurluklar adından da anlaşılacağı üzere ince ve şeffaftır fakat her renge de sahiptir. Genellikle etek boyunda kısa olarak üretilirler fakat uzun boyları da mevcuttur. Ön kısımlarında çıt çıtlar mevcuttur. Bu sayede önü açık veya kapalı olarakta kullanabilirsiniz. Tüm hava şartlarına uyumlu ürünlerdir ve sizlere üç boyutlu şemsiye imkanı sunarak ıslanmanızı engellerler.

Yağmurluk Satın Al

Naylon cep yağmurluklar katlandıkları zaman bir cebe sığabilecek ürünlerdir. Naylon cep yağmurlukları dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Dilediğiniz yerde dilediğiniz kıyafetle beraberde kullanabilirsiniz. Bir sakıncası yoktur. Naylon cep yağmurlukları naylondan üretilmekte olup ne ince ne de kalın bir yapıya sahiptir. Hava şartlarına karşı sizi profesyonel bir biçimde korumaktadır. Yağmurlu veya hava şartlarının uygun olmadığı günlerde cebinize veya çantanıza atarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tüm yağmurluk çeşitlerini siz müşterilerimize özel olarak toptan satış imkanı ile sunmaktayız. Toptan satın alarak organizasyonlarınızda kullanabilir, outdoor mağazalarınızda satışa sunabilir, tekrar tekrar kullanmak üzere kişisel olarak satın alabilirsiniz. tüm yağmurluk çeşitlerimiz birinci sınıf malzemelerden size özel olarak satışa sunulmakta olup, tüm alışverişlerinizi dilediğiniz adetlerde yapabilirsiniz. Toptan poşet yağmurluk, toptan cep yağmurluk, toptan pvc yağmurluk toptan kullan at yağmurluk alışverişlerinizi özel fiyat garantisi, taksitli ödeme imkanı ve vereceğiniz adrese kadar teslimat seçeneği ile satın alabilirsiniz, tüm özel imkanlardan faydalanabilirsiniz. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.

 İletişim