23 sayfa

Huni Küçük Boy

1.25 TL 1.38 TL

Huni Büyük Boy

2.00 TL 2.20 TL

Fonksiyonel Erzak Kabı

17.50 TL 19.25 TL

Multibox 6 lt.

13.90 TL 15.29 TL

Askılı Çöp Kovası

3.90 TL 4.29 TL

Puding Kabı 4 lü

7.90 TL 8.69 TL

Blender Mikser Kabı

8.90 TL 9.79 TL

Erzak Saklama Kabı

8.90 TL 9.79 TL

Erzak Kabı No 4

11.90 TL 13.09 TL

Cam Sprey Yağdanlık 200 ml.

39.90 TL 43.89 TL

Bebek Lazımlık

17.90 TL 19.69 TL

Kare Mısır Kovası

3.50 TL 3.85 TL

Altılı Gırgır

6.90 TL 7.59 TL

Mutfak Ürünleri

Televizyonda dolaşırken gördüğümüz, o çok beğendiğimiz fakat çoğunlukla aşırı pahalı olduğu için satın almadığımız fonksiyonel ürünleri hepimiz biliyoruz. Bu ürünler çoğunlukla büyük amaçları ve görevleri vadederler, çok fazla satılırlar ve çok fonksiyonel, iş gören ürünlerdir. Özellikle zamanla alakalı sorunu olan kişiler için bir ürünün bir çok farklı işi vadetmesi o ürünü daha popüler bir hale getirmektedir, işte tv ürünleri ile bu mümkündür. Tv ürünleri pek çok farklı alanda satılır, evin pek çok farklı alanında pek çok farklı amaçla kullanılabilir. Bu ürünlere ulaşmak ve satın almak artık eskisi kadar zor değil, ve ulaşılmaz değil. Sitemizde çeşitli tv ürünlerine ulaşabilir, üstelik toptan olarak satın alabilirsiniz.

Tv ürünleri arasında en çok satılan ve en çok talep gören ürünler mutfaklarda kullanılan ürünlerdir. Mutfaklar kadınların hayatının büyük bir kısmını geçirdiği, yemek pişirdiği, ev düzenini oluşturduğu ve hatta misafir ağırladığı bir bölümdür. Mutfaklarda kullanılan tüm aletler pratik olmalı, düzeni sağlamalı ve dayanıklı ürünlerden oluşmalıdır. Bir ürünü mutfağınız için seçtiğinizde çok zevk aldığınız ve kalitesine inandığınız, uzun yıllar boyunca kullanmak isteyeceğiniz bir ürün olacaktır. Bu sebeple vadettiği dayanımı uzun yıllar boyunca korumasını bekleriz. Tv ürünlerindeki mutfak kategorisinde satışa sunulan bir ürün genellikle fonksiyonel bir ürün olacağı için mümkünse dayanıklı ve sağlam olmasını, kolay eskimemesini, uzun zaman boyunca ilk günki performansını korumasını bekleriz. İşte tam da bu noktada satın aldığımız her fonksiyonel ürünü çok sevdiğimiz gibi uzun yıllar boyunca da kullanmayı hedefleriz, tv ürünleri de bunu vadetmektedir.

Mutfak Ürünleri Çeşitleri ve Fiyatları

Mutfakta kullanılan tv ürünleri arasında en büyük paylardan biri yemek pişirme aletleridir. Yemek pişirmek için kullanılan kaplar, pişirmeyi hazırlamak için kullanılan çeşitli hazırlık ürünleri tv ürünleri içerisindeki mutfak kategorisinde en çok talep gören ürünlerdir. Bu ürünler az yer kaplar, çok işi kolay bir biçimde yapmayı sağlarlar. Mutfak ekipmanlarını koruyucu ürünlerden, baharat öğütücülere, sebze ve meyveleri zahmetsizce parçalayıp doğramaya yarayan ekipmanlardan elektrikli küçük ev aletlerine, daha önce kimsenin aklına gelmeyen ve ilk kez bir amaçla üretilmiş olan ürünlerden gıda tasarrufu sağlayan ürünlere kadar pek çok farklı tv ürünü bulmak mümkün. Tv mutfak ürünleri aynı zamanda ihtiyaçlardan aldığı ilham ile üretildikleri için mutlaka ihtiyacımız olan ürünler olarak karşımıza çıkmakta. Bilhassa temizlik ve yemek yapmak işlerini kolaylaştırabilmek için üretilmiş olan ürünler en popüler ürünler olmakla beraber, su ve yemek malzemelerinin tasarrufu için üretilmiş olan musluk başlıkları, püskürtmeli yağdanlıklar, baharat öğütme aparatları, bal çeşmeleri ve benzeri ürünler aynı zamanda tasarruf için ve yapılacak işlemleri kolaylaştırmak amacı ile kullanılmaktadır. bunun yanı sıra kesme ve parçalama amacı ile tasarlanmış ve yemek hazırlama esnasında hayatınızı kolaylaştıracak, hazırlık aşamasını kısaltacak olan özel kesme aletleri, rendeler, fonksiyonel bıçaklar ve benzeri ürünler sıklıkla kullanılmaktadır.

Mutfak Ürünleri Satın Al

Web sitemiz üzerinde mevcut olan tv ürünleri kategorisindeki mutfak tv ürünleri hem kaliteli malzemelerden üretilmiş olup, hem de oldukça fonksiyonel olarak kullanılan ürün grupları arasında yer alan ürünlerden özel olarak seçilmiştir. Tüm tv mutfak ürünlerimizi toplu olarak satın alabilir, büyük işletmelerinizde kullanıma sunabilir veya satışını gerçekleştirebilirsiniz. Tüm tv mutfak ürünlerimiz yüksek kalitede üretilmiş olan, kolay kırılıp bozulmayacak ve oldukça fonksiyonel ürünler arasından özel olarak seçilmiş tv ürünleridir. Toplu olarak yapacağınız alışverişlerde kredi kartı ile taksitli ödeme avantajlarından faydalanabilir, vereceğiniz adrese kadar eksiksiz ve hasarsız olarak teslimatını sağlayabilirsiniz. 

Showing 1 to 9 of 10 (2 Pages)